SIA Rimi - Serviss

Vai tagad RIMI apkalpošanas standarti ir mainījušies.
Maksājot kasē, kasiere sagaida ar “ Sveiki! Zdravstvuitje,!”
Kad apjautājos kāda ir valsts valoda man tika atbildēts , ka te tak esot daudz krieviski runājošo. No akcenta sapratu, ka kasiere pati krievvalodīgā.

24.02.2024

P

A asdasd123 24.02.2024

nu ko tagad darīt karalienes kundze ? jāskrej atrāk rakstīt sudzību . krievi everywhere . vai vai nu ko darīt . krievi vainīgi , muh valsts valoda , es mīlu latviju . jā jā jā . latvijāāāā

S Sīka2 24.02.2024

Aizej paraudi nabadzite

Velvetpopstar 24.02.2024

Pārāk daudz krievu valodas nidēji savairojušies.

P Pacients7 24.02.2024

Nost ar krievu valodu!

P Pacients7 24.02.2024

Redzēsim kā tev patiks ,ka tevi vai tavu sievu izvaros, bērnus nozags un vispār izputinās tavu dzīvi! Smagi šaubos, ka tev tas patiks, nodevējs.

A asdasd123 24.02.2024

šitais laikam tvaika ielas pacients .

B barmaleikin 26.02.2024

Pacients7! Piekrītu! Jūs aizmirsāt pateikt 'ja 200 jūsu bērnus pardos uz Rietumiem un viņu orgānu izņems transplantācijai'...

B barmaleikin 26.02.2024

Pacients7! Ļvovā vai Užgorodā?

Dusmīgais Ainārs 24.02.2024

Ja viņa teiktu “ Sveiki ! Hello ! “ arī būtu šāda sūdzība?

Pie tam pēc sūdzības teksta saprotu, ka viņa sākumā sasveicinājās valsts valodā .

B barmaleikin 24.02.2024

Patiparsevi! Vai vēlaties pierādīt savu lojalitāti Latvijā? Uzskaitīti līdzekļi Ukrainas dibināšanai ikmēneša ienākumu summā! Vai arī jūs šeit varat būt tikai sašutis? Zarnas ir plānas, gļēvas!

M micire 25.02.2024

Kārtējā kaprīzā latviete,tikai sūdzēties un sūdzēties

B barmaleikin 25.02.2024

Patiparsevi! Vai vēlaties pierādīt savu lojalitāti Latvijai? Parskaitīti līdzekļi Ukrainas fondam ikmēneša ienākumu summā! Vai arī jūs šeit varat būt tikai sašutis? Zarnas ir plānas, gļēvas!

P Patiparsevi 02.03.2024

Rimi, arī Maxima un Lidl, Depo, arī citos veikalos ir savi pircēju apkalpošanas standarti. Un ne tikai LV ir šadi apkalpošanas standarti.
“Sveiki! “ ir familiāra uzruna, kuru latviešu valodā izsaka paziņu lokā.
Jā, arī pēc Sveiki, Hello būtu tāda pati sūdzība. Jo nevienā pasaules valstī nebūs atbilde - Hello! Sveiki! Vai zdravstvuijte! Sveiki!
Pēc Jūsu komentāriem izsklausās, ka Latvija jāievieš neaudzinātu, bezkultūras sabiedrību.

Pārskaitīt līdzekļus Ukrainai nav lojalitāte Latvijai.
Latvijā ir pietakami daudz latvieši, kuri ir pelnījuši saņemt atbalstu.

B barmaleikin 03.03.2024

Nu tad ņemsim piemēru no Igaunijas: viņiem ir budžeta deficīts. Tāpēc viņi nolēma aizņemties 1 miljardu eiro, no kuriem 500 miljoni tika piešķirti Ukrainai...