Signe.lv - Krāpšana

Silti neiesaku šo vietu. Krāpnieki. Piedāvā preces lētāk nekā pārējos veikalos. Piemēram piedāvā iegādāties sony playstation 5 pa 699 eur. Tu apmaksā preci. Tad saņem no viņiem paziņojumu, ka preces nav uz vietas un arī nebūs. Naudu atgriezīs 2 nedēļu laikā. Kur ir problēmas atgriezt naudu?

05.07.2022

J

B Bez vārda vārds 05.07.2022

Kur ir problēmas samaksāt par preci pie saņemšanas? Tagad gaidi un smaidi.

Apxumad 05.07.2022

Veikala Atbide: Labdien, 2022-07-05 09:10:18 Veicāt pasūtījumu mūsu internetvekalā uz : Sony PlayStation 5 + Digital Horizon, 825 GB par 699.99€, Jums tika nosūtīta ziņa uz norādīto tālruni ka šī prece ir izpirkta piegādātāju noliktavā un vairs nav pieejama. Pēc mūsu datiem, Jums netika izsūtīts rēķins uz preces apmaksu, kā arī Jūs neveicāt priekšapmaksas darījumu. Neredzam pamatojumu šādai apsūdzībai. Ar cieņu internetveikala administrācija

Apxumad 05.07.2022

ID Datums Maksājums
84159 2022-07-05 Apmaksa saņemšanas brīdī

Jus apmelo veikalu, mums ir jūsu dati, par neslavas celšanu var saukt pie atbildības.

Krāpšana? Vai esat pārliecināts par saviem vārdiem?

S spotled 06.07.2022

Pilnībā atbalstu veikala atbildi!
Varbūt ir vērts vērsties atbildīgās iestādēs par neslavas celšanu?
Kā arī, aicinātu sudzibas.lv administrāciju izvērtēt sūdzības patiesību.