www.sudzibas.lv RIMI Aizvainojoša attieksme

RIMI Akropole Alfa - Aizvainojoša attieksme

Au ne pirmo reizi es saskaros Rimi veikalos ar riebīgo attieksmi lietojot skeneru sistēmu. Ja es pareizi saprotu – ir skeneris, ir svari, ir automātiskā apmaksa. Ja manas kļūdas dēļ es kaut ko nenoskanēju, tad apmaksas terminālī jāparādās uzrakstam „svars neatbilst noskanētiem precēm“. Bet pārbaudīt mani vienkārši bez iemesla es uzskatu par aizvainojušo! Pirms doties uz sudzibas.lv es vaicāju rimi klientu apkalpošanas centru komentēt šo situāciju uz ko saņēmu primitīvo atbildi:

"rūpējoties par to, lai skeneru sistēma korekti fiksētu pirkumus un pircēji to lietotu pareizi, pirkumos, kuri tiek apmaksāti izmantojot pašapkalpošanās skeneri, var tikt veiktas drošības pārbaudes. Tā ir ikdienas procedūra, kurai pircēji tiek izvēlēti pēc nejaušības principa. Turklāt veikala darbinieki šo procedūru cenšas izpildīt pēc iespējas ātrāk, lai pircēju nekavētu. Ja jūsu pirkumi allaž būs noskenēti precīzi, sistēma pārbaudei jūs izvēlēsies arvien retāk".

Turpmāk es neredzu jēgu būt par rimi klientu.

T

Veronika Rudzinska 20.09.2023

Veikals ko grib, to un dara. Vari iet uz citu, jā kas nepatīk. Viņiem ir iekšēji noteikumi, lūdzu, ievēro viņus. Vai tev ir cits variants. Jau aprakstīju viņu.

T Toxic 20.09.2023

Piemērs staigāt bez krūštura ir maigi sākot "stulbs". Jo ar tādu pašu loģiku veikala iekšējos noteikumos var būt tads noteikums, ka staigāt ne tikai ar krūšturi bet arī garos svārkos līdz grīdai. Un tad vari iet uz citu, jā kas nepatīk, jo veikals ko grib, to dara. Ar savu sūdzību es radu cilvēkiem (domājošiem protams) ja ir datorizētā un automatizētā sistēma kurā perfekti darbojas, kāpēc tad veikals liek justies vainīgam?

P.S. Protams es iešu uz citu :)

Veronika Rudzinska 20.09.2023

Varbūt, es arī grībētu staigāt pa veikalu bez krūštura... Prīvāta territorija, it kā var... Bet veikala iekšējie noteikumi, to aizliedz... Man ko, tagad sūdzību rakstīt?

Ну тебе то не привыкать: ты и по улице ходишь голый, видать свою задницу рекламируешь дальнобойщикам, Вероник Рудзинскис, мужик с бабским профилем!

M Mazgadīgas 21.09.2023
Vardarbība pret klientu

Iegāju veikalā rimī un vēlējos nopirkt konfektes. Piegāju pie stenda, bet konču vietā dabūju ar plaukstu pa muguru no rimī darbinieces. Tad viņa uzbļāva “Ko tu dari?” Tāpēc vēlos sūdzēties par rimī darbinieci.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023