Eiro Temīda

Kategorija: Jurisprudence / Konsultācijas
Sociālie tīkli:

Eiro Temīda - Sūdzības un atsauksmes

Eiro Temida - Krāpšana

Krāpšana Обратилась к Юрису Брицису в ноябре 2017 года, чтобы он помог развестись с супругом. За услугу внесла предоплату, чек мне не предоставили. В мае 2018 года тому же Юрису заплатила гос. Пошлину, в этот раз покрасила расписку о передаче денег. В ноябре появились затруднения с разделом имущества (будто их не было при нашей первой встрече, только поэтому я обратилась к юристу) . Перечислением заплатила нужный процент. Сейчас на дворе июнь 2019 года, а воз и ныне там. Юрист телефон не берёт, на электронную почту не отвечает.

Euro Temida, Евро Темида, юристы, адвокаты - Serviss

Serviss 18.01. Приблизительно в 10: 30 позвонила в юридическую консультасию. Юрист женщина разговаривала со мной в резком и грубом тоне. Не выслушав и не оценив ситуации позволила себе резкие высказывание: "вы всё время ноете" и так далее. Я как будто перенеслась в советскую эпоху, когда кассиры позволяли себе так хамить клиентам. Я просила юриста назвать своё имя и фамилию, чтобы написать жалобу на её отношение к потенциальному клиенту. Юрист бросил трубку.

Eiro Temīda Valdis Krisbergs - Neadekvāts

Neadekvāts Pilnīgi neadekvāts jurists vai advokāts, nezinu, kas viņš tāds ir, bet neiesaku pat zvanīt, nerunājot jau par maksas konsultācijām! Pazvanīju, lai pierakstītos uz konsultāciju, viņš pajautāja, lai izstāstu situāciju īsumā, ko arī izdarīju. Viņš, tā vietā, lai paskaidrotu kaut ko, pateica, ka es pati esmu vainīga, nenoklausoties mani līdz galam, nosmēja un nometa klausuli. Kārtīga jurista/advokāta cienīga rīcība.

Eiro Temida - Обман. Развод на большие деньги.

Обман. Развод на большие деньги. Просят 100% предоплату. Два суда-полный проигрыш! Крисбергс! Не верьте ему! Отчета по деньгам не добьетесь! На судах умничает, потом оправдывается. Кстати Я много чего могу рассказать об этом человеке и фирме. мой тел. +371 29240989

Eiro Temīda Valdis Krisbergs - Krāpšana

Krāpšana Uz Eiro Temidu ieradāmies pēc tikšanās norunāšanas lai uzņemtu lietu un uzsāktu lietu. Kautkāds slikts tulkotājs Juris Bricis sēdēja un galīgi garām tulkoja. Brīnums ka izruna dažreiz bija. Pateica ka nevarēs uzņemties lietu un ka aizņems starptautisko tiesu, maksās 2000€ un ilgi- tātad nemaz nesaprot neko no likumdošanas, jo ja lieta bija par paternitātes noteikšanu trešās valsts pilsonim tad tā bija vienkārša tiesa. Saka klients- Ok taisam, bet Eiro Temīda vadītājs pasaka ka nesanāks, Tad...

Eiro Temida - Обман. Плохой сервис

Обман. Плохой сервис Необращайтесь в Eiro Temidu. Расскажу свой опыт. Компания вела два моих дела в суде. Проиграли оба дела. Шеф фирмы в. Крисбергс берет предоплату100% сразу, а дальше ничего не делает. Видит человека кот. Можно доить. Настоял на еспч, я не хотел. Я отдал ему 500ls, кот. Он тупо украл и никакие документы не отсылал. А всего я выкинул на ветер 8000€

Eiro Temida - Krāpnieki

Krāpnieki Zvanīju lai pakonsultēties pa telefonu (bezmaksas konsultācija) sakarā ar Civillietu par izlikšanu no dzīvokļa.°Pa telefonu man tika paskaidrots,ka ņemot vērā,ka tiesa jau ir bijusi un aizmugurisks spriedums jau uz rokām,cerības vēl ir,jo labu laiku neesmu dzīvojis platībā kuras dēļ notika tiesa un uz rokām ir visi pierādījumi tam,plus,bija teksts,ka deklarācija noteiktajā dzīves vietā neuzliek nekādu atbildību.Saklausījies gudrās bezmaksas konsultācijas,esot pārliecināts,ka izredzes man tiešām...

Zvērināts Juridiskās Palīdzības Birojs Eiro Temīda - Apšaubāmais kantoris

Apšaubāmais kantoris Cieniitie! Palasoties shis sadaljas komentarus, katru antireklamu ir komentejis Zvērināts juridiskās palīdzības birojs EIRO TEMĪDA EIRO TEMĪDA parstavis, apgalvojot, ka "Mūsu birojā būtu 100%-īgi pozitīvs iznākums... NEEJIET uz apšaubamiem kantoriem!"