www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

2022. Gada 23. Janvārī ap plkst. 19: 00 kasē nr. 4 (pārdevējs bija bez beidža, arī uz pieprasījumu nosaukt savu vārdu atteicās, norādīt, ka strādā citā veikalā un tāpēc savu vārdu nesauks) pēc veikala vadītājas vārdiem roberts, necienīgi un pazemojoši izturējās pērt pircēju. Noskan ēnot preci, man bija jāmaksā 8,35, es iedevu 20 eiro kupuru, kad pārdevējs sāka man lasīt no kases 12 eiro atlikumu pa 50 centiem un 1 eiro, es pateicu, ka nevajag, es iedošu precīzu naudu. Dzirdot to, pateica, ka viņam kasē nav naudas) vispār nesapratu kāds tam būtu sakars ar manu lūgumu) demonstratīvi iebera naudas traukā lielu sauju ar monētām un demonstratīvi aizvēra kasi. Uz lūgumu iedot man 10 eiro vienā kupurā, pilnīgi ignorēja un uzsaka apkalpot nākamo klienti. Uz atkārtoti lūgumu samainīt naudu izsauca apsardzes darbinieku, jo es viņam traucēju. Uz manu lūgumu nosaukt vārdu ignorēja, norādot, ka ir no cita veikala un tas viņam nav jādara. Par šo incidentu paziņoju veikala darbiniecei, kura solīja sūdzību nodot veikala vadītājai.
Esmu apbēdināta un pat aizvainota ar tādu attieksmi kā pret kādu “atkritumu”. Esmu cienījams cilvēks, augstskolas pasniedzēja, profesore, un tāda attieksme man nav pieņemama.
Ja es traucēju strādāt rimi darbiniekiem, es un manas ģimenes locekļi šo veikalu tīklu var arī neapmeklēt, lai nav jājūtas aizvainotam un pazemotas.
Lūdzu sniegt man informāciju kā tika reaģēts uz manu sūdzību. Ļoti vēlos zināt vai rimi pozicionēšana, tai skaitā arī reklāmā atbilst patiesībai.
Ceru uz atbildi.

D

V ViktorsP 02.01.2022
Rimi Valdemara не продают табак после 8 вечера.

После 8 вечера отказываются/перестали продавать табак,
аргументируя тем,
что информационная стойка после 8 не работает и им некогда этим заниматься.

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022

G Gunta 05.01.2022
Bojāts produkts

Bojāts suši komplekts,drūp suši, otri lipīgi nu tā būtu pus bēda un vēl mats iekšā, pretīgi.

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022

Joe Rogans👽 23.01.2022

Vairāk izskatās pēc vakarskolas studentes, nevis profesores rakstītas sūdzības, tik daudz kļūdas un pati sūdzība šizo stilā.

J juriss1 23.01.2022

Pats esmu saskāries ar krietni sliktāku darbinieci šajā uzņēmumā kura mani sūtija di...st tiešā tekstā pēc kā šo veikalu vairs neapmeklēju vispār principa pēc . Bet tu acīm redzami kautko nedastāsti, jo apsargu tāpat nesauktu katrā ziņā ne "Uz atkārtoti lūgumu samainīt naudu" Noteikti tas nebija laipns lugums bet riktīgi tur bombiji paaugstinātos toņos.
Par vārda nosaukšanu gan nesaprotu . Kapēc viņam būtu jāsauc pēc tava pieprasijuma savs vārds ?

MURAKAMI 23.01.2022

Centi un eiro ir LR valst valūta (varat likt mīnusus, bet tā un ir, paši 30. gadus gājat pie tādas neatkarības)
Ar ko izdeva atlikumu, to un ņem. Saku kā vape shopa pārdevējs.

D Dontkillmyvibe 23.01.2022

Princese vēl stāvēs pie kases un komandēs kā viņai atlikumu izdot, kaut gan pašai bija precīza nauda. 🤦🏻‍♀️ Cirks. Naudu ir jāiet uz banku mainīt nevis uz veikalu.

S Suitfree 24.01.2022

kads sakars ir tam cilvekam un rimi veikaliem vispar. Var but vins pirmo dienu atnaca stradat, vai slikti jutas, vai apdirsies un vinam ir dusmas uz apkarteiem. Vins tak nesedeja un negaidija tiesi jus ar tiem eirikiem. jums jaapmekle psihoterapeita seit jums nepalidzes

J juriss1 24.01.2022

Ceru ka pats kaut saprati ko uzrakstiji. Ja pirmo dienu strādā vai slikti jūtās tas nozīmē ka nav sakars ar rimi veikaliem vispār?

D Darijastlba 24.01.2022

Ja vinam kase nav ar ko jums izdot atlikumu ka tik ar monetam-te nevar neko izdarit...ta ka janem to kas ir,gribat jus to vai ne...nessat kada karaliene...nepatik monetaas izdota nauda-nenemiet atstajiet nakamajam pircejam

I IRKOTEIKT1 24.01.2022

Nauda ir un paliek nauda, pārdevējam nav jāizdabā Jūsu velmēm.
Vārdu jau varākus gadus drīkst neatklāt.

Good Intentions 24.01.2022

Pārdevējam nav jādod, kā jums ērtāk vai vajag. Var to izdarīt, bet nav obligāti tāpat arī kasi tīri lai samainīt vērt vaļā īsti nevar(kaut kas tur tāds bija). Ja naudas svars ir tāda problēma, tad maksājiet ar karti.

Good Intentions 24.01.2022

Precīzu naudu vajag dot uzreiz nevis, kad jau atlikumu dod ārā.

S sannas 23.02.2022

Jūs cienījamais cilvēk, man ļoti žēl jūsu studentu, ja vien jums tādi ir. Kas ir kupora? Latvijā un visi necienījamie cilvēki sauc par banknotēm. Kasierim nav pienākums pēc katras bābas prasības nosaukt savu vārdu. Tieši tāpat kā pircējam nav tiesību iebilst pret izdoto atlikumu. Pat, ja viņš būtu pa 1 centam. Man jāapbēdina tādas neadekvātas pircējas, bet taisnība ir kasiera pusē. Latvijā oficiāli apstiprināta nauda ir gan BANKNOTES gan centu monētas. Jums "kuporu " diedelētājai nebija nekādu tiesību kaut ko iebilst. Kase neveic un nemaz nedrīkst veikt naudas maiņas funkcijas.