RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Slikts produkts

Slikts produkts Vēlējos izteikt sūdzību par piena kvalitāti RIMI piedāvātajam kompānijas "Baltais" pienam. Esmu jau nopircis 2 2 litru iepakojumus (vienam termiņš ir līdz 05.02 un 14.02.) un abiem ir jocīga smarža (otrajam smird pēc vistu olām), kas nekad nav bijusi šim produktam, jocīga garša un mazi kunkuļi jau veidojušies. Neticu, ka termiņš ir tik ilgs. Nevainoju abas kompānijas par tīšu šādu rīcību, jo citas reizes produkti ir bijuši ļoti labi, bet, iespējams, ir notikusi kāda nekvalitatīva uzturēšana, tāpēc produkts ir ieskābis vai bojāts. Būtu forši, ja kaut kas tiktu darīts :)

D Džefersons 30.01.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību

Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību Dažas dienas atpakaļ esmu apmeklējusi Lielupes rimi veikalu. Parasti es eju caur ieeju, pie kuras atrodas tehnikas un bateriju veikaliņš. Es uzreiz pievērsu uzmanību tam, ka veikala darbiniece izmisīgi plēsa papīra dvieļus un bāza tos aiz plaukta. Tad pamanīju, ka uz grīdas ir milzīga peļķe un visa prece no plaukta tika novākta. Uz dažām kastēm bija ūdens traipi. Ironija ir tajā, ka dažus mēnešus atpakaļ, iepērkoties tajā veikalā, es jau biju lieciniece tam, ka veikalā tecēja jumts. Vai par tik...

I intaspoza 28.01.2021
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Vadība un vēlreiz vadība!

Vadība un vēlreiz vadība! Nesaprotu vienu! Es tās veikala darbinieks, bet izturas kā pret lopiem! Nekad dzīvē neēsu zagusi un pat netaisos to darīt, bet mani apvainoja 50€nozagšanā kurā piedalībā pat tuvu nebiju! Svetlana astrauska un Ineta Bučmeja izsauca to saucamo drošības dienestu. Kameras apskatīja un tur nekā nebija. Gribētu saņemt atvainošanos parādā! Jo es nebūšu cilvēks, kuru viegli apmelot! Tā saucamā Silvija kas nekaunīgi apsaukā cilvēkus un domā ka ir varone! Lai iet un pakaras!

I Inese 26.01.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, saskāros ar ļoti rupju un nepieklājīgu apsardzes darbinieku, tā vietā, lai pieklājīgi pateiktu to, ka veikalā ir jāpaņem groziņš, lai ieietu, apsargs to izdara to ļoti nepieklājīgi un rupji. Un redzēju to, ka šādi viņš sarunājas ar lielāko daļu veikala apmeklētāju, kas nezināšanas dēļ, ieiet veikalā nepaņemot groziņu.

L LaumaB 13.01.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Es dzīvoju pa adresi Maskavas 429. Es devos uz veikalu 10 Janvarī, pulksteņos 16.00. Veiklas rimi atrodas Maskavas 427. Lai nopirkt šokolādes tāfelīte. No janvara mēnesī tur strādā jauns vīrietis. Es biju šoka! Es ienāku pie viņu nopirkt šokolādi, uz manas sejas bija maska! Viņš bija rupjš un runa rupjības uz mana seja! Nepieklājīgs pārdevējs! Man bija ļoti slikti pēc rimi apmeklējuma! Es vairs neiešu rimi maskavas 427! Šāda attieksme pret pircēju šausmas!

Aljona98 10.01.2021
Komentāri 13 Veikali

Rimi - Neatbilstoša preces kvalitāte

Neatbilstoša preces kvalitāte Iegādājos Courvoisier vsop koņaku rimi bikernieku iela. Preces kvalitāte neatbilst dzeriena markai VSOP. Loti lielās aizdomas par negodīgo piegādātāju. Tas nav vsop kvalitātes koņaks, tas ir viennozīmīgi. Loti žēl ka RIMI neievēro principu piedāvāt augstās kvalitātes preci, tādējādi pievienojoties maxima, cenu kluba sortimenta piekritējiem.

RIMI Madonā -bijušais Super neto kurš netālu no Neste uzpildes stacijas un Maxima XX - Neatbilst preces aprakstam

Neatbilst preces aprakstam Labdien! Kārtējo reizi Našķi ar gaļu un saulespuķu sēklām ir BEZ SAULESPUĶU SĒKLĀM.

I Ileita 03.01.2021
Komentāri 0

Rimi - Strādā tikai divas kases

Strādā tikai divas kases Rimi veikalā Daugavpilī 18. Novembra ielā strādā tikai divas kases, veikalā daudz cilvēkus, pircēji sātīga bez sejas maskas un grozam. , neievēro 2m distānciju. Lai pati vadītāja sēž kasē un apkalpo pircējus, ja pietrūkst darbiniekus. Paldies kasierim, apkalpoja ļoti labi, ļoti laipni.

L LudmilaS 26.12.2020
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Mēneša sākumā sāku strādāt Āgenskalna Rimi Pirmā diena bija murgs! Par mani izņirgājās no visām pusēm, gan vadība ,gan kolēği. Centos cik varēju, bet grūti ko izdarīt, ja visi atsakās paskaidrot un pamācīt kā labāk. Bija ļoooti smagas divas dienas pavadītas mājās nācu ar asarām,ka nu tomēr kautkada nauda ir jadabū, lai varētu izdzīvot un zināju, ka tur būs vēl jāatgriež. Darba grafiks nav iedots, tā kā nezināju, kad man ir jāierodas darbā. Sāka parādīties vecās problēmas ar nierēm( kas ir...

L Luna Lo 18.12.2020

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Patērējam veselu stundu pirkuma noformēšanai, un tikai beigās uzzinājām, ka rītdien un parīt to nevarēsim saņemt. Zvanījām uz info tālruni, kur meitene teica, ka tagad ir stresainā situācija Covid dēļ. Nav ko novelt uz slimību sliktu servisu.

J Jana 17.12.2020
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Nezinu, vai sūdzība, drīzāk jautājums. Pašapkalpošanās kašu strādniece liek pircējam "aiznest atpakaļ" mango sulas pudeli, ko nevar noskanēt, uzkliedzot, ka "viņai to te nevajag". Pircējs ilgi Maldas pa acīmredzami svešu veikalu, atvelkas pēc 20 minūtēm, gaida Rinda. Varbūt rimi var noalgot plauktu krāmētājus un ieviest tādu praksi kā mego tīklā, kur "nepareizus produktus" (piem. Nejauši paņemtu nepārtiku sestdienā) atstāj pie kases, lai izvairītos no situācijām, kurās pircēji, kuru pienākumo...

J JurisRRR 16.12.2020

Rimi/Origo - Sanitāro normu pārkāpumi veikalā

Sanitāro normu pārkāpumi veikalā Šāda situācija ir izveidojusies sistemātiska visos Latvijas rimi lielveikalos, kuros pārdod svērtus šos produktus. Vārītas garneles, kopā ar svaigām zivīm. Pvd pārkāpumus nesaskata, tā atsaucās nodaļas vadītājs. Arī vienreizējos cimdus pārdevējas nemaina, ar tiem pašiem mačkājās, kamēr aizrādi.

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Pirku iepakojumu Valmieras Rimi ar 450g gaļas, mājās, sākot svērt, izrādās iepakojumā 167g?!

Rimi - Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm

Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm Viss skaidrs, tagad ir ārkārtas stāvoklis, es esmu cilvēks ar brillēm... Šodien bija visnotaļ nepatīkams starpgadījums Jūrmalas RIMI, kad man kulinārijas darbiniece uzbruka ka es ar masku neesmu nosedzis degunu, man ar aizsegtu degunu momentā viss visapkārt aizsvīst pienbaltā plīvurā, pati arī ar brillēm, bet RIMI izsniegtajā darba pleksiglāsa maskā, tomēr apkalpo mani, laigan sākumā draudēja ka neapkalpos... nu sorry, piedodiet, man pēc pasmagas dienas arī diezko nervi vairs netur, viena...

P pagpag 28.11.2020
Komentāri 11 Veikali

Rimi - Rupja pārdevēja

Rupja pārdevēja Labvakar! Saskāros ar ļoti nelaipnu un rupju pārdevēju, kas uz lūgumu apmainīt pirkuma maisu (vīrs paņēma par mazu maisu, nenovērtējot pirkuma lielumu) , atcirta man striktu nē! Uz frāzi - jūs varat anulēt, teica nē nevar. Uzvedās rupji pie tam piebildot sūdzaties, kur gribat man vienalga. Apkalpošanas līmenis uz 0! Ne sasveicināšanās, ne atsveicināšanās. Pati strādāju pie kases un zinu kā ir jāapkalpo cilvēki. Darbinieci sauca Laila, kase 0003. Datums 17.11.2020 plkst 19: 39! Ar tādiem rupjiem pārdevējiem, jūs klientus tikai zaudēsiet. Visu cieņu, neapmierinātā kliente

S Susann Er 17.11.2020
Komentāri 9 Veikali

Rimi - Nelaipna kasieres attieksme

Nelaipna kasieres attieksme Jau kuro reizi saskaros ar ļoti nepatīkamu kasieri - Allu. Šodien izcēlās strīds par to, ka atteicos noņemt masku, uzrādot dokumentus. Taču pirms tam uzrādot dokumentus, kādu pusminūti, kasiere tikai bolīja acis un nelaipni skaitījās virsū un nepaprasīja to pavilkt uz leju, lai pārliecinātos. Es nevaru zināt, ko pārdevēja no manis gaida. Tālāk sekoja ļoti nelaipna attieksme no kasieres puses un neglīta komunikācija. Vienmēr cenšos no šīs kasieres izvairīties, ja ir iespēja un doties uz citu...

Rimi - COVID-19 ierobežojumu neievērošana un pircēju veselības apdraudēšana

COVID-19 ierobežojumu neievērošana un pircēju veselības apdraudēšana Kasiere Aļina bez maskas apkalpo pircējus, tajā pašā laikā apsargs sēžot blakus savā nosacītajā būdiņā sēž bez maskas, ārkārtīgi skaļi bļaustās pa telefonu uz visu veikalu runājot ar krievu matu, tikai. Pats sēž mazāk par 2 metru attālumu, kā arī vispār nepieņēmamā attieksme vienkārši šokē. Vadība, ko darīsiet? Varbūt tomēr iedosiet vismaz vienu masku vismaz vienam darbiniekiem, vai arī turpmāk katru reizi jāpārdzīvo nesaslimst no jūsu cienījamajiem darbiniekiem?

Rimi - Slikta pārtikas kvalitāte

Slikta pārtikas kvalitāte Labdien, Esmu regulārs pircējs jūsu veikalā. Vēlētos vērst uzmanību uz to, ka pēdējā mēneša laikā ir ļoti kritusies kvalitāte produktiem konditorejas stendā, īpaši pēdējās nedēļas laikā. Līdz ar to vairāk nepērku jūsu smalkmaizītes. Smalkmaizītes izskatās neizceptas līdz galam, bālas un dažas pat nav pirmā svaiguma. Iespējams ir mainījušies darbinieki, bet jebkurā gadījumā tas nav attaisnojums nekvalitatīvai precei. Mans bērns skumst pēc garšīgajām maizītēm, kas bija mūsu ģimenes ikdienas rituāls. Šobrīd esmu spiesta pirkt maizītes blakus veikalā maxima. Paldies par uzklausīšanu!

L Leastar 08.11.2020
Komentāri 6 Veikali

Rimi - apkalpošana slikta

apkalpošana slikta Šodien, 05.11.2020. Pēc adreses brīvības gatve 404, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, lv-1024, pulksten 8 no rīta iepirkos " rimi mini". Vēlos vērst vadības uzmanību uz kasieru darba etiķeti, proti, iepirkos pašapkalpošajā kasē, un novietojot zeķes, monitors ziņoja, ka konsultants tūliņ ieradīsies, lai noņemtu etiķeti no preces. Pacietīgi gaidot, kadu no apkalpojošā personāla, ta vietā kasiere, kurai tobrīd bija klienti pie kases, skaļi uzrunāja no kases mani, šī uzruna nebija ne cik tīkama, jau...

E Elmere 05.11.2020

Rimi Alfā - Darbinieka provicejosa nepieklājīga attieksme

Darbinieka provicejosa nepieklājīga attieksme Labdien, esmu redzes invalids, esmu loti sasutusinpar rimi alfa zivju stenda darbinieces nepieklajigo attieksmi 29. Oktobra vakarā, vina neuzskatija vajadzību mani apkalpot, mūs apkalpoja gaļas stenda darbinieks, liels paldies šim pusim kurš bija tik ļoti atsaucīgs.