www.sudzibas.lv RIMI Neatbilstošs produkts

Rimi - Neatbilstošs produkts

Nopirkām pa akciju Rūjienas itkā saldējumu pa akciju rimi, tiešām esmu šokā, ka rimi, kas atbalsta kvalitatīvu preci var pārdot un rakstīt, ka tas ir saldējums, tas vienkārši ir bezgaršīgs krēms, biju labākās domās par rimi, tomēr bija top 1 iepirkšanās veikals priekš ģimenes, jo gaidījām arī kvalitāti, bet pēc šī un vēl dažu akcijas preču garšas laikam tomēr jāmaina veikala izvēle, aicinu rimi vadību, kas iepērk produktus, lai paši sākumā pagaršo to ķīmiju un slikto pepduktu kvalitāti, ko paši tirgo!

23.07.2022

H

Good Intentions 24.07.2022

Pietiekami daudz nekvalitatīvas pārtikas tāpat, kā citur. Vienīgi katram ir sava izpratne par kvalitāti.

P PatiesiibasMeka 24.07.2022

Pareizi ir, jāiet uz mahimu, elvi vai vācu veikalu! Tur tas pats rūjienas “saldējums” nebūs bezgaršīgs krēms!