www.sudzibas.lv Eiro Temīda Slikts serviss!!!

Eiro Temīda - Slikts serviss!!!

2018. Gadā, lūdzu, eiro temīdas juristam jurim bricim pārstāvēt mani tiesā par zaudējumu atlīdzību. 2021. Gada jūnijā lieta vēljoprojām nav iesniegta tiesā! Tika veikta priekšsapmaksa par lietas izskatīšanu, un samaksa par valsts nodevu. Kā arī viņam tika uzticēta cita lieta kuru tā arī nav izdevies novest līdz galam.
Lūdzu uzmanaties no "tāda" jurista. Citādi kā par krāpnieku viņu nosaukt nevar!

14.06.2021

J Juris Bricis 15.06.2021

Birojs uzdoto izpildīja - sagatavoja klientei prasības pieteikumu par zaudējumu atlīdzināšanu un nodeva to klientei parakstīšanai. Par citām darbībām vienošanās netika noslēgta, maza apmēra prasības pašlaik tiek izskatītas rakstveida procesā, pārstāvība tiesas sēdēs nav nepieciešama.
Un otrā "vecajā" lietā, kur tiesvedība turpinās jau VIENPADSMITO GADU, kliente atteicās veikt apmaksu par pārstāvību gaidāmajā tiesas sēdē. Tomēr par Biroja darbu ir jāmaksā, tas ietver argumentu, pozīcijas sagatavošanu tiesas sēdei; lielākā daļa darba tiek veikta pirms tiesas sēdes. Bet klienti, kas negrib apmaksāt pakalpojumu, ir tiesīgi izvēlēties citu, "bezmaksas" juristu.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 10.02.2022

Labprāt pārstāvēsim Jūs tiesas sēdēs - darbadrosibaspadome @ inbox.lv