www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Неоднократно работники за витриной отказываются нарезать мясные изделия по вечерам (20: 00, 21: 00) ссылаясь на то, что аппарат продезинфицирован. В других магазинах не происходит дезинфекция аппарата в рабочее время, так же нигде не указано, что изделия нарезаются только до какого то определенного времени. Если магазин предоставляет такую возможность покупателю, как нарезка мясных изделий, то дезинфекцию аппарата следует проводить под конец рабочего дня, а не когда до закрытия магазина остается один или два часа, либо же следует где то предоставить информацию покупателю, что нарезка мясных изделий производится только до какого то определенного времени и потом производится дезинфекция аппарата.

23.02.2024

B

S Sīka2 23.02.2024

Pats/i nemaki gaļu sagriezt?

B Balloncik 23.02.2024

Так как может нарезать слайсер нет.

S sannas 25.02.2024

Būtu priecājies, ka aparāts tiek dezinficē, nevis 12 stundas siltumā stāv ar dažādu gaļas produktu atliekām. Aparāts ir jātīra, jādezinficē regulāri, tā kā te var apstrīdēt kurš no šeit pieminētajiem veikaliem strādā pēc instrukcijas. Tas, ka aparāts tur atrodas, vēl negarantē sagriešanu. Viņš nav noņemams piemēram tad, kad ir neasi naži un sagriezt nav iespējams.

B Balloncik 25.02.2024

Аппарат должен дезинфицироваться, но я регулярно посещаю этот магазин и каждый вечер мне отказывают в нарезке. Я работала так же за витриной и знаю как должна происходить дезинфекция аппарата. Так же знаю, что работники обязаны нарезать по просьбе клиента мясные изделия даже, если время будет 21:50. Если бы были неострые ножи, то так бы и сказали. В других мягазинах мне ни разу не отказывали в нарезке, ссылаясь на дезинфекцию, а именно в этом магазине каждый раз, когда я захожу вечером.

M moana 08.03.2024

Esmu Rimi darbiniece . Mans darba laiks beidzas 22.00 . un lidz tam laikam man ir jāizjauc, jaizmazgā slaiseris un tā daļas, jāveic dezinfekcija, jasaliek slaiseris atpakaļ.Gaļas sagriešanu veicu līdz 21.15. piedodiet, bet slaiseri pa 5 minutem nevar izmazgāt. Pie tam jāveic arī cita inventāra mazgāšana,galdu, trauku mazgāšana, produkcijas ietīšana. Par palikšanu pēc darba laika neviens nemaksā. tad kurā laikā man mazgāt slaiseri. gaļas produkcija tiek griezta no 8.00- 21.15. galu galā ir izdomāts arī nazis un gabals nenokritīs, ja sagriezīsiet to paši, ir pieejama jau sagriezta gaļa arī. Un vislabākais ir tad, kad 5 minutes pirms veikala slēgšanas atnāk cilvēks un prasa sagriezt 5 šķēles gaļas. Vadībai ir lūgts noteikt gaļas griešanas laiku, bet bez rezultātiem.