RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Mini Rimi Marupes iela - Apsarga uzvedība

Apsarga uzvedība Iegāju veikala 20.50 paņemu produktus ko vajadzēja, bet nevarēju atrast riekstiņus, tāpēc mazliet aizkavējos pie plaukta, taja bridi veikala apsargs jau skrēja preti ar izteicienu (kas ir ko staiga mēs slēdzamies ciet palika viena minūte, es pakeru groziņu un devos pie kases, protams viņam atbildot ka nevis kas ir bet pieklājībai jābut, sekoja atbilde ; tulit es atstasot iepirkumu veikala un dosoties uz izeju bez pirkuma, čeks man reģistrēts ar laiku 21.00.52 vai tik tiešam apsargam ir dotas tādas ricības ka pircēji šada veida tiek izlikti no veikala?

I Inesitea 29.03.2020
Komentāri 6

Rimi - Darbiniekiem nav cimdu

Darbiniekiem nav cimdu Labdien! Vakardien iepirkos spices rimi. Ka jau daudzi normālie ari es paņemu un uzvilku cimdus un gāju ņemt ko man vajag. Bet pamanīju vienu lietinu tie cilvēki kas smuki vāc preci prieks interneta veikala pasūtījumiem neizmanto nekādus drošības pasākumus. Ar plikam rokam vāc produktus un sagatavo jau prom sūtīšanai. Kas tas par absurdu. Un jūs rimi Sakat ka ievērojat visus standartus absurds.

K Karlis5 28.03.2020

Rimi - Melošana

Melošana Sveiki! Gribētos zināt kur pārdevējam veikala maksas pirms nodokļu nomaksas 3,70-4,10 aukstāka alga stundu zina pārdevējam ir 3,50 viss ne vairāk kas tā par atklātu melošanu, jo pārdevējs veikala saņem rimi strādājot minimālo un pat zem viņas ne aukstāk, tāpēc jābeidz melot jauniem darbiniek kas vēlas nākt stradat. Pēc nodokļu nomaksas nevar būt ka pārdevējs diena saņems no 25 - 27 eiro diena rēķinot to ka strāda pa 8 - 10h

N Nils37 28.03.2020
Komentāri 6 Veikali

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Labdien, iepirkos 22.03.2020 jūsu veikalā Rimi un jūtos vīlusies! Iegadājos snickers konfektes, kuras bija ar atlaidi, noskaitīju 8 konfektes ar domu katram 2! Piekases jau likās, ka pa 8 konfektēm 1.26€ Aizejot mājās sāku pētīt čeku, svars 0.180g, nebija ticība ka tiešām ir tāds svars, nosvēru un mani svari rādīja uz pusi mazāk! Kā vispār tā var būt? Aizejot atpakaļ uz veikalu, norādīju, ka man nav tā svara konfektēm, kas čekā! Uzrunāju kasieri pie kura biju iepirkusies, tik noteica ka svari...

Rimi - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Darbiniece, kas šodien, 21.03.2020. Plkst. 9.30, sēdēja, neko nedarot, pie pašapkalpošanās kasēm (es biju vienīgā pircēja) , burtiski metās man virsū ar pārmetumiem, neievērojot 2m distanci, ka pirkuma čeku esmu atstājusi pirkuma grozā. Un šī nav pirmā reizi, kad piedzīvoju šīs konkrētās darbinieces agresīvo izturēšanos. Varbūt veikala vadībai būtu vērts apdomāt, vai šāds cilvēks vispār drīkst strādāt apkalpojošā sfērā!

Dgs Imantā Rimi Anniņmuižas - Slikts serviss

Slikts serviss Отвратительное отношение к клиентам. Рассматривают покупателей как потенциальных воров. Следят за тобой. Продавец блондинка в очках прямым текстом признается в том, что её работа заключается в том чтобы следить за покупателями! Сама ситуация такова: на 8 марта мне муж подарил деньги. И я его уговорила пойти в данный секонд хенд посмотреть мне платье и за одно поикупить ему брюк и рубашек. Мы отобрали понравившейся товар и пошли в раздевалку вместе, чтобы он оценил мой выбор, а я его. Но.. Не...

L lapsa124 08.03.2020
Komentāri 4

Rimi "Anniņmuižas" - Slikts serviss

Slikts serviss Зашла с утра в магазин Рими на улице Anniņmuižas, набрала все необходимые продукты. И тут подлетает работница выпечки и начинает на весь рими на меня орать, что пристрелит и вообще что бы я ей на глаза не попадалась. Я стою вообще в шоке, на человека надета ворса рими магазина, как так можно вообще. Это случилось 7 марта в 9.45. Даже если что то случается вне магазина рими, хотя у меня с этим человеком конфликтов вне магазина не было, как можно в форме магазина подбегать и орать что ты его пристрелишь. Я в шоке

Rimi - Slikts serviss un preces ar beigušu termiņu

Slikts serviss un preces ar beigušu termiņu Vakar (05,03,2020) bijām veikala rimi Krišjana Valdēmara iela 112, uz stenda ar zivim, bija lasis kuram beidzas derīguma termiņš (lasis 04.03.2020) iepakojums bija pietūcis. Mēs stāvejam lai pateikt to 5 minūtes un Ludzas viņus nākt, bet neviens nepievērsa uzmanību. Iznāk tā ka visu dienu šis zivs bija šajā ledusskapi, un cilveki kuri neskata uz termiņu to varēja viegli nopirkt. Pēc tam piegāja pie stendiem ar sieru, meginajam pajautāt par beztauku sieru, mums atbilde "es nevaru, man vajag...

Rimi - Veci saldumi

Veci saldumi Šodien pērkot sveramās konfektes veikalā Rimi (Vecrīgā, galerijā centrs) , arī konfektēm "lācītis ķepainītis" bija pelējuma garša un visas paņemtās konfektes ("Lācītis Ķepainītis", "Magone", "Serenāde", "Vāverīte") bija vecas, pilnībā baltas un negaršīgas. Kā drīkst pārdot vecu preci un krāpt pircējus? Vairs nepirkšu saldumu ražotāja "laima" saldumus un neiesaku to darīt arī citiem pircējiem, kvalitāte ir stipri kritusies.

P Pircejs2019 05.03.2020

Rimi - Bojāta, veca, smirdīdga gatavā maltīte

Bojāta, veca, smirdīdga gatavā maltīte Šodien (04.03.2020) iegādājos Rimi, T/c Mols gatavo maltīti pusdienām-griķus un vistas ģirosu 2gab. Attaisot kastīti, sapratu, ka smird nereāli, pat nevar saprast pēc kā.. Samazgas, likās, ka viņš ir bijis kaut kā apstrādāts... Jo ceptas vistas smakas nebija vispār. Un +čeku iedeva nepareizi, samaksāju kā par šašliku. Kontroles nekādas laikam.. Fuij

I Irēna 04.03.2020
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Krāpšanas, slikts serviss

Krāpšanas, slikts serviss Šodien vakara gāju uz rimi nopirkt jogurtu un pārdevējs man lika maksat 2 eur eur plusa jo redz es pa dienu esmu iepircies un viņš nepareizi izdevis naudu bijis, kautgan atceros ka viss pareizi bija, reāls izspiedējs. Vel uz mani pa visu veikalu blāva un draudēja:) rimi gaidu jūsu atbildi. Te būs personas foto ja kas. Vel muld ka es esot aizmucis. Nu wtf cuvak, iemācies stradat. Rimi gaidu savus 2 eur atpakaļ😂😂 un sis kretīns lai tiktu atlaists

S Skapis62 04.03.2020
Komentāri 17 Veikali

Rimi - Maldinošs produkta sastāva apraksts

Maldinošs produkta sastāva apraksts Izpētot visas rimi pieejamās maizes saturu, ir gandrīz neiespējami iegādāties maizi, kurai nebūtu pievienots raugs. Šorīt rimi plauktā ieraudzīju maizi ar čia un ķirbju sēklām, kur uz cenu zīmes pieejamās produkta sastāva informācijas lieliem burtiem rakstīts "rudzu ieraugs (ūdens, rudzu milti) ". Parastais raugs netika minēts. Iegādājos maizi un pārnesot to mājās, uz kasieres printētās uzlīmes tomēr atklājās, ka produkta sastāvā ir raugs. Rimi, kādēļ maldināt pircējus un pasniedzat produktu...

Rimi - Garīgi atpalikusi kasiere

Garīgi atpalikusi kasiere Kalnciema ielas Mini Rimi kasē strādā garīgi atpalikusi melnmate, kura izskatās kā mironis no šausmu filmām un neprot pilnīgi neko no kasieres darba un regulāri pieļauj kļūdas, nemāk apieties ar kases aparātu, strādā ļoooti lēni, Rinda tiek bremzēta un klienti regulāri atstāj preces uz Letes un dodas prom neko nenopirkuši! Fui rimi veikalam. Šādu kasieru nodarbināšana gremdē veikala kvalitāti. Kalnciema mini rimi vairs nekad neapmeklēšu. Pirms tam gāju bieži!

E EnrikoTik 27.02.2020
Komentāri 9 Veikali

Rimi - Malta gala ir briesmiga

Malta gala ir briesmiga Nopirku jaukto malto galu iepakojuma, uztaisīju kotletes.. Gala ir briesmīga, jau cepšanas laika bija saprotams, ka ar galu kaut-kas nav kartiba.. Paradti nemit galu privātos veikalos, viņa cepjas savadak, ar citu smaku un krasu.. Shii gan bija bez smakas vispar, kaut-kada gaisa krasa un pec garsas vnk kkads suds pedejais! Cik jus varat vel indet cilvekus ar sudproduktiem? ! Kretiini! ??????

L Leon Frost 21.02.2020
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Nav laba kvalitāte un cena neadekvāta

Nav laba kvalitāte un cena neadekvāta Labvakar! Kādu mēnesi atpakaļ nopirku Rimi kūku,precīzāk,,Biezpiena torte ar zemenēm,,. Apkārt bija apbērta ar pistācijas riekstiņiem.Ļoti biju vīlusies.Biezpiens bija bez garšas,cukurs vispār nebija jūtams,ļoti nekvalitatīvi sagatavots biezpiens kā priekš tortes,lieli kunkuļi,un treškārt, pistācijas riekstiņi pie šīs kūkas neiederās.Izmetu ārā.9.99 eur.

A AgaJaukā 20.02.2020
Komentāri 8 Veikali

Rimi serviss - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Akcijas bukletā kafija Dallmayr ar atlaidi 4.39,tikai kāda velna pēc uz plaukta 6.39? Razvodilovka kaut kāda. Mēģināju nopirkt arī e veikalā norādīta cena 4.39,bet grozā jau 6.39. Ja cilvēks uztaisītu lielāku pasūtījumu, viņš nemaz starpību ar nepamanītu. It kā sīkums, bet vai tad tiešām nevar pārliecināties par cenu maiņu pirms likt reklāmā? Šī nav pirmā reize, tas notiek regulāri tad lasim kļūda, tad eļļai. Nav jau brīnums kāpēc tāda peļņa. Rimi vairs nav Rimi..

A Aniki 19.02.2020
Komentāri 1 Tirdzniecība

AtrisinātaRimi - Vecs ēdiens

Vecs ēdiens Nopirku jaunajā Valmieras Hyper-Rimi viņu pašu gatavotos vistu spārniņus, jau smuki sapakoti trauciņos. Pirmās reizes bija ļoti garšīgi. Pēdējā gan nepaveicās, labi saindējos, garša arī bija 50/50 nesaprotama. Pēc tam skatos, ka vakardien, kaut kad 9: 00 no rīta iepakoti, tas nozīmē, ka tie vistas spārniņi vitrīnā nostāvēja vismaz 30 h. Salātus varbūt var tik ilgi stāvēt, bet ne jau gaļa. Kāpēc par vecu produkciju ir jāmaksā tikpat daudz kā par svaigu? Kāpēc preces nevar nocenot, kā to dara maxima un citi veikali.

Rimi - Nestrādājošs etalons

Nestrādājošs etalons Express rimi Aspazijas Vecrīga nopirku 2 atsevišķus etalonus 14 februāri. Viens nestrādāja. Kad devos ar čeku, vecāka pārdēvēja noterēja manu laiku 15 min un beigas pateica ka etalons ir izlietots kaugan pat tramvaja šoferis pie kura gāju ar to etalonu teica ka viņš nestrāda. Pārdevēja pirms teksta ka etalonu jaunu nedos mana acu priekša saplesa etalona čeku un tad teica ka viņš ir izlietots. Rupja attieksme un neprofesionalitāte. Paldies rimi un Rīgas satiksmei.

S Skapis62 16.02.2020

RIMI/ Olimpija - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien iepirkos Rimi, Olimpijā un gāju norēķināties uz pašapkalpošanās kasēm. Nejauši vienas preces svītrkods noskanējās divreiz. Pieaicināju pārdevēju, lai noņem man otrreiz ieskanēto preci nost. Pārdevēja uz mani paskatījās ar tik negatīvu skatienu un sašķobītu seju, jo viņa tak redzot, ka ir jānoņem nost pēdējā prece. Nevajag viņu mācīt. Pēc tam šī pati pārdevēja piegāja klāt pie kolēģes, kaut ko sāka čukstēties un arī otra uz mani skatījās ar nosodošu skatienu, it kā es visas pārdevēja...

L Laijaubūtu 14.02.2020
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Krāpšana ar akcijām

Krāpšana ar akcijām Не первый раз сталкиваюсь с такой проблемой: идёт акция на торвар - цена снижена - берёшь, а на кассе берут по полной цене (без акции) . 11.02.2020 в Rimi Hypermarket на Kr. Valdemāra: Iļģuciema kvass - большой жёлтый ценник 0,99 евро. На кассе - 1,42. 11.02.2020 там же: акция: берёшь 3 бутылки фруктового кефира gefilus - платишь не 0,65, а 0,55 за бутылку. Всего 3 вида кефира. По акции 2 вида, но какие именно не указано. Взяли по 0,65. 12.02.2020 в rimi super на углу Dzelzavas и Ilūkste...