www.sudzibas.lv Signe.lv Slikts serviss

Signe.lv - Slikts serviss

Veicu pasūtījumu caur e-veikalu www.signe.lv pirms 14 dienām. 3. oktobrī,atnāca apstiprinājums ar faktūrrēķina nr. par veiksmīgu priekšapmaksu un turpmākām norādēm,gaidīt kurjera zvanu. Kurjera zvanam vajadzēja būt 2-3 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas. Esmu ļoti vīlies,ar atvieglojumu,ka nebija liela naudas summa iesaistīta. Iesamku,neizmantot šī e-veikala pakalpojumus.

BondsBonds 16.10.2016

Nu kurš mūsdienās veic priekšapmaksu internetveikalos, nu kurš? Jau sen zināms, ka jāmaksā, kad preci piegādā un tad tā kārtīgi jāizpēta pirms maksāt.

Ventilators 20.10.2016

Beidz.. Amazon, Ebay nepieņem skaidru naudu

J Jonsons Babys 16.10.2016

Šie tak ir kapeiku pisēji, gaidīs kamēr prece pie piegādātājiem maksās lētāk, lai varētu pēc tam viņu nopirkt un nosūtīt

Ventilators 20.10.2016

Jeb arī nav naudas ikdienas apgrozījumam? Vāc noteiktu summu pie piegādātājiem, lai būtu bezmaksas piegāde? Utt var uzskaitīt, bet dzīvo šamie jau nezcik gadus, servisa lîmenis nav mainījies