www.sudzibas.lv RIMI Sapuvusi torte

RIMI un Ozoliņa Beķerejas torte - Sapuvusi torte

Vakar 03.11.2023 nopirkām torti bērnam uz Dzimšanas dienu RIMI Krišjāņa Valdemāra iela 112. Šodien, kad izņēmām torti no ledusskapja un atvērām to, secinājām, ka torte ir sapelējusi. Uz iepakojuma ir derīguma termiņš 05.11.Lūk šitāds aplauziens no RIMI un Ozoliņa beķerejas. Naudas protams arī ir žēl, torte nebija lēta, bet vairāk ir žēl par jubilāra sabojāto garīgo.

I

K Kiki2349 14.09.2023
Krāpšana

Vīrietis pie kases Rimi t/c Origo regulāri izdod nepareizas naudas summas. Lūdzu rūpīgi sekojoiet lai jums izdod tik cik vajag vai arī ejiet uz pašapkalpošanās kasēm.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

B Bez_vārds 04.11.2023

Sāc beidzot sajēgt,ka konditorejas izstrādājumi jāpērk konditorejā nevis lielveikalā.

A Arnis 2 05.11.2023

Lai saņemtu atvainošanos no Rimi, ar torti un pirkumu apstiprinošu čeku bija jādodas uz veikalu, kur torte iegādāta! Būtu saņēmis gan atvainošanos, gan citu torti. Kā gan Rimi uzzinās par problēmu, ja to viņiem neziņo, bet raksti Sūdzībās, Facebook un citur?

Velvetpopstar 05.11.2023

Kur fotogrāfija ar bojāto torti?

Velvetpopstar 05.11.2023

Atvaino. Nepamanīju video. Jums vajadzēja ņemt čeku un vest torti uz rimi atpakaļ.