www.sudzibas.lv RIMI Saskābusi sula

Rimi - Saskābusi sula

Šodien 06.07.2022 plkst. 14: 28 es nopirku banānu sulu Rimi galerijas centrā.
Es biju ļoti pārsteigta, kad atradu, ka sula ir ļoti saskābusi un smird. To nav iespējams dzert. Tagad sāp vēders.

Pielikumā ir fotogrāfijas kā izskatās sula, iepakojums ir ļoti uzbriest. Arī ir čeks.

Ļoti gaidu risinājumu, vai arī būs jāsazinās ar īpašu dienestu.

06.07.2022

J

N nebesii 06.07.2022

Jāgriežas veikalā ar čeku un iepakojumu, uz mājām tak nebrauks naudu vest un pārbaudīt kvalitāti!

StiklaSmiltis 06.07.2022

Kāds termiņš uz pakas?
Ja termiņš ok, tad varbūt kāds bija attaisījis.

Good Intentions 07.07.2022

Mēdz gadīties, tapēc jau nav sūdzība jaraksta. Uz veikalu ar čeku. Cik daudz jaizdzer, lai aš vēders sāktu sāpēt? Īpašu dienestu? Jūs pat uz veikalu aiznest preci nevarat.

Arkukušjans 07.07.2022

Nav jau sulas ko nest, izdzēris tak :D

G Gii 07.07.2022

Ko tad dzer smirdīgu saskābušu sulu? Paņem čeku un ej uz veikalu, nevis raksti internetā, imbasīli!

G Gulbenietis 07.07.2022

Ņemot sulas paku, to vai tā ir uzpūtusies, pamanīt var gana viegli. Vasaras klarstumā ir jābūt īpaši uzmanīgam. Šādi, ar zivīm, viss var nebeigties tikai ar sāpošu vēderu.

S sannas 28.07.2022

Cik aptaurētam jābūt, lai pirktu tādu uzpūstu paku? Varēji vismaz neblamēties un nestāstīt nevienam to. Smirdēja, bet vienalga dzēri?Ko lai saka, jo gribēji, to arī dabūji.