www.sudzibas.lv RIMI Netīra, slapja, slidena grīda ieejot veikalā pie durvīm

Rimi mini vaidavas iela 9b - Netīra, slapja, slidena grīda ieejot veikalā pie durvīm

Ieejot, izejot no veikala Rimi Mini Vaidavas ielā 9b jau kuro reizi slīd kājas. Pāris dienas atpakaļ izejot no veikala vakarā kārtējo reizi slīdēju. Lai noturētos ieķeros durvīs. Sagriezu ceļgala saites aizmugurē. Sāpes neciešamas. Tas nav pirmais gadījums. Pagājušo ziemu arī pāris reizes kritu. Iegriežos tur reti. Pārsvarā tur iet pensionāri, kas dzīvo blakus. Kad pasūdzējos veikalā par grīdu man atbildēja nav cilvēku.

K

S Spuris 07.12.2023

Laikam šādos gadījumos jāgriežas pie ārsta,lai saņemtu apliecinošu izziņu par traumu.Talāk jau laikam attiecīgi policijā jāraksta iesniegums pret veikalu,ka taja ir dzīvībai un veselībai apdraudoši apstakļi. Īstenībā tādu veikalu ir ļoti daudz kuros grīdas pārklājums slīd ,taču attiecīgi nekas netiek darīts lai to novērstu .

K Knipa16 07.12.2023

Jā piekrītu.Apstākļu sakritība 2 dienas pēc kārtas plānotās pārbaudes. Onkoloģijas centrā.Darbā Č.P.Strādāju viena.Kolēģe slima.Otra atvaļinājumā.Rīt iebraukuši neatliekamajā palīdzībā. Kājās jātaisa US aizmugurējām saitēm.

K Knipa16 07.12.2023

Ja veikalā nav kameras pie durvīm,nevar pierādīt.Sanāk tikai tuksši vārdi.Iztaisīšu pārbaudi un uzrakstīšu iesniegumu

K Kora Kora 08.12.2023

Вы что несёте?Может ей(ему)ещё к президенту обратиться и пожаловаться?Что она(он)бедная(ый)несчастная(ый)не может за собой присмотреть и не может смотреть под ноги лишний раз и получает от этого травмы.Детский сад какой-то!

S sannas 08.12.2023

Paši pirceji iekšā nākot varētu sniegu no zābakiem nopurinat, nevis kā pīles šļūkt iekšā veikalā.

K Kora Kora 08.12.2023

Трындец,по всякой ерунде жалуются в публичном пространстве.Если действительно произошла такая неприятная ситуация,можно обратиться к руководству магазина,а не заниматься фигнёй и писать жалобу в интернете на показ всей Латвии.

V Viktorija Demčenko 08.12.2023

Ziemas periodā tam jābūt gatavam, la veikalā grīdas būs slapjas un slideni. Mēs esam pieauguši cilvēki un varam katrs atbildēt par sevi.

Jābūt saprotošiem arī pret apkopējiem, viņiem nemaksā tik daudz, lai aiz katra klienta slaucītu.

K Kora Kora 09.12.2023

Tieši tā.Pilnīgi piekritu.

K Kora Kora 09.12.2023

Tas ir atbilde uz lietotāja(jas) sannas viedokli.