Lidl

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Lidl - Sūdzības un atsauksmes

Lidl - Kļudas čekā

Kļudas čekā 14.02.23, pie kasieres 33, plkst 16.18 iepērkamies veikā Stirnu ielā par summu 37.18. Sakarā ar to ka čeks bija garš, nepaspējām visu pārbaudīt pie kases. Mājas saku pētīt un konstatēju ka bija izsiti gurķi pa 0.55 centiem, burkāni 0.25 un atkal gurķi 0.55, kat gan šis preces nemaz nepirkām.

A Anna Liepa 19.02.2023

Lidl - Apdalīšana

Apdalīšana Esmu bijis neskaitāmas reizes Vācijas, Austrijas Lidl veikalos, produkcija ir pa visam cita, vienīgais jautājums kāpēc nevar šeit tirgot tos pašu Vācu produktus, kaut vai pa lielāku cenu es labprāt piektu tos, nevis lētos Poļu Sdus ko šobrīd tirgo.

ģ Ģirts91 02.02.2023
Komentāri 4 Veikali

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss 08.01.2023. Ap 15.20 nododat tāru taromātā, tika izdots paziņojums, ka jāsazinās ar atbildīgo personu. Tajā laikā no āra ienāca apsargs un es norādīju uz šo problēmu. Domāju, ka tiks viss nonārtots. Pēc 15 min. , kad šī pati persona nāca ārā, sacīja, lai gaidu. Un, ja, kas nepatīk, lai eju uz maxima. Vai tas ir normāli? B. Senkeviča

Lidl - Krapšana,nevelēšanās atrisināt kasieres kļūdu.

Krapšana,nevelēšanās atrisināt kasieres kļūdu. Sveicināti! Kopš veikala Lidl atklāšanas vienmēr ir paticis iepirkties šajos veikalos, jo paticis ka tiek tirgota kvalitatīva prece. Cik līdz šim biju iepircies viss bija okk. Bet nedaudz apbēdināja attieksme pēc pirkuma ko veicu gada pēdējā diena. Braucot uz darbu vecgada vakara ap.plkst 19.30 iebraucu minētājā veikalā veikt nelielus pirkumus. Veikala darba laiks bija līdz 20.00.Un nākamajā ritā tikai no 11.00. Veicot maksājumu pie kases nepasekoju līdzi pirkumu sarakstam jo paļāvos ka viss ir...

L lielais99 07.01.2023
Komentāri 5 Veikali

Lidl - Apsardze otrajā Liepājas Lidla

Apsardze otrajā Liepājas Lidla Velējos sacīt, ka lidla apsardze precīzāk sieviete (pēc 40 gadiem, spilgti sarkanīgi mati) laikam nav izgājusi apmācības, kā jāuzvedas apsargam. Visu veikala apmeklējuma laiku tikam izsekoti, gar kasi pat nogāja blakus un pat iznāca no veikala līdzi. Sajutāmies neērti, uz šo jauno Lidlu vairs nedosimies!

Lidl - Krāpšana

Krāpšana Vēlos pabrīdināt visus, kas iepērkas lidlā, man šis gadījums notika tieši Ogrē! Pirku produktus (banāni, ananās, vistas fileja, salvetes, pieniņš sejas attīrīšanai, konfektes) par to kopā samaksāju 12,63. Aizejot no veikala, skatoties čekā, uzrādijās ka esmu pirkusi kaut kādu vitaminizēto ūdeni pa 3.55 + kaut kāds mistisks depozīts 0,60 centi… domāju ka neesmu pirmā tāda kuru tā apčakarē… protams strīdēties negāju, bet vēlos vienkārši visus pabrīdināt, kad skatāmies čekā pirma izejat no veikala! 🙂

Lidl - Attieksme pret klientu

Attieksme pret klientu Sveiki! Ilgi domāju rakstīt vai nē! Bet šādu attieksmi no Lidl , kur uz visiem stūriem propagandē laipnu attieksmi pret klientu, negaidīju. 28.11.2022 ar māsu aizgājām uz Lidl, lai iegādātos datorgaldu. Tas bija tik smags, ka to nevarējām pat ielikt ratos. Pienācu pie jaunekļa kas braukāja ar tīrīšana mašīnu un caur mikrofonu ar kādu apstrida laika apstākļus🤔Es palūdzu vai viņš varētu palīdzēt ievieto datorgaldu iepirkuma ratos, jo tas ir smags, uz ko viņš atbildēja, ka tas ir jādara man pašai!...

P palka 01.12.2022
Komentāri 6 Veikali

AtrisinātaLidl - Bojājums

Bojājums Vakar nopirkām bērnam paku djlas ar 5 gb. Bet viņi visi sapujusi.2 paspēj izdert. Un diemžēl čeks nepalika.

Lidl - Apsardzei fui

Apsardzei fui Liepājas otrajā jaunajā Lidl apsardzes darbiniece (sieviete pēc 40, ar sarkaniem matiem) aizrāda par to, ka bērnu nedrīkst vest ratiņos tam neparedzētā vietā (iekšā sēdus pašos ratos, ne tam paredzētajā nodalījumā) . Tā kā, ja jums ir dūšīgāks bērniņš, kuru nevarat iestumt tajā sēdvietā, bet bērniņš vēl kārtīgi nemāk staigāt, tad šī apsardzes darbiniece jūs aicina, lai liekat bērnu pie Zemes un citi viņu burzmā samin. Sieviete skrien pakaļ ar bukletu, kurā rakstīts, ka bērnu tur ratos iekšā nevar sēdināt.

G Gupo 17.11.2022
Komentāri 8 Veikali

Lidl - Тухлое молоко

Тухлое молоко Тухлое молоко Lidl. Привет всем! Купил 31 октября молоко в Lidl. Сразу 18 бутылок, (именно Lidlское). И всего через 10 дней оно стухло (срок годности до 21 ноября, т.е. почти месяц). Хранил в холодильнике. С самого начала оно вызывало подозрение - не такое густое как например молоко той же жирности в Максиме, на стенках бутылок оно просто сливается и бутылка выглядит как чистая, хотя от такой жирности обычно остаётся плёнка. Пахло навозом а не молоком. А потом просто стухло (на фото видно как...

Lidl - Neprofesināli darbinieki

Neprofesināli darbinieki Teikas lidl strādā sieviete, kura ar lielajiem produktu ratiem brauc virsū uz kājām no aizmugures, pat neskatās. Sargiet sevi un vēl vairāk savus bērnus. Darbiniece pat neatvainojās un aizgāja. Rezultātā sāpoša kāja un nedaudz sabojāts zābaks.

A Alina. 10.11.2022
Komentāri 1 Veikali

Lidl - Par ko Lidls ir īpašāks

Par ko Lidls ir īpašāks Labdien! Apmeklejot citus lielveikalus un tirdzniecibas centrus es varu apmeklet ar suniti uz rokām (mazu) un iegadāties visu kas tīk. Lidl sada iespeja ir liegta. Aizliegts ienak ar suniti jebkura izmera. Paldies! Forši noteikumi👍Apsveicami 👏

N neonia 02.11.2022
Komentāri 4 Veikali

Lidl - Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv

Fake IPhone laimētājs. Sadarbībā ar Loterijas.lv Kā mēs redzam pēc Screeniem, Iphone no Lidl loterijas laimēja meitene. Ienākam meitenes profilā un ko mēs redzam? Tikko uztaisīts, svaigs, tukšs profils, viena fočene, tukša lente, nekādas info par cilvēku. Un pēc tam ir jātīc loterījām? Vai firma zin (es par Lidl) kā notiek izlozes no viņu vārda caur loterijas.lv un kā laimestus, vissticāmāk saņem savējie...? !

Lidl - Плохой сервис

Плохой сервис "эффективные мененжеры" придумали новые ценники. они предусмотрели все: вырвиглазное сочетание цветов (темно-серый, черный, грязно-коричневый) плохочитаемый шрифт, уменьшение размера и БИНГО: полумрак. Первое место - на конкурсе идиотов.

Lidl - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveicināti. Pagājušo nedēļu iepērkoties Kauguru lidl un pie kases norēķinoties, mani apkalpoja rupja kasiere, kuras vārdu piefiksēju viva vai vaiva, tieši neatceros. Viņa tās preces grūda tā ka nolidoja pāri lentai. Un ar tādu žestu no maisiņa izbēra to preci, sieriņus un atpakaļ vairs neielika. Bet šī ir otrā reize kad viņas attieksme pret klientu ir graujoša. Jo iepriekš paprasīju tieši šai pašai darbiniecei kur atrodas mērce tomātu, viņa man norādīja tikai virzienu un norūca "vai tad tur nav? "negribas tur iepirkties.

Lidl - Не качественный товар

Не качественный товар Какое-то время назад купил отрезные диски в Лидле. Так как еще были старые запасы, они съедаются практически сразу. Одним диском можно сделать максимум пять отрезов от полдюймовой трубы. Все, он полностью сточен. Но этого мало, они еще и ломаются от малейшего нажатия пальцами. Чек у меня за давностью покупки не сохранился, поэтому в магазин идти нет смысла. Хочу только предостеречь других от покупки этих дисков. Купив эти диски, только потратите время и деньги зря.

A Aleks125iv 04.09.2022

Lidl - Zema kvalitāte

Zema kvalitāte Kaķu smiltis pēdējās ko iegādājos ir vienkārši briesmīgas. Pirku un lietoju regulāri. Uz iepakojuma rakstīts "cementējošas". Pēdējais iepakojums ir ar pa visam savādāku saturu - lielākas grunulas un necementējošas. Kvalitāte vairs nekāda. Šis veikals aizvien vairāk sāk riebties.

R RudaisRudis 29.08.2022
Komentāri 5 Veikali

Lidl - Повышение цен

Повышение цен Lidl-снова повышение цены, тотальное повышение цен на продукты, однозначно что лидл лучший магазин в латвии в соотношении цена-качество, но очень стремительно растут цены. Картофельные чипсы стоили 0.79 евро сегодня уже 1.09 евро, повышение цены на 0.30 центов, понимаю что все дорожает, но каждую неделю повышать цену это перебор.

P Pavels28 01.08.2022
Komentāri 2 Veikali

Lidl - Slikts serviss

Slikts serviss Kases pārdevējas atkārtoti nerunā valsts valodā, un ne viena vien, pat principiāli izliekas ka nesaprot jautājumu! Līdz brīdim kamēr neesi atkārtojis jautājumu krieviski! Kas tā jums tur ir par pašpolitiku darbinieku izvēlē? Lidl ir labs vācu veikals. Esmu nodzīvojis 10 gadus vacījā. Tur ir daudz krievi, viņi visi runā vāciski!

Lidl - Повышение Цен

Повышение Цен Lidl-тотальное повышение цен на продукты, однозначно что лидл лучший магазин в латвии в соотношении цена-качество, но очень стремительно растут цены. Картофельные чипсы стоили 0.79 евро сегодня уже 0.98 евро, повышение цены на 0.20 центов, понимаю что все дорожает, но хочеться узнать комментарий почему, от сети лидл, надеюсь они не попортят свою репутацию как максима и рими, будут держать цены, и платить работникам достойную зарплату минимум 1000 евро на руки, чтоб у людей был хороший рабочий график и минимум 8 выходных в месяц.

P Pavels28 13.07.2022