www.sudzibas.lv RIMI Beidzies derīguma termiņš zīdaiņu pārtikai

Rimi - Beidzies derīguma termiņš zīdaiņu pārtikai

Nopirku 7. Mēn. Vecajam dēlam dārzeņu biezeni, Rēzeknes galdnieku ielas rimi. Labi, ka uzmetu aci derīguma termiņam, jo tas bija beidzies 2. Mēnešus atpakaļ. Zīdaiņu pārtikai! Esmu šokā, no darbinieku bezatbildības. Paldies dievam, ka mātes instinkts nepievīla.

19.09.2023

Veronika Rudzinska 19.09.2023

Kur čeks par pirkumu? Varbūt nopirki svaigo, bet tas, kas mājās glābājās, viņam beidzies termiņš. Un tagad teātrs, lai apmainītu šos, ar beigto termiņu?

M megana_g 19.09.2023

Labi, jau būtu. Vienīgais iemesls, kāpēc es veltīju uzmanību šai situācijai, jo šī nav pirmā reize, kad rimi pārdod vecus produktus. Es vēlējos brīdināt citus, nevis gūt apmaiņu. Dzīvo tālāk savu dzīvi.

Velvetpopstar 19.09.2023

Tas notiek tāpēc, ka Rimi noslogo savus darbiniekus pārāk. Pārāk daudz pienākumu, bet samaksa maza, tāpēc ir jāseko līdzi termiņiem, kad pērk pārtiku.

V vitols 19.09.2023

Tev jāziņo pārtikas un veterinārajam dienestam steidzami!

Bet varbūt tieši uz Strasbūras tiesu? Ja derīguma termiņš beidzies pirms diviem mēnešiem, tad preci var lietot! Kāpēc? Jo šis ir IETEICAMAIS glabāšanas laiks! Jūs to glabāsit mājās vēl pāris mēnešus!

M megana_g 20.09.2023

Varbūt man aizsūtīt tev ar dpd? Pats pagaršosi, vai bērnam sabarosi👌

S sannas 22.09.2023

Mātes instinkts? Ja viņš būtu, gatavotu svaigu bērnam pati, nebūs barotu ar pārtiku, kurai termiņš ir vairākus mēnešus.