RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi Bauska - Apkalpošana

Apkalpošana Labdien! Vairākkārt esmu/-am saskārUšies ar problēmu Bauskas rimi, pionieru ielā. Ir tur veikala kases, ir informācijas centrs ar kasi. Ir tā, ka, vairākkārt, pieejot pie info centra kases, pārdevējas apkalpo no veikala pienākošos klientus (kuriem tomēr būtu jādodas uz veikala kasēm) un uzmanību nepievērš tiem klientiem, kuri pienāk, lai nopirktu info centrā esošos produktus (latloto biļetes, cigaretes u. C.) . Aizrādot pārdevējām, saņemam atbildes - - mums tak ir Rinda no veikala! Mūsuprāt...

P Pēteris_Z 08.02.2020

Rimi - Negodīgs apsargs

Negodīgs apsargs Pretlikumīga un necieniska attieksme no apsardzes puses. Man lika uzrādīt somas saturu veikala telpā, nevis dienesta telpā (apsardzes darbības likums) un pēc tam vēl saņemu izsmejošus skatienus un citus signālus kas personīgi vērsti. Jauns čalis, izstīdzējis, ap 1.70, tumši mati un bārda, uzmanieties un iesaku neļaut šim tipam uzaugt par vēl lielāku varmāku, pastāviet par savam tiesībām.

P Pomelo 07.02.2020
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Krāpšanās ar atlaižu piedāvājumiem.

Krāpšanās ar atlaižu piedāvājumiem. Ar atlaižu karti Rimi, speciālo piedāvājumu vēlējos iegādāties lazanja ar boloņas mērci,1kg kur atlaide uzrādīta 36%. Akcijas Cena 2,89 pilna Cena 4,49 bet maksājot pie kases, nekādas atlaides nebija. Jā, novilku rimi karti pat 2x. , bet čekā tāpat atlaide nebija manāma.

Rimi - Apkalpošana

Apkalpošana Kas notiek ar Rimi Veikalu „Rimi Vienības“, Vienības gatve 95, Rīga? Jau trešo reizi atstāju pilnu pirkumu groziņu pie kases, jo nav nevienas kasieres. Ja veikals kļuvis tikai par "pašapkalpošanās veikalu", tad tāarī uzrakstiet. Šo veikalu vairs neplānoju apmeklēt.

Rimi - Плохой сервис

Плохой сервис Сегодня со мной случился неприятный инцидент в моем любимом магазине Zoom, Rimi. Часто заезжаю туда за покупками. Выбрав продукты, подошла к кассе, сумма за которые составила 10.91€. Кассиру положила 50€, дождавшись сдачу, сразу увидела на тарелочке две бумажки-20€ ,5€ и мелочь с чеком. Тут же спросила кассира, правильно ли она мне дала сдачу. Она взяла деньги в руки, где явно было видно, что не хватает 10€ и в грубой форме мне ответила: может, вы в карман положили. Я была в шоке! Предложила ей...

O Olga benati 25.01.2020

Rimi - Slikta prece

Slikta prece Kārtējo reizi pārsteidz darbinieku slinkums pārbaudīt dārzeņu un augļu kvalitāti, kāpēc man jāpērk par manis pelnīto naudu slikti dārzeņi, kamēr pa to laiku veikalā neredzu ka kāds viņus pārbaudītu, ne vienmēr paņēmu čeku. Nopirku Ķinas kāpostu kas pilnībā ir needams. Paldies mini Rimi.

K Karamele19 19.01.2020
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Pārsālīts, pārpiparots bojāts cūkgaļas šķiņķa cepetis

Pārsālīts, pārpiparots bojāts cūkgaļas šķiņķa cepetis Labdien! Šodien ap 17: 30 iegādājos cūkgaļas šķiņķa cepeti ķiploku marinādē, derīguma termiņš 18.01.2020. Samaksāju 9,29 eiro par cepeti kuru var izmest miskastē! (čeks saglabājies) ! Pārsālīts, pārpipatots un no gaļas garšas nav ne smakas! Kā nav kauna tirgot vecu gaļu? Jūs domājiet, ka cilvēki nesaprot, ka pārmērīgi sāli un piparus pievieno vecai gaļai? Varu jums cepeti nogādāt birojā, notiesāsiet pusdienās, jo savu ģimeni tādu vecu pārsālītu, pārpiparotu gaļu nav iespējams pabarot! Lūdzu, izņemiet no tirdzniecības veco gaļu! Ar cieņu Vita Klāve.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Iegriezos rimi. Mamutu dienas. Vīnogas Moldovas, rauga mīkla 1+1, vichy pelmeni 1+1, Tio saldējums karameļu 500 ml nekā no tā nebija 16.01. Pēcpusdien. Trūkst resursi vai darbinieki, kuri izvietotu preces? Kam tie visi bukleti, kuri piemēslo pastkasti vai triks, nebūs tā visa, bet gana jau ko paņems.

T Totino 17.01.2020

Rimi - Fasētie salāti- rasols - sliktas kvalitātes

Fasētie salāti- rasols - sliktas kvalitātes Nevienam neiesaku pirkt pirkt fasēto rosolu Rimi (T/c Damme) ! Galīgi nebaudāms produkts! Pirms dažām dienām, aizgāju uz vietējo rimi un nopirku. Biju ļoti vīlusies! Rosols galīgi sauss, bez garšas, turklāt sastāvdaļas likās pa pusei gatavas lietošanai. Es vēl par to samaksāju 1.30€ un tas bija lētākais! Iesaku uzņēmumam padomāt ko viņi pārdod!

A Anciiite111 14.01.2020
Komentāri 6 Veikali

Apkalpošana - Slikts serviss

Slikts serviss Apkalpojošais serviss nav pat tuvu labam un, tā pat nav pirmā reize. Tukšs restorāns, officianti staigā apkārt un netaisās pienemt pasūtijumu, nogaidijām ar bērnu vairāk nekā 25min. Saprastu to kad tā notiek tu pilnā restorāna. Bet par ēdienkarti nevar teikt neko sliktu.

N NCS 14.01.2020

Rimi - Aizskaroša attieksme pret klientu

Aizskaroša attieksme pret klientu Labdien, šodien biju iepirkties uz rimi veikalu. Taču ieejot veikalā pieejot, izdrukāt atlaižu kuponus apsargs uz mums skatījās kā uz noziedziniekiem, tam nepievērsu īpašu uzmanību, bet tas atkārtojās, šī veikala apsargs staigāja man un manam draugam pakaļ, vērodams visu ko iegādājamies, sajūtas bija briesmīga un nebija velmes pat iepirkties vairāk. Vairāk neatgriezīšos šajā veikalā. Tam apsargam vajadzētu iemācīties cilvēciskas manieres! Paldies.

Rimi - Nestrādā kases ,briesmīgi vienreizējie trauki

Nestrādā kases ,briesmīgi vienreizējie trauki Priekškam tik daudz kases, ja strāda tikai viena kase? Katru rītu nu vakaros viens un tas pats! Ieskrien veikalā un strāda tikai viena kase, briesmīgi garā rinda un šorīt vispār kase ir ka strāda, bet ka kasieris aizgāja tā arī es gaidīju viņu atpakaļ 10 minūtes, citu kādi neviens pat netaisījās atvērt! Labi ir pašapkalpošanās kases, bet ja es gribu norēķināties ar skaidru naudu ko man darīt? Un par traukiem, ņemu eidis nu līdzņemšanai, kāpēc tie trauki ir no kartona? Man vis tecēja! Bija normāli konteineri, turēja pat siltumu, bet tagad kartona!?

Rimi - Jautajums.

Jautajums. Vai kads varetu izskaidrot ko rimi piedava darba sludinajumus ar frazi "iespeja sanemt ik menesa bonusu"? 3.60 eur/h – 4.00 eur/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.20 eur/h – 8.00 eur/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) iespēja saņemt ikmēneša bonusu ko tas nozime? Ar kadam nosacijumiem? Var buut tomer rimi ir labas algas, ja piemeram ir likme 3.60 + bonuss 0.50-0.70 eiro centi? Tad var buut es mainitu savu viedokli par viniem. Paldies ieprieks! Laimigo jauno gadu.

L LV-sudzibas 03.01.2020
Komentāri 13 Veikali

RIMI (T/C MOLS) - Krāpšana, slikts serviss.

Krāpšana, slikts serviss. Šovakar (30.12.2019.) palūdzu vīram, pa ceļam uz mājām iebraukt rimi (mols) un nopirkt lasi. Kad vīrs ieradās mājās ar pirkumu, konstatēju, ka lasim vēderā ir sabāzts ledus. Vīrs stāstīja, ka pārdevēja zivju nodaļā esot bijusi ļoti nelaipna.

L Līga Ruža!!! 30.12.2019
Komentāri 8

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Satiku vienu pazīstamu darbinieku no cita rimi. Viņš strādā par apsargi. Sūdzējās man par to ka šajā portālā tiek daudz rakstītas sūdzības par rimi apsargiem. Mekleju meklēju, bet nekā neatradu... Hmmmmmmmmmm dīvaini gan. ,... Manuprāt vecmīlgrāvja rimi apsargi veic perfekti savu darbu. Un arī pārējos rimi tā kā muti turam ciet svešu rimi apsargi! Kas neapmierināti. Vecmīlgrāvī rulle!

Rimi - Slikts produkts

Slikts produkts Labdien, rimi damme pēdeja laika, kuri tiek gatavoti uz vietas ķiploka grauzdiņi no maizes ar sēkliņam, kļūst par ceptu maizi ar kraukšķīgam malinam un mīksti vidu, izmercēti karsta eļļa, principa par grauzdiņu nenosaukt, šķēles sagrieztas ļoti platas. Ka rezultāta tas neizcepjās. Produkts protams garšīgs bet nav vairs tie grauzdiņi kurus gribētos un kuri tika agrak gatavoto. Ka arī brīžiem ir pārsālits, saprotu ka darbiniekiem daudz darama, bet gribētos tomer lai produkts kļūst tāds kādam tam ir jabut.

S Sandzy 28.12.2019

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Iepērkoties 27.12 2019 ap plkst. 15.40, desu nodaļā man tika neprofesionāli biezās šķēlēs sagriezta neparastā cietžāvētā desa 3,5-4 mm un iesaiņota tik vaļīgi, ka tiekot līdz kasei iepakojums bija atnācis vaļā un pie kases sāka krist desa. Regulāri iepērkos šajā rimi, bet šoreiz trāpījās neprofesionāls personāls un slikts serviss.

I Ieva 28.12.2019
Komentāri 7 Veikali

Rimi - Охранник повалил клиента потащил в комнату где нету камер и бил ногами

Охранник повалил клиента потащил в комнату где нету камер и бил ногами Охранник повалил не трезвого покупателя потащил по полу более 7 метров и начал бить ногами есть видео фиксация. После чего сотрудница в одежде rimi подбежала и чуть ли не сходу попыталась вы хватить мой телефон. Видео будет выложено на ютюб.

Rimi (Dammes) - Slikts serviss

Slikts serviss Nopirku bērnam pidžamu, atnākot mājās konstatēju, ka nav noņemts tas pīkstulis. Devos uz tuvāko rimi (jūrmalas gatve 90) , kur mani pasūtīja, lai braucu uz to pašu kurā nopirku, jo viņiem neizdevās noņemt. Čeks saglabāts, bet attieksme tāda it kā es būtu nozagusi to nabaga pidžamu.

L Lolita Ercika 19.12.2019
Komentāri 5

RIMI Jēkabpils - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Es parasti pret apkalpojošo personālu izturos ar sapratni, jo pati strādāju šajā nozarē. Var gadīties visādi, bet šoreiz man ir uzkrājies un attieksme, ko saņēmu lika man ļoti vilties. Ļoti bieži eju iepirkties Jēkabpils rimī, kas atrodas vienības ielā. Gada laikā 4 reizes mani mēģinājuši apkrāpt, pārmaksātās summas katru reizi figurēja līdz 5€. Sagadīšanās vai nē. Bet katru reizi problēmas bija ar sveramajām precēm. Es nesekoju līdzi pie kases parasti, bet šajās reizēs man trāpījās, ka...