www.sudzibas.lv Signe.lv Mājaslapā piedāvājumā preces, kuras viņiem nav

Signe.lv - Mājaslapā piedāvājumā preces, kuras viņiem nav

Iesaku pirms pasūtīšanas pārjautāt veikalam, vai prece ir pieejama, jo sūtot bateriju savam fotoaparātam nokļuvu situācijā, ka dienā, kad to bija jau jāsaņem (uzrādīja paši) 23.08.2023, pazvanīja pari 17: 00, lai nostādītu fakta priekšā, ka baterijas viņiem nemaz nav, bet es jau esmu veikusi apmaksu.
Rekomendēju veikalam atcelt apmaksas iespēju, ja preces var nebūt pieejamas, redzu, ka mājaslapā konkrētā (newell lp-e6 battery fot canon eos 5d mark iii, 6d, 7d, 60d, 70d battery 2000mah) baterija joprojām uzrādās, ka ir pieejama un nopērkama un nav labots, ka tā viņiem patiesībā nav! Sanāk samaksā un tad kļūsti par ķīlnieku veikalam, jo preci vajag, iespējams jau vakar, bet viņiem pilnīgi vienalga. Arī šodien kāds to preci var nopirkt un cik saprotams tikai pasūtījuma saņemšanas dienā veikals sazināsies lai paziņotu, ka preces nemaz nav!

24.08.2023

A Annija Gūtmane 03.01.2024

Pēc garas sarakstes un solījuma atgriezt naudu to joprojām neesmu saņēmusi! Paprasīja bankas konta nr., bet nekā!