www.sudzibas.lv Eiro Temīda Neizpildīts līgums

Eiro Temīda - Neizpildīts līgums

2022. Gada vasarā pēc apmaksātas attālinātās konsultācijas, noslēdzām līgumu ar sia eiro temīda (tagad tiesību risinājumi Lex SIA) . Kā galvenais uzdevums mums bija - piedzīt zaudējumus no uzņēmuma. Tas arī bija viens no diviem līguma priekšmetiem/uzdevumiem. Par pakalpojumu uzreiz samaksājām 1300 eur.
Konsultācijas laikā briča kungam viss tika izstāstīts un viss bija skaidrs. Lietu uzņēmās veikt pats.
Pēc tam, kad tika parakstīts līgums - mūsu lieta tika nodota cita darbinieka rokās.
šķetinot lietu nonācām pie rezultāta - uzņēmums pret kuru veikt zaudējumu piedziņu - likvidēts. Zaudējumus piedzīt no šāda uzņēmuma nav iespējams.
Līdz ar to - līgumu izpildīt uzņēmums tiesību risinājumi lex sia nevar.
Uzrakstīju iesniegumu, lai atgriež naudu. Vismaz 1000 eur apmērā. Bet to darīt j. Briča kungs atsakās. Lai arī darbs nav izdarīts.
Ja briča kungs būtu uzreiz izpētījis lietu un iedziļinājies tajā - uzreiz būtu sapratis, kad nav jēgas ko darīt.
nauda arvien nav atmaksāta - sniegsim prasību tiesā.

12.03.2023

J