www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Kasiere Helēna atsakās dot čeku, arī pēc vairākkārtējas jautāšanas. Jautājot kā var neizsniegt Saka, ka nedod, jo esot elektronisks čeks un fizisku čeku nedošot un viņai arī nav jājautā vai vajag. Rimi kartīti aizņēmos no citas kundzes, uz nākošo klientu arī pacēla balsi.

07.01.2024

P Pele1968 07.01.2024

Sūdzība par kasieri Helēnu.Tādu Elizabešu ir daudz un vienkāršāk būtu,ja viņas nejautātu pie kases citiem klientiem Mans Rimi karti,bet iegādātos savējo,kura maksā 1 €.Tad varētu regulāri pieprasīt čeku vai atteikties no tā.Puse no Elizabetēm nopumpē arī kartēs cilvēku uzkrāto
Mans Rimi naudiņu.Iesaku pircējiem labi padomāt pirms dod savu karti svešam cilvēkam un teikt,lai iegādājas paši savu.var slikti beigties,jo kasieris var pajautāt,vai var noņemt Rimi kartes centus,kādam tekošajā mēnesī ir jānoņem naudiņas no kartes.daudzi sūdzas par to,ka pazūd Rimi naudiņa.

Velvetpopstar 07.01.2024

Viņa nevar iedot fizisku čeku, ja ir iestatīts uz Rimi kartes saņemt elektronisko čeku. Ja mācētu klausīties, tad nepaceltu balsi.

E ElizabeteeeBer 07.01.2024

drošvien arī blakus meitene nemāk klausīties,kad mierīgi pajautā vai nav atrasts pazudis maks un sāk bļaut - KAS MAN TE JŪSU MANTAS VĒL JĀPIESKATA BŪTU,KAS ES APSARGS ESMU? 🙂

C Cilvēks16 07.01.2024

Ja Jūs kādam jautajat Rimi karti,vai Paldies karti. Jums jābūt gataviem,ka čeks var būt kādam pieslēgts elektroniski. Čeku var dabūt,ja Jūs kasierei palūdzat fizisku čeku pirms pirkuma noslēgšanas..Es parasti cenšos uzreiz uzspiest,ka ir nepieciešams čeks,ja kāds ir iedevis savu karti,kurai ir elektroniskais čeks pieslēgts.

S sannas 08.01.2024

Kā Jūs varat pieprasīt čeku, ja lietojat svešu karti?🤣 Šīs kartes īpašnieks ir atteicies no papīra čekiem , jūs tad vispirms varējāt izlamāt to cilvēku, jo tā bija viņa izvēle, nevis kasieres! Kur var būt tik...aprobežoti cilvēki! Kasierim nav jāatbild par cita cilvēka privātiem uzstādījumiem. Un ko gribējāt čekā ieraudzīt? Naudas uzkrajumu uz svešās kartes? Pirkumus taču rāda ekrānā, ko tur vēl vispār čekā skatīties.

E ElizabeteeeBer 09.01.2024

Tā ir atlaižu karte,sāksim ar to, otrkkārt vienmēr citur ir iedoti fiziski čeki neatkarīgi no tā,kas uz kartes uzstādīts. Ko gribēju čekā ieraudzīt? Kundzīt ir cilvēki,kas rēķina ikmēneša izdevumus vai iegādājas preces kādam citam,, vai vedot kautko uz ārzemēm nepieciešami. nespriediet pēc sevis,ja jums liekas ,ka vienīgais kapēc būtu vajadzīgs fizisks čeks ir paskatīties,ka kādam ir uzkrāti 40 centi vai kā te kāda cita kundzīte teica - iztērēt tos 40 centus. 🤦‍♀️

S sannas 14.01.2024

Paskaidrošu lieliem burtiem sevišķi apdāvinātība pircējiem! JA PIRCEJS( KARTES ĪPAŠNIEKS)SAVAS ATLAIŽU KARTES UZSTĀDĪJUMOS IR ATZĪMĒJIS, KA IZVĒLAS ELEKTRONISKO ČEKU, TAD VIŅAM TIKS IZSNIEGTS TIKAI UN VIENĪGI ELEKTRONISKAIS ČEKS. JA JUMS BIJA SVARIGS PSPIRA ČEKS, NEVAJAG ŅEMT SVEŠAS KARTES, VAI VISMAZ ELEMENTĀRI PAJAUTĀT KĀDS ČEKS IR IZVĒLĒTS. KASIERIM NAV TĀDU EKSTRU, KA MAINIT PIRCEJA VEIKTOS UZSTĀDĪJUMUS.

E ElizabeteeeBer 14.01.2024

Sevišķi apdāvinātām komentētājām paskaidrošu,ka agrāk izmantojot citu karti, ar jūsu pieminētajiem uzstādījumiem vienmēr čeki ir iedoti citos RIMI. 🙂 Un šeit vairāk iet runa par to,ka tika pieklājīgi un mierīgi runāts ,pārdevēja vienkàrši tik pretīgi un nepieklājīgi runāja arī ar citiem pircējiem. Tādas var slaucīt ielas vai krāmēt noliktavas nevis strādāt ar cilvēkiem. Esmu strādājusi apkalpošanā un ja kāds ir tā novedis ,ka šādi jārunā ar citiem pircējiem, tātad darbs ar cilvēkiem nav domāts viņai un viņas nervu sistēmai.