LV RU

RIMI

Rimi Latvia SIA
www.rimi.lv
Adrese: Augusta Deglava iela 161
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000180
+371 67045409
Fakss: +371 67045400
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
738
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Nekad neesmu rakstījusi nevienu sūdzību, bet nu mērs ir pilns! Mūsu ģimenes uzņēmums ved preci uz rimi, katru gadu nākas saskarties ar situāciju, ka piezvana no rimi un sit cenu lejā, aizbildinoties ar konkurentiem, nu ok, konkurence utt,. Bet kā jums rimi nav kauna? Cenu nākas nomest, bet veikalā produkts maksā tieši tikpat. Kā nav kauna jums čakarēt cilvēkus, sev bāžat kabatā, nemaksājat normālas algas darbiniekiem. Vakaros jums nav kas strādā kasēs, rindas veikalos pa pus veikalu, man no sirds žēl cilvēku kas tādā kantorī strādā!

Ha Hanna_anna 31.07.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Bojāta prece

Bojāta prece Pirmdien es nopirku centrālā stancija rimi sieru, kurš ir derīgs līdz 05.08.2019. Šodien viņš jau ir bojāts. Atgriezt sieru atpakaļ veikalā es nemēģināju, čeka man vairs nav un es šaubos, ka nauda man tiktu atdota, jo prece nebija dārga, bet tā nav pirmā reize, kad kaut kas tāds notiek ar veikalā rimi iegādātiem produktiem. Produktu derīguma termiņi tiek uzrakstīti nepareizi.

AtrisinātaRimi - Nelaipna pārdevēja

Nelaipna pārdevēja Labdien! Šorīt ap 08.20 devos uz Rimi, lai iegādātos svaigo gału , pienāca pārdevēja ar melniem īsiem matiem , vārdu nepiefiksēju , lūdzu vińai iesvērt aptuveni 1 kg cāła fileju, vina iesvēra 500gr, pārdevēja jau safasēja maisińu, kad palūdzu lai iesver vēl tik pat daudz klāt fileju, tad uzreiz pārdevēja sāka veidot tādas sejas grimases ka gribējās pagriezties un aiziet prom , łoti nepieklājīga attieksme pret pircējiem un šī jau nav pirmā reize kad tieši šī pārdevēja uzvedas łoti necienīgi pret pircēju!

Kr Kriistaakkk 24.07.2019
Komentāri 13 Veikali

Rimi - ikgadējo atvaļinājumu

ikgadējo atvaļinājumu Я работаю в Rimi с декабря 2017г..Мне не предоставляют полагаемый отпуск так как объясняют тем ,что не хватает персонала. Полагается ежегодный отпуск один месяц который делится на две недели .Но новым работникам дают отпуск через 10 -11 месяцев работы .то-есть только две недели в год ближе к зиме.А старые работники в отпуске отдыхают каждую весну и лето ,то-есть месяц в году. Приходится идти на больничный чтобы отдохнуть. Esmu strādājis Rimi kopš 2017. gada decembra. Es nedomāju, ka man ir...

Sv SvetanaS 19.07.2019
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Slikta attieksme

Slikta attieksme Gramzdas rimi, imantas līnijā 15, - strādā nelaipna, kasiere. Sauc Anīsija. Viņai nepatīk cilvēki kuri norēķinās ar smalko naudiņu. Ir nelaipna, ja kaut ko pajautā. Sanāca tā, ka man bija pamaz naudiņas. Pirmajā iepirkšanās reizē norēķinājos ar smalko naudiņu 1€,2€,10,20,50 centi apmēram 16€ vērtībā. Kad iepirkos otrreiz pie kasieres Anīsijas, viņa manus produktus jau pat nedaudz meta, - jo domāja, ka atkal došu smalko naudiņu, bet man bija papīra nauda. Ļoti nepatīkami iepirkties, ja...

Be Betija kkkk 17.07.2019
Komentāri 4 Veikali

AtrisinātaRimi - Tukša etalona izsniegšana

Tukša etalona izsniegšana 12.07 nopirku etalonu, 10 braucienus, samaksāju 10.90€, izrādās tukšs, aiznesu čeku Rīgas satiksmes ar uzrakstu kartes rakstīšanas kļūda uz ko kasieris atbildēja - mēs neko nevaram izdarīt, tātad 10.90 paņemt viņi var, bet atgriezt nevar!

Sa Sanita :)) 15.07.2019
Komentāri 11 Veikali

Rimi - Kur atrodas diētiskie produkti

Kur atrodas diētiskie produkti Ludzu veikala administrāciju, veikala Rimi Juglas iela norādit, kur atrodas diētiskie produkti, citādi bez pārdevēja neatrast, veikalā nevaram atrast kur atrodas diētiskie produkti, varbūt varētu uzlikt norādes tā ir problēma veciem slimiem cilvēkiem.

La Laima Grīva 15.07.2019
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Bojāts ēdiens/ Kulinārija

Bojāts ēdiens/ Kulinārija Nedomāju, ka kādreiz rakstīšu šajā portālā sūdzību. Šodien nopirku sev pusdienas, lai darbā varētu normāli paēst - kartupeļi, šampinjonu mērce un kāpostu salāti. Kartupeļiem un salātiem nebija nekādas vainas, taču mērce (kuru pirku ne pirmo reizi) izrādījās ļoti (!) skāba, it kā tai būtu pievienojuši etiķi vai arī tā ir beigta (jo viena no sastāvdaļām ir paniņas) . Vispirms nodomāju, ka mērce tagad tiek taisīta no marinētiem šampinjoniem, taču aplūkojot etiķeti konstatēju, ka tur ir norādīti parastie šampinjoni. Secinājums - mērce bija bojāta, pusdienas sabojātas.

RIMI Origo - Apvainojoša attieksme no darbinieka puses

Apvainojoša attieksme no darbinieka puses Šodien tik labs garastāvoklis un pirms Jāņu sajūtas. Diezgan loģiski, ka cilvēki apmeklē pārtikas veikalus, lai sagatavotos svinībām. Nākot iekšā rimi origo, pretī pa ieejas automātiskajiem vārtiņiem grūstoties nāk ārā rimi darbinieks (pagara auguma, gados jauns puisis) kopā ar Grifs Ag apsardzes darbinieku un krievu valodā cilvēkiem, kuri nāk iekšā veikalā saka "ko jūs te visi lienat? Itkā kā te būtu ar medu apsmērēts? ! " (oriģināli - "что вы все сюда прётесь, как будто сдесь мёдом...

Ev Evita 21.06.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Отвратительное отношение к клиентам.

Отвратительное отношение к клиентам. Вечером, зашли закупиться шашлыка в магазин Rimi. Подошли к отделу где шашлык, рыбка и т. Д - начали выбирать... Пожилой мужчина нас начал торопить и неприемлемым голосом общаться. На просьбу положить нам шашлыка указала на ведерки и проигнорировал просьбу. Адрес: Imantas 15 Līnija 7. Спасибо, за грубость. Больше не будем тут закупаться и вам не советуем!

Rimi lielveikali - Dalīt nedrīkst?

Dalīt nedrīkst? Dalīt nedrīkst!, tāds rīkojums dots šīs nodaļas vadītājai no rimi atbildīgām personālijām! Labu apetīti, ja izturēs patērētāju organismi, nesaindējoties. Šāda situācija ir izveidojusies sistemātiska visos Latvijas rimi lielveikalos, kuros pārdod svērtus šos produktus. Tādā gadījumā, kāpēc svaigu gaļu nodala no ceptām kotletēm? Pvd dotajā situācijā ir aklikurlmēms!

Rimi - Slikts serviss/nelaipna pārdevēja

Slikts serviss/nelaipna pārdevēja Šodien iepirkos rimi veikalā saharova iela 23. Pie pašapkalpošanās kases, protams, izvelejos tuvāko brīvo kasi. Tur stāvēja groziņš tukšs, bet kases aparāts bija gatavs lietošanai. Noliku grozu un sniedzos pēc maisiņa. Pienāca pārdevēja, pacēla manu grozu kopā ar apakšējo, nometa uz zemes tukšo un nometa manu atpakal uz plaukta. Es domāju, labi, man nekas plīstošs tur nav. Viņa neapmierināta paņēma tukšo grozu un ejot iesit man ar to pa kāju. Uz ko es teicu-es atvainojos, jūs varētu mierīgāk?...

La Laura 09.06.2019
Komentāri 7 Veikali

Rimi - Stundas

Stundas Neejat strādāt uz rimi, kas atrodas Molā, jo tur direktore griež stundas nost, nesanāk pat normatīvās stundas. Ņirgāšanās par darbiniekiem, kā ar attieksme negatīva, domā tik pa sevi tā saucamie priekšnieciņi-noraksta visādus labumus un rīj paši kabinetos, bet ar darbiniekiem nedalās, fui attieksme.

Za Zalate 29.05.2019
Komentāri 11 Veikali

Rimi - Sludinājuma teksts

Sludinājuma teksts Šodien pa Tv Rimi aicināja nākt strādāt pie viņiem. Jautājums kāpēc reklāma bija krievu valodā? Ja valsts valoda ir latviešu? Ja darbā vajadzīga latviešu valdoda tad uzrunājiet tos kas to saprot nevis svešvalodā.. Tāpēc varbūt arī pie letes strādā pārdevējas kas gandrīz nerunā latviski.

Ch ch22 27.05.2019
Komentāri 7 Veikali

Rimi - Beidzies derīguma termiņš

Beidzies derīguma termiņš Sveiki! Jau kārtējo reizi saskaros kad Āgenskalna rimī (Mārupes iela 10 a) tiek tirgotas preces ar beigušo derīguma termiņu. Vienmēr pārbaudu katru preci, bet kad jāskrien dažreiz aizmirstas. Tas jau sāk apnikties. Kad jautāju pārdevējai kāpēc tā notiek viņa atbildēja kad tā nav viņas darīšana. Diemžēl vārdu neatceros. Šoreiz tas ir jogurts.

Al Alla 24.05.2019
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Pārdevēja atsakās pieņemt naudu par preci jo viņai nau ko izdot

Pārdevēja atsakās pieņemt naudu par preci jo viņai nau ko izdot Es Balvos tc planēta iegāju Rimi veikalā un vēlējos nopirkt smalkmaizīte kopumā preču vērtība nepārsniedza 2 eiro. Kad iedevu 10 eiro lai samaksātu par preci man vienkārši naturāli atteica pieņemt naudu jo redziet viņiem neesot ko izdot. Kad man palīdzēja cits pircējs un samainīja pa eiro monētām naudu pārdevēja sablava ka es nesamainīju precīzi naudu

Rimi - Nepieklājīga pārdevēja!

Nepieklājīga pārdevēja! Sveiki! Jau vairākas reizes saskaros ar pārdevēju Tc Mols Rimi! Šoreiz gāju pie informācijas centra un kasiere nekad nepasaka pretī “sveiki” vai “labdien”... Pirku biezpiena sieriņus un viņa sēdēja uz krēsla un knapi pat centās aizsniegt preces! Protams viņa vienu biezpiena sieriņu nepaņēma un sanāk ieskaitīja to vienu, ko varēja aizsniegt kā divus (jo redz pat ar krēslu, kas ir uz riteņiem nevar pabraukt uz priekšu! Protams, grasījos jau maksāt un viņa man pasaka “ novāciet to biezpiena...

La Lauva3456 06.05.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Veci produkti

Veci produkti Barona centra Rimi veci avokado. Šoreiz runa nav par pāris centus vērtiem avokado, bet tādiem, kuriem ir atbilstoša cena (pāri 2€). Par tādu cenu vēlos saņemt atbilstošu produktu. Nezinu, kas pie šī ir vainojams, Rimi vai konkrētā avokado izplatītājs, bet ticu, ka Rimi ir atbildīgs, lai netiktu šādi starpgadījumi piekopti.

Pa Paula Pukite 06.05.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Невыплата зарплаты

Невыплата зарплаты Я работала три для в Рими по адресу (Rīgas Iela 48, Jelgava, Lv-3004) , уволилась по собственному желанию, так как были проблемы со спиной, работала на кассе, должность моя была kāsieris-pārdēvejs. Последний рабочий день должен был быть у меня 19.04.2019. , но работодатель сказала мне что я не буду работать. Зарплату должны были перевести мне 23.04.2019. Уже 27.04.2019. И зарплата мне до сих пор ещё не пришла, звонила в Рими не кто не подымает телефон. Прошу вас помочь мне в этой ситуации, и подсказать что мне делать дальше и куда писать.

Rimi - Bojāti produkti

Bojāti produkti Jelgavā, satiksmes ielas rimi, lobītajiem lazdu riekstiem atlaide - 9.99 eur, bet tie ir rūgti ir bojāti, atlaides ir arī mencas maltajai masai (sveramajai) - tā tik šausmīgi smird, ka pat kaķis tuvumā neiet, domājams, ka ir jau sabojājusies. Dīvainākais - nav kartupeļu! Superīgs svētku piedāvājums.

Ni nikita17 20.04.2019
Komentāri 0 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes