Vynoteka

SIA GELSVA
Adrese: Augusta Deglava iela 66
Rīga
Latvia - LV-1035
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 27755886
+371 29 722 177
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Vynoteka - Sūdzības un atsauksmes

VYNOTEKA - Slikts serviss

Slikts serviss Sakarā ar Covid-19, ieiet veikalā drīkst tikai paņemot groziņu ( ja tā ir brīva). Paņēmu brīvu groziņu, un aiz sevis dzirdu, ka pārdevēja uz mani skaļi bļauj “ Nedrīkst Ienākt!” Cilvēki, kuri stāvēja rindā bija šokā no viņas uzvedības. Vai tā ir normāla prakse šajā veikalā?

Vynoteka Riga Plaza - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня 7.10 был в магазине "Vynoteka" который находится в торговом центре Riga Plaza. Работал молодой парень который походу работает 1 день. Это не продавец а просто идио... Нечего не знает, нечего не может толком сказать и ответить на вопросы, на Русском языке вообще непонимаем, даже на англиском ... Как того работника можно вообще держать ? Который в рабочее время махимум может сидеть в телефоне и играть игрушки, когжа клиент 5 мтнут стоит рядом и 10 раз спросил товар...

R R.I 07.10.2018
Komentāri 3 Pārdevēji

Gelsva Sia - Metiens

Metiens ļoti patīk uzsākt darbu ar jauniem produktu piegādātājiem. Pēc tam kad produkts ir sevi pierādījis SIA GELSVA spēcīgi būdami ar 10 Veikaliem Rīgā un plāno vēl 10 atvērt 2016. gadā un 40 veikaliem Lietuvā, SIA GELSVA bez sirds apziņas pārmetumiem griežas pa tiešo pie ražotāja un piedāvā veikt iepirkumus 3 reiz lielākus. Ja produkts ir ļoti iepaticies SIA GELSVA, un ražotājs ir atteicis tirgot GELSVA pa tiešo produktu, arī tas neapstādina SIA GELSVA, jo GELSVA sāk piepirkt to pašu produktu no...

S SIA GELSVA 11.01.2016
Komentāri 4 Veikali

VYNOTEKA - krāpnieki

krāpnieki mīļie tautieši,neiesaku atbalstīt ar pirkumiem,nekaunīgos leišu veikalus-VYNOTEKA.mums ir daudz citu,lētu un solīdu alkohola tirgotavu.biju pārsteigta,kā tiem ir uz produktiem ir dzēsti derīguma termiņi,turklāt visi produktu apraksti ir viņu leišu valodā,kas te mēs tādi esam...kad versos ar sūdzību pie pārdevēja,negribēja ne klausīt neatgriezt naudu,jo viņiem te nav ne likuma,ne kauna..

L lebmar 06.11.2014
Komentāri 4 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes