Gelsva Sia - Metiens

ļoti patīk uzsākt darbu ar jauniem produktu piegādātājiem. Pēc tam kad produkts ir sevi pierādījis SIA GELSVA spēcīgi būdami ar 10 Veikaliem Rīgā un plāno vēl 10 atvērt 2016. gadā un 40 veikaliem Lietuvā, SIA GELSVA bez sirds apziņas pārmetumiem griežas pa tiešo pie ražotāja un piedāvā veikt iepirkumus 3 reiz lielākus.
Ja produkts ir ļoti iepaticies SIA GELSVA, un ražotājs ir atteicis tirgot GELSVA pa tiešo produktu, arī tas neapstādina SIA GELSVA, jo GELSVA sāk piepirkt to pašu produktu no citiem piegādātājiem (iespējams pat no citas valsts) uzaudzējot jau apgrozījumu SIA GELSVA atkal griežas pie ražotāja un parāda realizācijas ciparus. Jūs paliekat aiz borta, esat ļoti uzmanīgi ar šo kantori. Un ja neesat 130% pārliecināti par ražotāja lojalitāti, tad labāk šādam vilkam roku nelikt mutē.

M Marika Ansone 11.01.2016

Reti riebīgs Lietuviešu kantoris. Sākumā izliekas ka baigie aktīvie sadarbības partneri, pēc tam ņem un apiet. Mums arī bija tāds mēģinājums ar Vīnu kolekciju

K kot_b 11.01.2016

Viss pareizi, tirgus ekonomika. Pareizi vien dara, ka aptiet nevajadzigus starpniekus!

J Jānis vnk Jānis 26.06.2016

Varu saprast vairumtirgotāja rūgtumu. Bet ja Tu nepievieno vērtību, tad rēķinies, ka agri vai vēlu Tevi izslēgs no vienādojuma

I Ilze Lasīte 19.06.2017

Piekrītu, ka viss notiek pēc tirgus ekonomikas noteikumiem. Ja būs pārāk daudz starpnieku, tad pircējam būs jāmaksā par katru. Piemērām, es kā potenciāls pircējs, tikai par, ja tādā veidā, var samazināt cenas.