www.sudzibas.lv RIMI Sliktas kvalitātes prece un slikts serviss

Rimi - Sliktas kvalitātes prece un slikts serviss

Šodien 23.04.2022 datumā iepērkoties rimi aleja konstatēju, ka piena produktu ledusskapis ir pilns ar Annele 2l piena pakām uz kurām ir šodienas 23.04.2022. Datums ar plkst.13: 12 derīguma termiņiem. Kā arī nav itinn nekādas klientu brīdinošas norādes par šodienas realizāciju šim produktam. Plkst 11: 30 devos pie info centra darbinieces, lai painformētu par radušos situāciju un palūdzu rast risinājumu šai ne uz klientu vērstajai darbībai. Info centra darbiniece pasmējās par to, ka es neko nesaprotu, ka šo pienu varot vēl dienām dzert un lietot uzturā un nekas slikts ar to nenotikšot. Par mani pasmejoties info centra darbiniece atteicās tālāk risināt šo situāciju.
Novēlu izglītot savus darbiniekus un kā minimums neļaut tiem mācit klientiem uzturā lietot beigras preces.

23.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

Good Intentions 23.04.2022

Pa lielam pērkot preces ir jaskatās uz termiņiem, bet jebkurā gadijumā vajadzētu izcelt. Parasti par baigo nocenojumu pārdod. Info centra darbiniecei ir taisnība, ka prece var dienām vel stāvēt, bet acīmredzot nesaprot, kur īsti strādā un ko tādu būtu okei dzirdēt no nakts veikala pārdevējas.

R Regular_Karen 23.04.2022

Iedomājies, tu strādā info kasē un kāds pienāk ar šādu "sūdzību". Var gadīties pasprukt interesantas frāzes. Nu nepatīk šodiens termiņš, paņem citu pienu. Ko tur iet kādam pārmest? Un vai ir vēl kāds, kurš iepērkoties, neskatās uz termiņu?

"darbiniece atteicās talāk risināt šo situaciju." Kā tad šo risināt? Atnest Jums tikko svaigi izslauktu pienu?

A Anon_citruss 23.04.2022

Ar šādu skatu uz dzīvi droši vari pieteikties Rimi uz
svaigā piena slaucējas amatu

R Regular_Karen 23.04.2022

Spēcīgs komentārs. Ja argumentētu, tad varbūt arī kāds varētu piekrist un izprast situāciju. Šobrīd sanāk, ka sūdzība tikai sūdzēšanas dēļ.

S sannas 24.04.2022

Kas tas par debīlu izdomājumu, vispirms uzziniet kā pareizi saprast pudeles marķējumu, nevajag sevi blamēt. Derīguma termiņš fasētajai produkcijai nekad netiek norādīts stundās un minūtēs. Pat dziļos laukos cilvēki to zina. Derīguma termiņš konkrētai precei ir 23 datums. Cik zinu visiem normāliem cilvēkiem datumi mainās pusnaktī. Jums laikam pulksten 13.12 dienā🤣🤣🤣

intel 11.05.2022

Sūdzība ir par to, ka Rimi uzpelnās uz muļkiem un naiviem cilvēkiem kas datumus neskatās bet cer ka būs derīgs, ne uz to, ka ir iespēja paņemt citu pienu.

Maxima piemēram preces ar šodienas termiņu tirgo ar atlaidi un atsevišķās sekcijās.

intel 11.05.2022

Maxima gan pēdejās dienas preces tirgo ar samazinātu cenu par -50%. Neesmu nevienā Rimi veikalā ievērojis vietas kur var šīs preces ar šodienas termiņu dabūt. Viņi tirgo pa pilnu cenu, lai uzpelnītos cik vien var. Agrāk pat uzlīmes sveramajām kulinārijas precēm pārlīmēja katru dienu Alfas Rimi...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes