www.sudzibas.lv RIMI Slikta attieksme pret klientiem

Rimi - Slikta attieksme pret klientiem

Šodien 30. Jūlijā īsi pirms 22.00 iegājām mini rimi ģertrūdes ielā, sākām izvēlēties produktus un tad pēkšņi atnāca veikala darbiniece un sāka agresīvi visus dzīt ārā, viņa neko nepārdošot vairs, jo esot jau pāri 22.00. Pie veikala ieejas nekas neliecināja, ka veikals būtu slēgts un cilvēki no ielas, neko nenojaušot turpināja nākt veikalā un tā pārdevēja kliedza - ejiet visi ārā, es tūlīt saukšu policiju. Klienti bija neizpratnē, kāpēc ieejot veikalā tiek draudēts ar policiju? Vai tiešām nevar aizvērt durvis veikalam vai laipni pateikt, atvainojiet ir jau 22.00 un mēs sledzamies? Man reāli bija kauns gan mana ārzemju drauga priekšā. Viņš bija šokā, ka tā var attiekties pret klientu.

31.07.2022

G give me my service 01.08.2022

Интересно, в Рими продаются наручные часы? Надеюсь, что да.