Lidl

Lidl Latvija SIA
Adrese: Dzelzavas iela 131
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 63975111
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
60
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Lidl - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaLidl - Bojājums

Bojājums Vakar nopirkām bērnam paku djlas ar 5 gb. Bet viņi visi sapujusi.2 paspēj izdert. Un diemžēl čeks nepalika.

Lidl - Apsardzei fui

Apsardzei fui Liepājas otrajā jaunajā Lidl apsardzes darbiniece (sieviete pēc 40, ar sarkaniem matiem) aizrāda par to, ka bērnu nedrīkst vest ratiņos tam neparedzētā vietā (iekšā sēdus pašos ratos, ne tam paredzētajā nodalījumā) . Tā kā, ja jums ir dūšīgāks bērniņš, kuru nevarat iestumt tajā sēdvietā, bet bērniņš vēl kārtīgi nemāk staigāt, tad šī apsardzes darbiniece jūs aicina, lai liekat bērnu pie Zemes un citi viņu burzmā samin. Sieviete skrien pakaļ ar bukletu, kurā rakstīts, ka bērnu tur ratos iekšā nevar sēdināt.

G Gupo 17.11.2022
Komentāri 9 Veikali

Lidl - Тухлое молоко

Тухлое молоко Тухлое молоко Lidl. Привет всем! Купил 31 октября молоко в Lidl. Сразу 18 бутылок, (именно Lidlское). И всего через 10 дней оно стухло (срок годности до 21 ноября, т.е. почти месяц). Хранил в холодильнике. С самого начала оно вызывало подозрение - не такое густое как например молоко той же жирности в Максиме, на стенках бутылок оно просто сливается и бутылка выглядит как чистая, хотя от такой жирности обычно остаётся плёнка. Пахло навозом а не молоком. А потом просто стухло (на фото видно как...

Lidl - Neprofesināli darbinieki

Neprofesināli darbinieki Teikas lidl strādā sieviete, kura ar lielajiem produktu ratiem brauc virsū uz kājām no aizmugures, pat neskatās. Sargiet sevi un vēl vairāk savus bērnus. Darbiniece pat neatvainojās un aizgāja. Rezultātā sāpoša kāja un nedaudz sabojāts zābaks.

A Alina. 10.11.2022
Komentāri 1 Veikali

Lidl - Par ko Lidls ir īpašāks

Par ko Lidls ir īpašāks Labdien! Apmeklejot citus lielveikalus un tirdzniecibas centrus es varu apmeklet ar suniti uz rokām (mazu) un iegadāties visu kas tīk. Lidl sada iespeja ir liegta. Aizliegts ienak ar suniti jebkura izmera. Paldies! Forši noteikumi👍Apsveicami 👏

N neonia 02.11.2022
Komentāri 4 Veikali

Lidl - Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv

Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv Kā mēs redzam pēc Screeniem, Iphone no Lidl loterijas laimēja meitene. Ienākam meitenes profilā un ko mēs redzam? Tikko uztaisīts, svaigs, tukšs profils, viena fočene, tukša lente, nekādas info par cilvēku. Un pēc tam ir jātīc loterījām? Vai firma zin (es par Lidl) kā notiek izlozes no viņu vārda caur loterijas.lv un kā laimestus, vissticāmāk saņem savējie...? !

Lidl - Плохой сервис

Плохой сервис "эффективные мененжеры" придумали новые ценники. они предусмотрели все: вырвиглазное сочетание цветов (темно-серый, черный, грязно-коричневый) плохочитаемый шрифт, уменьшение размера и БИНГО: полумрак. Первое место - на конкурсе идиотов.

Lidl - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveicināti. Pagājušo nedēļu iepērkoties Kauguru lidl un pie kases norēķinoties, mani apkalpoja rupja kasiere, kuras vārdu piefiksēju viva vai vaiva, tieši neatceros. Viņa tās preces grūda tā ka nolidoja pāri lentai. Un ar tādu žestu no maisiņa izbēra to preci, sieriņus un atpakaļ vairs neielika. Bet šī ir otrā reize kad viņas attieksme pret klientu ir graujoša. Jo iepriekš paprasīju tieši šai pašai darbiniecei kur atrodas mērce tomātu, viņa man norādīja tikai virzienu un norūca "vai tad tur nav? "negribas tur iepirkties.

Lidl - Не качественный товар

Не качественный товар Какое-то время назад купил отрезные диски в Лидле. Так как еще были старые запасы, они съедаются практически сразу. Одним диском можно сделать максимум пять отрезов от полдюймовой трубы. Все, он полностью сточен. Но этого мало, они еще и ломаются от малейшего нажатия пальцами. Чек у меня за давностью покупки не сохранился, поэтому в магазин идти нет смысла. Хочу только предостеречь других от покупки этих дисков. Купив эти диски, только потратите время и деньги зря.

A Aleks125iv 04.09.2022
Komentāri 0 Veikali

Lidl - Zema kvalitāte

Zema kvalitāte Kaķu smiltis pēdējās ko iegādājos ir vienkārši briesmīgas. Pirku un lietoju regulāri. Uz iepakojuma rakstīts "cementējošas". Pēdējais iepakojums ir ar pa visam savādāku saturu - lielākas grunulas un necementējošas. Kvalitāte vairs nekāda. Šis veikals aizvien vairāk sāk riebties.

R RudaisRudis 29.08.2022
Komentāri 5 Veikali

Lidl - Повышение цен

Повышение цен Lidl-снова повышение цены, тотальное повышение цен на продукты, однозначно что лидл лучший магазин в латвии в соотношении цена-качество, но очень стремительно растут цены. Картофельные чипсы стоили 0.79 евро сегодня уже 1.09 евро, повышение цены на 0.30 центов, понимаю что все дорожает, но каждую неделю повышать цену это перебор.

P Pavels28 01.08.2022
Komentāri 2 Veikali

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss Kases pārdevējas atkārtoti nerunā valsts valodā, un ne viena vien, pat principiāli izliekas ka nesaprot jautājumu! Līdz brīdim kamēr neesi atkārtojis jautājumu krieviski! Kas tā jums tur ir par pašpolitiku darbinieku izvēlē? Lidl ir labs vācu veikals. Esmu nodzīvojis 10 gadus vacījā. Tur ir daudz krievi, viņi visi runā vāciski!

Lidl - Повышение Цен

Повышение Цен Lidl-тотальное повышение цен на продукты, однозначно что лидл лучший магазин в латвии в соотношении цена-качество, но очень стремительно растут цены. Картофельные чипсы стоили 0.79 евро сегодня уже 0.98 евро, повышение цены на 0.20 центов, понимаю что все дорожает, но хочеться узнать комментарий почему, от сети лидл, надеюсь они не попортят свою репутацию как максима и рими, будут держать цены, и платить работникам достойную зарплату минимум 1000 евро на руки, чтоб у людей был хороший рабочий график и минимум 8 выходных в месяц.

P Pavels28 13.07.2022
Komentāri 0 Veikali

Lidl - Поднятие цен

Поднятие цен Lidl-тотальное повышение цен на продукты, однозначно что лидл лучший магазин в латвии в соотношении цена-качество, но очень стремительно растут цены. Сырный салат стоил 1.05 евро, сегодня уже 1.15, повышение цены на 0.10 центов, понимаю что все дорожает, но хочеться узнать почему от сети лидл, надеюсь они не попортят свою репутацию как максима и рими, будут держать цены, и платить работникам достойную зарплату.

P Pavels28 10.07.2022
Komentāri 4 Veikali

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss Vienkārši nav ko teikt! 😡 darbiniece stumjot paletes ar piena pakām uz līkuma nenovaldīja visas savas kastes, un protams 3 no visam pakām krita uz Zemes. Es staveju blakus, mācīju savam bērnam, ka ir jāpalaiž utt. Protams kad visas trīs pakas izšķīda, man tika nolietas visas kurpes, kājas un šorti, bet vienīgais ko šī darbiniece Vienkārši nav ko teikt! 😡 darbiniece stumjot paletes ar piena pakām uz līkuma nenovaldīja visas savas kastes, un protams 3 no visam pakām krita uz Zemes. Es stāvēju...

A Amanda135 30.06.2022
Komentāri 13 Veikali

Lidl - Lisijam un bārdainam vecim 42 gados prasa dokumentus

Lisijam un bārdainam vecim 42 gados prasa dokumentus Biju iepirkties Mežciema lidlā (Sergeja Eizenšteina iela 81) pie pirkumiem bija divas alus bunžas. Liels man bija pārsteigums , ka kasiere uzprasija dokumentus. Kāpēc pārsteigums ? Tāpēc ka man ir 42.gadi un esmu lisijs un bārdains vecis (ir atkāpušies mati , pie kam kādu laiku nav dzīti nost līdz ar to izteikti redzams, ka pa vidu ir pliks pļesons) , kā arī ir diezgan konkrēta bārda. Pēc likuma alkoholu var iegādāties no 18 gadiem , ja man prasīja dokumentus tāda uzskatīja ,ka man varētu būt...

N Norris 04.06.2022
Komentāri 7 Veikali

Lidl - Aizdomīgi

Aizdomīgi Vairāk kā jautājums. Vai lidl akcijā "pircēju balsis" iegūt balvu 100% var ja uzvārds kuznecova? Jo 3. Kuzņecovas vairs nešķiet sakritība. Un liek aizdomāties cik tad godīga ir tā akcija. P. S. Nekā personīga jau iepriekš atvainojos ja tiešām nedēļā no 3. Laimētājiem 2. Ir ar vienādiem uzvārdiem. Vienkārši liek aizdomāties vai ir vērts tērēt savu laiku un piedalīties šādās aktivitātēs?

Y Yne 30.05.2022
Komentāri 1 Veikali

Lidl - Плохой сервис

Плохой сервис Зашла в магазин с маленькой собачкой на руках. Пока выбирала товар, мимо проходил охраник, но ничего не сказал. При выходе из магазина, когда я оплатила товар ко мне подошёл тот же мужчина и пригрозил штрафом, за то что крохотная собачка не находится в специальной сумке. Во первых такого закона я не знаю, если это внутреннее правило магазина, то вот так сходу налетать и угрожать штрафом - не есть норма. Первый раз сталкиваюсь с таким отвратительным отношением к клиенту и к своему питомцу...

N Nataly Kora 29.05.2022
Komentāri 4 Veikali

Lidl - Krāpšana slikta attieksme

Krāpšana slikta attieksme Paņēmu riekstiņus kuras maksā 1,19 bet kassē n.4 pārdevēja Kristīne izzsita man 1,29! Kad es to ieraudzīju viņai ļoti nepatika un sabojāja man visu garastāvokļi bļava uz manīm ka ir viss pareizi. Tad atnāca becāka kassiere un atdēva man naudiņu un at ainojas. Bet pārdevēja Kristīnē visu laiku auroja uz manīm it kā es viņu apšmaucu nevis viņa mani. Pirms manīm viņa apšmauca sievieti gados arī. Tāpēs es paskatījos kā viņa man to čeku izdrūkās.28.05.2022 ap 22.00

Lidl - Apkalpošana kā tirgū

Apkalpošana kā tirgū 27. Maija pēcpusdienā, veicot pirkumu Aniņmuižas lidlā, gadījās vienkārši lieliska pārdevēja. 1. Uzdodot jautājumus par preču skaitu, sazinās tikai krieviski. Atbildu, ka nesapratu jautājumu (jo gaidīju, ka mani uzrunās valsts valodā, tāpēc nemaz nereaģēju uz ko citu) . Pēc manas nesaprašanas, tas pats jautājums izskan skaļākā krievu valodā. Sapratu, jautā cik bulciņas esmu salikusi. Tāpat tika jautāti dokumenti pie liķiera iegādes. Viss krieviski. Neviena vārda latviski. 2. Un Kronis visam...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes