Rīgas Apgabaltiesa - Krāpjas, melo, terorizē cilvēkus
Tiesu izpildītāja sandra paegle izpildu lietās pieraksta klāt neesošas summas, izdod nelikumīgus rīkojumus, vajā vecu sievieti, kurai ir maza pensija. Tā kā vecajai sievietei nav naudas, no kuras piedzīt parādu, lai ieriebtu šai sievietei, deva rīkojumu bankai tieši pirms ziemassvētkiem nobloķēt šīs sievietes kontu, ko viņa nemaz nedrīkst darīt! Viņa ir rupja, vulgāra un, kā šķiet, arī alkoholiķe, jo neatceras un neievēro norunas, visu putro. Šausmīga, īsts murgs katram, kam ar viņu jāsaskaras.
VVecā sieviete, kuru terorizē tiesu uzpildītāja Sandra Paegle, nemaz nedzīvo Latvijā, viņai tikai pensiju maksā Latvija, tāpēc Oaegle izpildu lietu pret šo sievueti nemaz nedrīkst turpināt. Ir uesniegtas sūdzības par viņas nelikumībām LZT padomē, ViD un Tieslietu ministrijā. Jācer, ka šo briesmīgo Sandru Paegli izslēgs no tiesu izpildītāju saraksta.
Komentāri (2)
ZTI protams ir īpaši apdāvināti. Tomēr vaina tik daudz nav viņos, kā mūsu valsts notmatīvajā regulējumā, kurš paredz iespēju maksimāli čakarēt. Un jo godprātīgāka ir persona, jo vairāk to var čakarēt.
Painformējiet to ZTI, par banku, kurā atstājamas minimālās summas. Spriežot pēc Jūsu rakstītā, tantei ir vairāk par vienu banku. Normatīvais regulējums paredz, ka var bloķēt līdz nullei visas bankas izņemot vienu. Bet ZTI jāzin, kura tā viena pamata banka ir
Paegle lika Swedbankai pilnībā nobloķēt bankas karti (aizliedzot gan bezkontakta maksājumus no bankas kartes aplikācijas telefonā, gan bankomātā pilnīgi visas bankas kartes opcijas). Vienīgā atļautā bankas konta opcija bija pārskaitīt naudu uz citas bankas kontu. Paegle zināja, ka Latvijā cita bankas konta vecajai sievietei nav un ka savu mazo pensiju viņa saņem tieši šajā Swedbank kontā. Ārzemēs vecā sieviete izmanto Revolut kontu, uz kuru viņai reizēm naudu pārskaita viņas dēls, bet nekādām citām vajadzībām viņa to neizmanto. Paegle labi zina, ka šīs vecās sievietes vienīgie ienākumi ir pensija zem 300 €.