www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Uzmanību darba meklētājiem!
Šobrīd rimi aktīvi meklē preču komplektētājus veikala mols e-komercijā. Vēlos brīdināt cilvēkus neuzķerties uz šiem meliem, jo solītais atalgojums 900-1100 eur realitātē ir 3,50 eur/h. Solīs jums piemaksas par Salasītajām precēm, par kvalitāti, taču uz to varat necerēt, jo algas Lapiņas jums neredzēt kā savas ausis un uzzināt kāpēc alga ir 400 eur, solīto 900 eur vietā jūs neuzzināsiet. Pirms prom iešanas uzzināju, ka tā esot jaunā rimi krāpšanas shēma, kuru izklāstīja reģionālā vadītāja Zane Andersone, liekot maiņu vadītājiem viltot sūdzības, lai neizmaksātu kvalitātes piemaksu un neiekļaut cilvēkus, kuri saldē pirkstus ledusskapī locot kastes, māršalinga sarakstā, lai ietaupītu 30 centu piemaksu. Un pēc palīdzības griezties arī nav pie kā, jo Zane Andersone visai veikli izēd e-komercijas vadītājus. Gada laikā esot nomainījušies 5 (!) veikala vadītāji. Esošie darbinieki ir spiesti meklēt normālu darbu, taču viņus pat nelaiž iet projām, velk laiku ar dokumentu kārtošanu, pagarina atstrādājamā laika periodu.

07.03.2022

K