www.sudzibas.lv RIMI Mērķtiecīgi neapkalpo ar bērnu stāvošu pircēju pie kulinārijas vitrīnas

Rimi - Mērķtiecīgi neapkalpo ar bērnu stāvošu pircēju pie kulinārijas vitrīnas

Pārdevēja neapkalpoja mani ar mazu bērnu pie kulinārijas vitrīnas 12.05.22 plkst 16.45, kaut gan biju vienīgā pircēja pie šīs Letes, pēc tam pienāca vēl pircēji, kurus viņa steidza apkalpot, pie mums tā arī nepienāca.
Gaidīju kādas 10 minūtes.
Diemžēl šajā veikalā vairs nav vēlmes iepirkties, jo šādas situācijas notiek regulāri.

12.05.2022

I

B Bez vārda vārds 12.05.2022

Tas ir tāpēc, ka jums nāk pabalsti. Un vairāku gadu garumā. Šāda bezmaksas naudas plūsmas no valsts rada nepatiku citiem, kuriem ir jārukā vaigi sviedros lai katru mēnesi dabūtu kaut kapeiku. Kamēr citi dzemdē un valsts par to maksā. Man ar tas rada nepatiku.

S Spuris 14.05.2022

Ja nespējat pati dzemdēt tad nevajag savu nepatiku uz citiem izrādīt,kurām ir bērni. Tāpat neviens neliek tev un tevlīdzīgām RUKĀT vaiga sviedros par KAPEIKĀM ! Ejiet apgūstiet kādu profesiju,kura patīk un strādājiet tādā pelnot labāku samaksu! Taču ,ja jau prātiņa nav lai ko apgūtu labāku tad strādājiet vien tālāk pat verga necienīgu darbu pelnot grašus,TIKAI savā nelaimē tu un tevlīdzīgās pašas savas dzīves kalējas un tāds ir rezultāts .

Good Intentions 12.05.2022

Notiek regulāri ar jums? Ļoti interesanti.

Arkukušjans 13.05.2022

Vajadzēja ne tikai 10 min, bet 1h pagaidīt ar sejas izteiksmi, pirms paaicināt pārdevēju :)