Lidl

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Lidl - Sūdzības un atsauksmes

Lidl - Apsargi

Apsargi Nekādā gadījumā neapmeklējiet Lidl Deglava ielā netālu no Dreiliņiem. Lidl ir atklāts Latvijā tikai 3 dienas bet jau ir problēmas. Runa ir par apsargu attieksmi. Es vakar atrados veikalā ar pareizi uzvilktu sejas masku (aka. Uzpurni) un es esmu vakcinēts, bet apsargs raujot aiz kurtkas un grūstoties mani burtiski izmeta ārā tikai tāpēc ka nepaņēmu groziņu un nebiju gatavs stāvēt kilometru garā Rindā kur neviens neievēro 2 metrus. Durvis taisījās vaļā tāpēc vnk iegāju iekšā. Bet jebkurā gadījumā...

H Hikaru 09.10.2021
Komentāri 43 Veikali

Lidl - Kvalitāte

Kvalitāte К сожалению очень не вкусная и безвкусная продукция. Пельмени тесто, пицца, салаты, хумус, сыр.. Все г... Но качества. Сорри, но с таким отношением вы покупателей не привлечете. В германии все намного вкуснее. Ну а в латвию можно и г отправить. Правда, лидл?

R Rokoko99 07.10.2021
Komentāri 7 Veikali

Lidl - Обман, завышенные критерии

Обман, завышенные критерии Всем здравствуйте. Сейчас расскажу про компанию Lidl, по поводу приёма на работу. Дело было так: после подачи cv на должность работника склада. Звонит компания Lidl и предлагает работу за 7.5 евро в час (брутто) на склад Lidl. И начинает рассказывать про мои обязанности. Работник должен комплектовать товар, загружать и разгружать фуры, подметать склад, работать в холодном помещение при температуре +3 градуса. Плюс ещё не платят за overtime, предлагая такую же ставку, тем самим нарушая закон. Людей за 45 не берут на работу.

Lidl - Attieksme

Attieksme Sveiki! Gribētu jūs visus kas vēlas iet stradat uz lidl veikalu, jūs paicinas uz interviju visu glīti skaidri skaidros teiks ka viss ir kārtībā, bet gad pasaki ka nevēlos stradat kase jo tas nav mans darbs esmu strādājis tikai pa zali, tā nākam diena dabūsiet atteikumu, tas būtu viens otrs veidojas doma ka viņi būtībā zales darbiniekus pieņem līdz 30gadiem maksimums viss taka vēlos teikt netērējiet to laiku neejiet uz pārrunām 6 eiro uz papīrā trešā daļa nost 3 eiro tīri stunda būs jūsu likme.