Eiro Temīda - Krāpnieki

Zvanīju lai pakonsultēties pa telefonu (bezmaksas konsultācija) sakarā ar Civillietu par izlikšanu no dzīvokļa.°Pa telefonu man tika paskaidrots,ka ņemot vērā,ka tiesa jau ir bijusi un aizmugurisks spriedums jau uz rokām,cerības vēl ir,jo labu laiku neesmu dzīvojis platībā kuras dēļ notika tiesa un uz rokām ir visi pierādījumi tam,plus,bija teksts,ka deklarācija noteiktajā dzīves vietā neuzliek nekādu atbildību.Saklausījies gudrās bezmaksas konsultācijas,esot pārliecināts,ka izredzes man tiešām ir,pierakstījos uz maksas konsultāciju nākošajā dienā.Aizbraucu ar visiem dokumentiem uz konsultāciju,mani pavadīja pie "jurista" un sākās cirks...Kungs gados,sēdēja piesmēķēta kabinetā,ka cirvi varēja bez maz vai karināt,īsti pieklājīgs arī nemaz nelikās.Sāku jautāt kas un kā,un vai tiešām man ir kādas izredzes,uz ko pārskrienot pāri pēdējai sprieduma lapai opaps sāka uzdot visādus pretjautājumus kas vispār nekādā gadījumā nebija saistīti ar lietu,par kuru atnācu konsultēties.Runāja tikai viņš neļaujot iespiest pa vidu ne vārda.Pēc 20 minūšu ilgušās "konsultācijas",nesaņēmu ne vienu atbildi uz uzdotajiem jautājumiem un tas "kungs" vēl nebija ar kaut ko apmierināts,acīm redzot tomēr bija par daudz jautājumu uz kuriem pieredzējušam "konsultantam" nebija atbilžu.Kad šis kungs izvadīja mani ārā pa durvīm,izspieda ārā 20 eiro par itkā konsultāciju...Tie bija vis sliktāk iztērētie 20 eiro manā mūžā!Nevienam neiesaku konsultēties ar šo kantori!Palīdzību viņi nesniegs,bet naudu gan ļoti labprāt paņems un vēl 10 minūtes skraidīs riņķī lai izmainītu naudu un iedotu atlikumu.Silts ieteikums,ja Jums ir lieki 20 eiro,pabarojiet Rīgas Centrālās Stacijas bezpajumtnieku uzsaucot viņam 2l alu pie maltītes.

D Dray777 12.12.2015

Tas tak vecais krāpnieks Valdis Krisbergs no "Auseklītis", kurš apkāsa pusi Latvijas!!!