www.sudzibas.lv RIMI Preču uzcenojums RIMI veikalos

RIMI - Preču uzcenojums RIMI veikalos

Esmu jau kādus vairākus gadus ievērojis, ka Rimi veikalos preču uzcenojums ir nesamērīgi liels.

Piemēram, tagad atlaide ir šķīstošajai kafijai 'nescafe classic 200g', rimi un maxima veikalos. Intereses pēc pameklēju cik maksā rimi, un tas ir par 0.70 eur vairāk. Nav it kā daudz, bet ja simtiem preču ir līdzīgi uzcenojumi tad kopumā rimi veikalos sanāk ļoti pārmaksāt.

Šķīstošā kafija ir tikai viens piemērs (skatāt pielikumā bildi) . Varat atrast tādus neskaitāmus piemērus katru nedēļu.

Maxima - https://barbora.lv/produkti/skistosa-kafija-nescafe-classic-200-g
rimi - https://www.rimi.lv/e-veikals/lv/produkti/iepakota-partika/kafija-un-kakao/skistosa-kafija/skistosa-kafija-nescafe-classic-200g/p/135273

11.05.2022

S Shhh 11.05.2022

Kāds sakars? Cik ir veikalu tik arī ir dažādu piedāvājumu/ akciju utt. Pērciet tur, kur izdevīgāka atlaide. Pavisam nav vairs ar ko nodarboties, kā caurām dienām salīdzināt cenas un rakstīt sūdzības.

Good Intentions 11.05.2022

Meklē, kur lētāk - tik vienkārši(www.visasakcijas.lv). Šodien RIMI dārgāk citu reizi MAXIMA. Pa lielam RIMI skaitās prestižāks līdz ar ko var būt dārgāks līdzīgi, kā agrāk PRISMA. Un iesaku labāk tomēr dzert malto kafiju.