www.sudzibas.lv RIMI Darbiniece neprot runāt Latviski

Rimi - Darbiniece neprot runāt Latviski

Pūlkstens11:50, 12.05.2022 piegāju pie vienas sievietes kura krāmēja produktus plauktos no rimi ratińiem, lai apvaicātos vai ir pieejama bārdas keme vīriešiem, līdz ko no sievietes sekoja atbilde Krieviski, jo Latviski neprotot. Es krieviski nesaprotu tapēc paliku bešā. Tas notika Rimi RAF Jelgavā sadalā, kur atrodas skūšanas piederumi, un sieviešu sejas kopšanas lįdzekli un viss pārējais higiēnai. Lūdzu izsekot kameras ierakstu un izmeklēt apstāklus, kā tādi cilvēki var strādāt.

J

K KM Trade 12.05.2022

Bet jūs tak nemāk rakstīt latviski! Ko nu?

M Mieraosta 12.05.2022

Nebija ienākusi prātā doma par cilvēku no Ukrainas?

Good Intentions 12.05.2022

Iespējams Ukrainiete, kā arī varējāt palūgt kādam citam darbiniekam. Tāpat arī nemākat rakstīt Latviski.

Arkukušjans 13.05.2022

1. Plauktus krāmēt var kaut kurlmēms;
2. Plauktu krāmētājs NAV konsultants;
3. Pārtikas pašapkalpošanās veikalā nav konsultantu;
4. Jūs nemākat rakstīt, ko nu? Kā tāds cilvēks var rakstīt, ejiet plauktus krāmēt...

G Gii 13.05.2022

Nezinu tad kādā valodā Jūs saprotiet, ja nesaprotiet ne krieviski, ne mākat latviešu valodu..?!

S sannas 18.06.2022

Rimi komanda! Tiešām lūdzu paskatieties kameras ierakstus, un nopublicējiet šī neadekvātā un nemākulīgā cilvēka bildi!Es domāju visiem šeit būtu interesanti paskatīties uz cilvēku, kas nav spējīgs pie plaukta stāvot atrast to, ko pašam vajag. Rimi veikalā nav konsultantu! Cilvēks, kas liek preces plauktos- nav konsultants un valodu var nezināt! Viņa pienākumos neietilpst katru nemākuli konsultēt.
Tu tiešām domā, ka darbiniekam ir pārdabiskas spējas un redz to, ko neredzi Tu? Tev vajag, pats arī meklē! Neviens normāls vīrietis uz ģīmja krūmus neaudzē. Pat nelabi palika iedomājoties kāds džungļu iemītnieks Tu esi. Pats neprot nevienu valodu( spriežot pēc rakstītprasmes), bet vēl gudri runā!