www.sudzibas.lv RIMI Nepatiesa alga

Rimi - Nepatiesa alga

Sludinājums apsola algu 800-1200 eiro pirms nodokļiem preču komplektēšanas pozīcijā, taču kad esi izgājis cauri intervijai un pārlasi darba līgumu, stundā Sola 4 eiro pirms nodokļa. Man interesē, no kurienes ir izvilkta solītā alga sludinājumā? Jo rukāt par 4 eiro stundā ar pilnas slodzes stundām mēnesī knapi turēsies līdzi minimālajai algai. Ļoti nožēlojami tas ir, melot sludinājumā un tērēt kandidātu un darbinieku laiku. Un vispār šogad palielinoties minimālajai algai, maksāt 4 eiro stundā ir absurdi un pat nelegāli.

06.01.2024

I IdiotuMekletajs 07.01.2024

Laipni aicināti Latvijā

Velvetpopstar 07.01.2024

Daudzos sludinājumos melo par darba patieso samaksu. Patiesību pasaka tikai intervijā vai arī darba līgumā rakstīts.

A asdasd123 07.01.2024

kāda starpība ko viņi tur raksta savos sludinājumos . melot šajā laimes zemē ir tīri normāla prakse - tāpēc arī ticēt viņu pasakām ir naīvi . un visi šitie rimi un maksimas ir darba tirgus melu karaļi , bet nav nemaz tie sliktākie darba devēji vismaz saņemsi savu minimalku uz papīra , ir daudz vietu kur var vispār bez naudas nostrādāt . ka jau teica - laipni ludzu latvijā .

R Romans83 07.01.2024

Viss pareizi, 4 eiro stunda + kastes , ko esi sakompletejis. Ta ari sanak , 800-1200 bruto , ja gatavs stradat