RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Nepatiesa alga

Nepatiesa alga Sludinājums apsola algu 800-1200 eiro pirms nodokļiem preču komplektēšanas pozīcijā, taču kad esi izgājis cauri intervijai un pārlasi darba līgumu, stundā Sola 4 eiro pirms nodokļa. Man interesē, no kurienes ir izvilkta solītā alga sludinājumā? Jo rukāt par 4 eiro stundā ar pilnas slodzes stundām mēnesī knapi turēsies līdzi minimālajai algai. Ļoti nožēlojami tas ir, melot sludinājumā un tērēt kandidātu un darbinieku laiku. Un vispār šogad palielinoties minimālajai algai, maksāt 4 eiro stundā ir absurdi un pat nelegāli.

Rimi - Skenē pats ar telefonu

Skenē pats ar telefonu Gribēju, lai ir ātrāk un var visu smuki salikt maisiņus savā kārtībā, tāpēc skenēju ar telefonu! Aizeju pie pašapkalpošanās kases, vajag pārbaudīt preces sistēmai, nu labi, skenē, skenē, vēl tur jāpārbauda, beigas it kā viss kartībā, ...bet tikai pārbaudītas preces uzrādās pirkumā, jāņem visu skenēt no sākuma, gan darbiniekam, gan man laiks iztērēts grrrrrr ! Pašam stress - skenēju preces, nahaļavu sametu maisos, labi, ka vēl varēju aizskriet un ievadīt 2x otro reizi automašīnai stāvēšanu...

W Werkis2 05.01.2024

SIA Rimi - plastmasas iepakojuma gabaliņš salātu sastāvā

plastmasas iepakojuma gabaliņš salātu sastāvā Lūk, kādu plastmasas iepakojuma gabaliņu 2023. gada 24. decembrī es brīnumainā kārtā nenoriju, košļājot šefpavāra pagatavotos salātus no SIA "RIMI LATVIA" veikala virtuves. Tik paviršs darbs, kura rezultātā kopā ar sagriezto desu rasolā nokļuva plastmasas iepakojuma gabaliņš (23 mm garš un 6 mm plats), liek aizdomāties par šī pavāra kvalifikāciju. :(

I ivars_key 26.12.2023
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Maldinošas cenas

Maldinošas cenas Vēl tāds nieks : Rimi apmeklēšanas laikā konstatēts, ka cenas dažām precēm plauktos neatbilst cenām, kuras parādās pie kases. Uzrakstīta viena summa, bet pārdevēja uzrāda kaut ko citu. Vai var uzticēties cenām plauktos ? Ieteiktu Rimi veikala darbiniekiem uzmanīgāk uzrādāīt cenas precēm un nemaldināt pircējus. Paldies.

I Irena75 25.12.2023
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos izmantot rimi karti, kuru biju aktivizēJusi internetā, to darot sazinājos ar konsultantu pa telefonu, kurs atbildēja, ka karte aktivizēta. Iepērkoties rimi Sigulda t/c šokolāde, karte nedarbojās. Jautāju pārdevējai, ko tad man tagad darīt... Atskanēja strupa un nicinoša atbilde - aktivizējiet. Kad vīrs pajautāja - tad uz visu lielo daudzumu pirkumu atlaides nebūs. Atkal atskanēja strupa atbilde - nē, nebūs. Varbūt tomēr varēja būt sirsnīgāka un ieinteresētāka attieksme pret pircēju...

Rimi - Krāpšana un maldināšana

Krāpšana un maldināšana Veikalā pie plaukta dzijai izsludināta 30% atlaide. Ar atlaidi nolēmu iegādāties vairāk. Bez atlaides neapsvērtu iegādi. Pie samaksas pašapkalpošanās kasē norēķini tikai ar karti. Ievadīju rimi karti arī, bet galā, kā izrādās, nekādu atlaidi tomēr neesmu saņēmusi, ko konstatēju tikai mājās, kas ir 60km no iegādes vietas. Atpakaļ jau vairs ne skriet.. Tādējādi zaudēju teju 8 eiro.. Rimi veikalā ar akcijas precēm cilvēki tiek maldināti. Fui!

D DiaB 17.12.2023

Rimi - Bojāta pārtika

Bojāta pārtika Šodien 16.12.2023. Nopirku Olimpias Rimi mandarīnus kastītē. Atnākot mājās pamanīju, ka viens no tiem bija sapuvis tā, ka nu jau palicis bija zils. Baidos, ka pārējie arī varētu būt jau palēnām iepuvuši. Labi, dārgi tie nebija, bet bēdīgi, ka lieli tika iztērēta nauda ja pat visparastākie mandarīni nav ēdami. No sirds visiem iesaku būt uzmanīgiem, jo nu jau arī Rimi kvalitāte krasi krītas.

B Bbbp 16.12.2023
Komentāri 0 Veikali

Rimi mini vaidavas iela 9b - Netīra, slapja, slidena grīda ieejot veikalā pie durvīm

Netīra, slapja, slidena grīda ieejot veikalā pie durvīm Ieejot, izejot no veikala Rimi Mini Vaidavas ielā 9b jau kuro reizi slīd kājas. Pāris dienas atpakaļ izejot no veikala vakarā kārtējo reizi slīdēju. Lai noturētos ieķeros durvīs. Sagriezu ceļgala saites aizmugurē. Sāpes neciešamas. Tas nav pirmais gadījums. Pagājušo ziemu arī pāris reizes kritu. Iegriežos tur reti. Pārsvarā tur iet pensionāri, kas dzīvo blakus. Kad pasūdzējos veikalā par grīdu man atbildēja nav cilvēku.

K Knipa16 07.12.2023
Komentāri 9

Rimi - Bojāta prece

Bojāta prece Šorīt 6.12.2023. Rimi nopirku viņu Delikatess kartupeļus. Atbraucu mājās, bet kartupeļi kļuvuši mīksti. Izrādās RIMI tirgo absolūti sasalušus kartupeļus, kuri siltumā atlaidās. Absolūti bojāta prece un nelietojama. Atkārtošu vēlreiz,. Tātad. Šorīt 6.12.2023. Rimi Stacijas laukumā, Origo nopirku sasalušus Rimi Delikatess kartupeļus.

S Sarma Sarma 06.12.2023

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Rimi Ozols. Kasieri. Vadībai būtu jāpiedomā pie tā,kādi cilvēki strādā kasē,lai pircējiem būtu vēlme atgriezties pie viņiem. Konkrēti Ozolā man regulāri patrāpās apkalpoties pie garmataina,branga vīra,kurš laikam nav nekad bijis klientu apkalpošanas mācībās,jo priekš viņa neeksistē noteikums-sasveicināties,atvadīties u.c.Tāpat viņam diezgan bieži ausīs ir austiņas,kas man šķiet nepieņemami strādājot kasē,kur man kā klientam varbūt var rasties jautājumi,bet es tos nemaz necenšos uzdot,jo man...

K Klaidonis23 24.11.2023
Komentāri 8 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēršos ar sūdzību, ka veikala darbinieks gatavo produkciju sfērā vārdā Juris Kalniņš, ārpus darba ir ļoti agresīvi noskaņots pret citiem. Izsaka drauda novēlējumus cilvēku ģimenēm. Normāli cilvēki atvainotos, bet šis gadījums atšķiras no citiem. Uz atvainošanos šī persona ir uz JŪŠ, diemžēl.

Rimi Alfā - Обман с доставкой

Обман с доставкой It kā speciāli viss ir izdarīts, piegādes vairs nav. Pasūtīju visu kā iepriekšējo reizi, izskatījos pēc nogādāšanas mājās. Taču pasūtījumu nācās atcelt ar naudas zaudēšanu. Vienkārši pienāca ziņa, paņemiet pasūtījumu veikalā! Uzmanieties! Pārvietojos tikai ar ratiņiem, bija ļoti aizvainojoši palikt bez pasūtījuma.

Rimi - Nav cappy jau 2 nedēlas

Nav cappy jau 2 nedēlas Olimpiā nav cappy icefruit multivitamin ar zaļo korķi. Lūdzu labojiet šo situāciju. Cappy sula 1.5 litru pudeles nav bijušas plauktā jau vairāk par 2 nedēļām. Es neredzu iemeslu vairāk iet uz rimi ja nav cappy. Jūs tiešām gribat zaudēt klientu? Ar cieņu, rimi kliente kurai ļoti garšo cappy:)

C CAPPYLOVER 17.11.2023

Rimi - Problēmas ar saldētu produktu uzglabāšanu

Problēmas ar saldētu produktu uzglabāšanu 09.11.2023. Iegādājoties saldētu mango 400g, tas garšo pēc zivīm, tā kā prece akcijā, var noprast, ka ievests lielos daudzumos un glabāts saldētavā kopā ar zivīm. Nav ēdams. Atpakaļ nenesīšu, jo čeks izmests, bet reāli pretīgi... Iespējams citos veikalos tā nav, bet laikam neriskētu vairs iegādāt.

Rimi - Antisanitārija

Antisanitārija Pārtikas grozos un lielajos ratos tiek vizināti suņi. Personāls to pieļauj un uz aizrādījumiem nereaģē. Iepērkoties rimi, pastāv varbūtība aiznest mājās suņu mēslos notraipītus pārtikas iepakojumus. Gribētos cerēt, ka pārtikas un veterinārais dienests var palīdzēt novērst šo nejēdzību.

O Otilija54 08.11.2023
Komentāri 17 Veikali

RIMI un Ozoliņa Beķerejas torte - Sapuvusi torte

Sapuvusi torte Vakar 03.11.2023 nopirkām torti bērnam uz Dzimšanas dienu RIMI Krišjāņa Valdemāra iela 112. Šodien, kad izņēmām torti no ledusskapja un atvērām to, secinājām, ka torte ir sapelējusi. Uz iepakojuma ir derīguma termiņš 05.11.Lūk šitāds aplauziens no RIMI un Ozoliņa beķerejas. Naudas protams arī ir žēl, torte nebija lēta, bet vairāk ir žēl par jubilāra sabojāto garīgo.

I Igoryowka 04.11.2023

RIMI Akropole Alfa - Aizvainojoša attieksme

Aizvainojoša attieksme Au ne pirmo reizi es saskaros Rimi veikalos ar riebīgo attieksmi lietojot skeneru sistēmu. Ja es pareizi saprotu – ir skeneris, ir svari, ir automātiskā apmaksa. Ja manas kļūdas dēļ es kaut ko nenoskanēju, tad apmaksas terminālī jāparādās uzrakstam „svars neatbilst noskanētiem precēm“. Bet pārbaudīt mani vienkārši bez iemesla es uzskatu par aizvainojušo! Pirms doties uz sudzibas.lv es vaicāju rimi klientu apkalpošanas centru komentēt šo situāciju uz ko saņēmu primitīvo atbildi: "rūpējotie...

T Toxic 20.09.2023

Rimi - Beidzies derīguma termiņš zīdaiņu pārtikai

Beidzies derīguma termiņš zīdaiņu pārtikai Nopirku 7. Mēn. Vecajam dēlam dārzeņu biezeni, Rēzeknes galdnieku ielas rimi. Labi, ka uzmetu aci derīguma termiņam, jo tas bija beidzies 2. Mēnešus atpakaļ. Zīdaiņu pārtikai! Esmu šokā, no darbinieku bezatbildības. Paldies dievam, ka mātes instinkts nepievīla.

M megana_g 19.09.2023
Komentāri 7 Veikali

Rimi - Aizvainojoša atteiksme

Aizvainojoša atteiksme Jau ne pirmo reizi es saskaros Rimi veikalos ar riebīgo attieksmi lietojot skeneru sistēmu. Ja es pareizi saprotu – ir skeneris, ir svari, ir automātiskā apmaksa. Ja manas kļūdas dēļ es kaut ko nenoskanēju, tad apmaksas terminālī jāparādās uzrakstam „Svars neatbilst noskanētiem precēm“. Bet pārbaudīt mani vienkārši bez iemesla es uzskatu par aizvainojušo! Pirms doties uz sudzibas.lv es vaicāju Rimi klientu apkalpošanas centru komentēt šo situāciju uz ko saņēmu primitīvo atbildi: "Rūpējotie...

T Toxic 19.09.2023

Rimi - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien pirms pulksten 15.00 veicām pirkumu pie rimi pašapkalpošanās kases, Mārupes iela 10. Samaksājot uzradīja aparāts "paldies par pirkumu" tāpēc visu salikām somās un bijām gatavi doties. Paņemot pēdējo preci, aparāts pēkšņi sāka skanēt un mirgot, radījas, lai noliekam preci atpakaļ, tāpēc mierīgi gaidījām apkalpošanas darbinieku, lai noskaidrotu kas ir par situāciju. Izskatās,ka kļūda aparātam, jo pa ātru laikam parādīja ka esam samaksājuši, bet apkalpošanas personāla attieksme bija...

A Alex188 12.09.2023