RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Ziemassvētku dāvana no Rimi

Ziemassvētku dāvana no Rimi Esmu rimi darbiniece. Tā kā man šie bija pirmie ziemassvētki rimi kompānijā, tad nu man ir jautājums. Vai ziemassvētku dāvana, ko saņēmām no rimi kompānijas, nebija tomēr jāsaskaņo ar mani, vai maz to vēlos. Ja jau man tā ir pašai jāatmaksā? Sanāk ka pati sev esmu uzdāvināJusi ziemassvētku dāvanu. Tāda neliela vilšanās rimi kompānijā. 🙄

Rimi - Slikta attieksme pret pircējiem

Slikta attieksme pret pircējiem Vakar biju iegājusi rimi veikalā lai iepirktos, kādas piecas minūtes meklēju krustnagliņas. Piegāju pie pārdevēja lai pajautātu kur ir, pārdevēja man atbildēja ejat un pati meklējat kur ir un ar tādu dusmīgu balsi man to pateica. Es saprotu ka varbūt slikts garastāvoklis bet piedodiet es pietā ne ēsmu vainīga ka nav noskaņojums. Un vēl ir jāievēro sanitāro higiēnu normas arī biju nopirkusi mīklu ā mīklā bija pilns ar matiem fui tas bija tik pretīgi. Lūgums novērst šī problēmas.

Mini Rimi - Уволили с детским больничным на испытательном сроке

Уволили с детским больничным на испытательном сроке Директор уволила после окончания испытательного срока с детскими больничными! По закону увольняют с детским больничным? Сама директор, ни слова не сказав, дала указ уволить работника главному кассиру. Я одна с детьми, меня оставили без средств к существованию!

6 62116501 23.12.2022

Rimi - Некорректный ценник

Некорректный ценник При покупке минеральной воды в магазине ценник радостно обещал, что при покупке двух и более бутылок стоймость одной бутылки - на 40 центов ниже. В нормальной человеческой логике два - это один плюс один. Значит, как первая, так и вторая бутылки должны быть со скидкой. Ведь ценник не говорил о первой бутылке или только об одной из них. Когда решил купить две бутылки, к сожалению, на кассе отказались применять скидку к обеим бутылкам или менять ценник. Вызвать менеджера продавец также...

A Anton1988Riga 19.12.2022
Komentāri 16 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu iesniegt sūdzību ka rimi veikalos prasa personas dokumentos pērkot alkoholu ari personām kuram ir daudz pāri 25, pārdevējās vispār neko neprot izvērtēt. Pārdevējas acīmredzot nav izgājušas apmācības. Nav pieņemami ka līdzi ir jānēsā personu apliecinoši dokumenti. Citreiz pat 18gadigiem dokumentus neprasa, bet tiem kam 40 prasa. Nav vienota politika.

E edgars1235 05.12.2022
Komentāri 4 Veikali

AtrisinātaRimi - Kasiera kļūda. Bet iespējas atgriezties veikalā vairs nav.

Kasiera kļūda. Bet iespējas atgriezties veikalā vairs nav. Rimi zoom, čekā divas pozīcijas olīvu standziņas kg 2,775kg x 8,99 atl. - 6,50 gala Cena - 18,45 eur to neesmu ņēmis. - ir pozīcija čekā olīvu standziņas kg 0,225 kg x 8,99 eur/kg atl. - 0,52 gala Cena 1,50 vot tas ir mans. - pirkuma summa ir uz 80,22 eur, tāpēc uzreiz nepamanīju kļūdu. Tikko pamanīju mājās, kā par daudz kaut kā samaksāju. Atbraukt atpakaļ nevaru, jo jau esmu aiz pilsētas. Čeka nr. 23/59991 kase 0007 rimi kartes nr. : 94403852005 1620 1811 kaut uz rimi kartiņu naudu atgrieziet. Saziņai mfo (suns) inbox (punkts) lv 22 365 666

Rimi - Slikts servis. Iepirkšanās ratiņos tika vests fraņču buldogs

Slikts servis. Iepirkšanās ratiņos tika vests fraņču buldogs 27. Novembrī pulksten 19 t/c Molls veikalā Rimi iepirkšanās ratiņos tika vests suns uz manu lūgumu izņemt suni no ratiņiem pircējs neatsaucās, pēc kā es pieteiktu veikala darbinieкa uzmanību šim pārkāpumam. Viņš man rupji atbildēja, ka neko darīt viņš netaisos. Telefonā ierakstīju pārkāpumu un plānoju sazināties ar sanitāro un epidemioloģisko dienestu.

K krista678 01.12.2022
Komentāri 5 Veikali

Apkalpošana - Apkalpošana

Apkalpošana Молодой фармацевт по имени Милана Б имеет большие проблемы с обслуживанием клиентов! Была крайне недовольна, что её отвлекли от мобильного телефона (она продолжила им пользоваться во время обслуживания) я столкнулась с хамством и незнание ассортимента (и нежелание как - то помочь и проконсультировать) я понимаю, что надо начинать где-то и нарабатывать опыт, но старшие коллеги должны, наверное, контролировать её работу? !

D Dagnija1983 17.11.2022

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīgs serviss! Nerunājot jau par to, ka veikalā nav pieejami vismaz vieni rati, kuros var iesēdināt bērnu, bet ir parasti plastmasas rati, kuros man bērnu bija jāsēdina, tur kur ir jāliek produkti-respektīvi produktus var ielikt pa minimumu. Tad tur ir pieejamas pašapkalpošanās kases. Visos citos veikalos, kur tādas ir - arī tajā skaitā rimi, sēž cilvēks blakus un vēro kas notiek pie pašapkalpošanās kasēm, bet Olaines rimi nez kāpēc tā nav. Pie parastajām kasēm Rindas, bet, kad man kādu...

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Šodien iegāju Rimi Lielirbes Spice, iztērēt nestē iekrātos bonusu 3.5 e, pie reizes iepirku šo to ap 10 eiro. Protams zināju, ka veikals ir daudz dārgāks nekā maxima, bet plānoju iztērēt nestē sakrato rimi naudu. 1. Pārdevēja kase 0003 (2022-11-10 13: 47: 45) bija nesevišķi gudra, vai nedzirdīga un no rimi kartes nenoņēma uzkrātāo bonusu, līdz ar to es nesamērīgi pārmaksāju par preci, kuru maximā būtu nopircis lētāk. Bet bonusā rimi mani vel apčakarēja, jo pērot plāksterus stendā bija...

R Raivo 10.11.2022

Rimi - pateiciba

pateiciba Labrīt. Paldies rimi kolektīvam par jauku apkalpošanu svaigas gaļas un zivju produkcijas nodala. Pārdevēja ļoti laipni un korekti tika gala ar saviem darba pienākumiem. Jo bijām vairāki klienti, iepirkos ap pulksten 16 15. Iegādājos svaigas gaļas un tunča produkciju un biju patīkami pārsteigtā par šāda veida pozitīvu attieksmi attieciba pret klientu. Un noteikti paldies vadībās kolektīvam. Kas rada patīkamu iepirkšanos pircējiem. Jo bez vadības pozitīvas attieksmes ari nebūtu pozitīvas attieksmes pret klientu. Paldies.

H head 26.10.2022
Komentāri 1 Veikali

RIMI uzbāzīgi darbinieki pie ieejas šodien, lūdz ziedot - Nepatīkama uzvedība

Nepatīkama uzvedība Saprotams, ka pieaugošie mājsaimniecību izdevumi šajā rudenī un ziemā Latvijā nozīmē, ka arvien vairāk iedzīvotāju ar grūtībām piepilda savu ledusskapi. Bet jautājums, vai cilvēki strādā, vai mēs ziedojam dzērājiem? 14. Oktobrī no 11: 00 līdz 19: 00 rimi veikalos visā Latvijā norisināsies tradicionālā pārtikas paku komplektēšanas akcija, kurā piedalīsies 48 rimi veikali, aptverot Rīgu un visus Latvijas reģionus. Uzskatu ļoti nepieklājīgi prasīt citiem ziedot pārtiku, lai valsts palīdz...

1 1255666 14.10.2022
Komentāri 5

Rimi - Zema klientu apkalposhanas kvalitaate

Zema klientu apkalposhanas kvalitaate Meitene pie pashapkalposhanas kases nebija baigi laipna vakar. Meeginaaju lietot klienta karti, bet vina agresiivi saaka blaut uz mani : "Iznemiet preces ! Juus neesat samaksaajusi !" Vina dabuuja preces kaartot. Ja ir klienta karte, taa jaalieto pirms maksaajuma par pirkumiem ? Kaapeec tad maksaat naudu shim veikalam ? Pastaastiet vinai.

I Irena75 06.10.2022
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Valsts valodas nezināšaba

Valsts valodas nezināšaba Šodien 6. oktobrī apmeklēju Rimi 18. Novembra 136, Daugavpilī. Pirmkārt, tiku uzrunāts krievu valodā! Saprotot pilsētas specifiku, tam nepievērsu lielu uzmanību, bet tad, kad jautāju latviski, atbilde bija, ka nesaprot manu jautājumu, kā arī, to pazińoja krievu valodā, nepiepūloties/necenšoties runāt valsts valodā. Kasierei Allai biji dziłi vienaga

Rimi - Produkcija ar iztecējušu derīguma termiņu

Produkcija ar iztecējušu derīguma termiņu 05.10.2022. Vakarpusē Rimi lielveikalā tika iegādāts formagia mozarella siers ar vienu dienu iztecējušu derīguma termiņu (derīgs līdz 04.10.2022.) ! Produktam uz to brīdi bija akcijas Cena €1.09 (standarta Cena €1.29) , bet ne jau akcijas dēļ siers tika pirkts, tas ir iecienītākais. Uzskatu, ka pircējam uz vietas veikalā nav jāveic preces audits, pārbaudot derīguma termiņu. Tā ir katras instances atbildīgās personas kompetence un atbildība. Sevišķu uzmanību pievēršot gaļas, zivju un piena produktiem, kā arī bērnu pārtikai.

L Laura_K 06.10.2022
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Slikts produkts

Slikts produkts Labdien, nogaršojiet rimi skābētus kāpostus ar burkāniem 900g, gandrīz apvēmos, pārsālīti bez garšas, marināde drausmīga, iztērēta nauda, laiks ejot uz citu veikalu, pēc citas firmas kāpostiem zupai😡jūsu firma aizgāja podā!

A Agneshele 05.10.2022
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Krāpšana

Krāpšana В приложении есть личное предложение например молоко 2 литра где написано цена за литр 1.03 евро, но такого товара нет. Написал три жалобы. Ответ пришел извиняемся мы всё исправили. Ничего неисправили это уже три месяца примерно мошенничество и вводят клиента в заблуждение. Плюс издевательство над клиентом. Не советую всем туда ходить. И цены завышены и отношение наплевательское.

K kirpich 03.10.2022

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss 01.10.2022 nopirku cigaretes veikalā mini Rimi t/c aura. Kasieris Marina pateica, ka pastāstīs visu maniem vecākiem. Un ka vispār var draudēt ka, izstāstīs maniem vecākiem ka cilvēks pērk cigaretes? ! Ja klients jau ir pilngadīgs uzvedas pieklājīgi, uzrāda pats dokumentus. Vai tas ir normāli? Es domāju, ka šo vietu es apmeklēt īpaši jau nevēlos.

Rimi - Vecs biezpiens

Vecs biezpiens Šodien 19.09.2022 nopirkām vājpiena biezpienu "Rimi Basic", termiņš 24.09.2022. Cena 0,72 eur. Tas jau šodien ir ar vecuma smaku un piegaršu. Laikam jau veco biezpienu neizpērk, jo ļoti Cenas paceltas, tad to samaļ ar jauno, vai vnk neizpirkto pārpako, un uzliek jaunu datumu. Vairāk rimi biezpienu nepirkšu!

L LLZ 19.09.2022

Rimi - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Šodien ap pulk.12.08.09 iepirkos uz 21,04 euro pašapkalpošanās kases, paņēmu saldētas produktus, un pa cik es šodien bez mašīnas piegāju pie kasieres, paprasīju pārdot e-talonu un tajā bridi pie viņas pienāca veikala darbiniece ar malto gaļu. Uzlika nozīmi ar uzrakstu ka kase ir slēgta un lika gaidīt. Pēc mani ne stāvēja ne viens cilvēks. Vai tā Malta gaļa sabojāsies pa minūti, kamēr es nopirkšu e-talonu?

P pirena 14.09.2022
Komentāri 0 Veikali