Reitings Jurisprudence / Konsultācijas

Aplēse
Solution 4
Holberg

Tukuma Bāriņtiesās filiāle - Bezdarbība

Izlasīju atsauksmes un arī gribu padalīties ar bēdu par šo burvīgo kantori, tātad notika konflikts ar bijušo, uzrakstīju iesniegumu un tas arī vis... Pagāja nedēļa devis uz bāriņtiesu, izrādās manu lietu atdeva nez kam un nez kāda pagasta, uz jautājumu kāpēc, atbilde bija tā nolēma priekšniece, un jums zvanus! Un gandrīz 2 nedēļās pagāja ne ziņas ne miņas klusums... Tātad tur strādāt īpaši neviens negrib un netaisās, uz jautājumiem vienkārši jums vai nu neatbildēts vai nu maigi pasūtīs! Tāpēc piekrītu visam sūdzībām ka Tukuma bāriņtiesa ir skaistumam un viss!

Dace Pūpola un Daces Pūpolas juridiskais birojs - Krāpšana, samaksu par pakalpojumu ietura, pati pazūd, nepārstāv, ignorē

Gribu brīdināt citus neiekrist uz Daces Pūpolas (Daces Pūpolas juridiskais birojs) jurista pakalpojumiem. Uzmetiens, sabeigti nervi, sačakarēta lieta tiesā garantēta! Dace pūpola ietura samaksu pilnā apmērā pirms pakalpoja sniegšanas, pēc tam pazūd - kpmunilācija gausa, darbus veic gausi - bet - tiesas dienā pazūd pavisam! Neceļ telefonu, neatbild, nelasa ziņas. Kā izrādās painteresējoties, šai juriatei (mājas lapā norādits advokātei💆‍♀️🤦‍♀️) šī ir ierasta prakse, un šī nav pirmā reize, kad tiek šādi piečakarēts un apkrāpts klients. Naudu atmaksāt atsakās. Neiesaku nevienam, uzmanieties!

Jurijs Baibakovs zvērināts advokāts - Ignorē tiesību normas

Zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs ignorē tiesību normas, konkrēti Būvniecības likumu, savā īpašumā Ūdru ielā 2b, Mārupe izbūvējot pirti ar lapeni bez dokumentiem. Pašvaldība uzdeva patvaļīgi izbūvētās būves nojaukt. Pašvaldības uzdevuma izpildes vietā Jurijs Baibakovs uzsāka tiesvedību ar Mārupes novada būvvaldi, tai zaudējot pirmajā instancē.

Aigars Kriķis - Krāpšana

AIGARS KRIĶIS (1961.g.dzimusi) zv.advokāts,darba izmaksu tarifs - 100e/st. Par konsultāciju saņema 50e sk. nauda- kvīts nav izrakstīts Par pirmo lietu samaksāts 1000e - izterēts 200e Par otro lietu samaksāts 500e -izterēts 100e pēc naudas saņemšānas klūseja 2,5 gadu pie inspektores policijā nokavēja par 47.min Palikušo naudu atteicas atdot atpakaļ- pilna ignorēšana Uzmanaties no AIGARA KRIĶIS ,saskāros ar viņa neprofesionālismu un krāpšanas

Legal Balance SIA - Absolūti nekvalitatīvi juristi

Absolūti neprofesionāli juristi, nepērciet no viņiem pakalpojumus, un ja esat tas, no kura piedzen, ejiet uz tiesu, tad redzēs, ko juristiņi teiks, jo viņi kalpo naudai, tas kurš maksā, nespēj objektīvi izskatīt un pieņemt savu lēmumu, bet piekrīt visam, ko klients, kurš grib nepamatoti piedzīt, ierakstījis, jo redz klients taču atbildējis, tātad uz atbildes pamata Legal Balance piedzen, kaut gan parādnieks nav parādnieks, bet apšmauktais,Legal Balance neievēro ne PTAC likuma pantus, ne Negodīgas komercprakses aizlieguma likumu, ka tik klients maksā, nožēlojams kantoris

ZTI Sandis Tomsons - Lēnāks, par jebkuro bruņurupuci

Apmaksāju parādu pilnībā. Rakstu tiesas izpildītājam - atgriez pārmaksu, nosūti lēmumu bankā, lai noņemtu visus ierobežojumus. Nosūtīju viņam vēstuli 15. Datumā. Uzreiz saņēmu automātisko atbildi - jā, vēstuli saņēmu. Līdz šim nekas nav noticis. Man ir pieredze ar citiem izpildītājiem - tur viss tiek atrisināts vienā dienā. Bet šis strādā pēdējā mēneša vai jaunā mēneša pirmajā dienā, atkarībā no svētkiem kalendārā. Viņš sūta vēstules par manu parādu un maina datus vietnē izsole...

AtrisinātaDaniels Neibergs - Neizpildīts darbs

Bija nepieciešams likvidēt SIA, noslēdzām darījumu ar Danielu Neibergu par šo darbu. Sākumā viss bija labi, sūtīja dokumentus parakstam un iesniedza ur. Vēlāk solīja, ka atsūtīs vēl dokumentus parakstam, bet nesūtīja. Uz vēstulēm neatbildēja. Zvanot apsolīja kārtējo reizi, ka nākošnedēļ atsūtīs, bet tā arī nekādu ziņu vairākas nedēļas. Uz sms atkal atbildēja, ka atsūtīs nākošnedēļ, bet nu jau mēnesi nav nekādu ziņu. Uz sms vairs neatbild. Kopumā pagājuši jau 6 Mēneši. Skaidrs, ka vienkārši pārmeta!

Bez Tabu - Cilvēku maldināšana

Lūdz vērst uzmanību, ka raidijums "bez tabu" regulāri raidījumos vēršas pie jurista "experta" Ivara Kazāka, kurš pats ir krāpnieks un izmanto cilvēku lētticību. Par to var pārliecināties arī portālā sudzibas.lv. Slikta prakse raidījumam, kurš cīnās ar problēmām, tai skaitā krāpšanas un naudas neatmaksāšanas, savos raidījumos reklamēt juristu ar apšaubāmu reputāciju. Uzmanaties no ivara kazāka, saskāros ar viņa neprofesionālismu.

Edgars Atlācis - Krāpšana

Aicinu pieteikties visus cilvēkus kuri jebkādā veidā ir cietuši no zvērināta advokāta edgara atlāča vai viņa juridiskā biroja darbības patvaļas. Ņemot vērā savu sadarbības pieredzi ar e. Atlāci un viņam piederošā biroja “zvērinātu advokātu birojs "atlācis un partneri”” sniegtajiem pakalpojumiem juridisku jautājumu risināšanā, kā arī balstoties uz pazīstamu cilvēku atstāstīto pieredzi sadarbībā ar minēto cilvēku, man ir pamats uzskatīt ka sabiedrībā ir daudz cilvēki kuri ir dažādās formā...

Daina Priedniece - Krāpšana

Krāpšana Labvakar. Šodien saskāros ar Dainas Priednieces pretlikumīgo darbību, bez jebkāda brīdinājuma tika nobloķēti banku konti un kartes, nav skaidra parāda summa. Konta bilance ir negatīva un uz pusi pārsniedz reālo algu, tātad uz nākamo mēnesi esmu atstāts bez jebkādiem līdzekļiem.

Eiro Temīda - Neizpildīts līgums

Neizpildīts līgums 2022. Gada vasarā pēc apmaksātas attālinātās konsultācijas, noslēdzām līgumu ar sia eiro temīda (tagad tiesību risinājumi Lex SIA) . Kā galvenais uzdevums mums bija - piedzīt zaudējumus no uzņēmuma. Tas arī bija viens no diviem līguma priekšmetiem/uzdevumiem. Par pakalpojumu uzreiz samaksājām 1300 eur. Konsultācijas laikā briča kungam viss tika izstāstīts un viss bija skaidrs. Lietu uzņēmās veikt pats. Pēc tam, kad tika parakstīts līgums - mūsu lieta tika nodota cita darbinieka rokā...

Elizabete Bruksle - Neprofesionalitāte un necieņa

Advokāte Elizabete Bruksle iesaistoties laulības šķiršanā un bērna aprūpē uzsāk procesu ar netuvošanās iesniegšanu ar ko pati lepojas un deklamē. Šī ir kā ierasta prakse un taktika nošķirt vienu no vecākiem sava klienta labā. Pašai ir tiesvedības par psihologu uzpirkšanu labvēlīga lēmuma sniegšanā un izvairās no tiesas apmeklēšanas. Tiesas laikā izturās necienīgi kā pret otru pusi, tā augstprātīgi pret tiesu. Atļaujās deklamēt, ka otrai pusei bērns neinteresē kaut pati regulāri pestī no...

Daina Priedniece - Nekompetence

Nekompetence Labdien, kā žurnālists vēlos pārtraukt Zti dainas priednieces visatļautību, ētikas un likumu neievērošanu kā arī Zti padomes gļēvo funkciju viņas un citu Zti pārraudzīšanā. Visiem, kuri saskārušies ar šīs personas nekaunību un nekompetenci, lūgums sazināties ar mani personīgi alvis. [slēpt]@gmail.com.

Daina Priedniece - Krāpšana

Krāpšana Labdien domāju ka es viens tāds neveiksminieks... Bet izradījās ka tik daudz cilvēku ir cietusi no tiesu izpildītajās Dainas Priednieces patvaļīgas naudas piesavināšanas.. Ka pēc viņa vel līdz šo brīdim strādā? Piesavinoties grūti nopelnīto darba algas minimālo apmaksu... Es saprotu ka man bija parāds bet tas nenozīmē ka jānoņem visu minimālo algu neskatoties uz to ka darba devējs jau pārskaita norunāto summu Dainai Priedniecei. Viņai tas šķiet par maz tāpēc pārkāpjot likumu noņem visu naudu...

Dubultu valts policija. - Bojajums

Pēc tam, kad kratīšanas laikā tika konfiscēts mans aprīkojums, kas tika atgriezts pēc 3 mēnešiem un 28 dienām, es vairs nevaru sūtīt e-pastu uz [slēpt]@policija.lv, un man ir krāpnieku ekrānšāviņi no viņu īstajiem kontiem, kuros viņi lūdz man nosūtīt naudu. Tātad būtībā, nedariet to, nedariet to. После изьятия моей техники при обыске, которую вернули спустя 3 месяца и 28 дней я больше не могу написать на е-маил [slēpt]@policija.lv а у меня есть скриншоты аферистов в их настоящими счетами, куда они просят отправить деньги. Ну впринципе, не надо так не надо.

Inta Brūvere zvērināta advokāte atstādināta! - Krāpšanās ar rēķinu "uzpūšanu"

Notika vienošanās ar advokāti Intu Brūveri par konkrētiem juridiskajiem darbiem un konkrētām atrunātām izmaksām. Advokāte Inta Brūvere vēl pirms atstādināšanas savu darbu izdarīja viduvēji un bez panākumiem. Taču pēc tam rēķinu nepakaunējās piestādīt vairākas reizes (!) lielāku par nolīgto summu. Aicinu atsaukties arī citus cilvēkus, kuriem ir līdzīga pieredze ar šo advokāti. Un, ja kādam nepieciešama sīkāka informācija, aicinām sazināties.

Juridiskais birojs "LEXLIMEN" - Atsauksme

Ar šo vēlos atstāt atsauksmi par šī biroja kompetenci visdažādākajās jomās! Izlīdzēja jau bezizejas situācijā saistībā ar studiju procesu un diploma saņemšanu situācijā, kad akadēmiskā personāla dēļ mani 2 gadus bija "iznesuši" cauri. Paldies īpašs juristei Ē. Lazarevai, kas palīdzēja strīdos ar katedru!

Gaudeamus, juridiskais birojs - Atsauksme

Nav sūdzība, bet atsauksme! Olosāls sadarbības partneris topošajiem juristiem! Sakarā ar pandēmiju un attālinātām studijām studēt tiesību zinātnes un veiksmīgi sagatavoties gala pārbaudījumiem gandrīz neiespējama misija, ja ir darbs un ģimene vai nav praktiskas pieredzes. Kopš 2020. Gada ļoti palīdzēja saņemt jurista kvalifikāciju un iegūt praktisko pieredzi! Paldies!

Daina Priedniece - Fantastiska ignorance

Fantastiska ignorance Mātei bija parāds, kuru apkalpoja šis kantoris. Parāds tika dzēsts, bet nebija izņemts no Vid datu bāzes. Sekojoši, nodokļu pārmaksu, kura bija izveidojusies, tika pārskaitīta šim kantorim (d. Priedniecei) sazvanīt ir teju neiespējami, uz jautājumu kā rīkoties, tika sniegta atbilde, ka runās tikai ar māti. Viņa ir cilvēks gados un paniski izvairās no komunikācijas ar šādiem kantoriem. Man bija vienkāršs jautājums, ko darīt, rakstīt viņiem iesniegumu, braukt uz vietas utt.. Sekretāre bija kategoriska, ka pa telefonu runās tikai ar māti...

Petroff SIA juridiskais birojs - Klientu un darbinieku apkrāpšana

Briesmīgs juridiskais birojs. Mārtiņam klienti nav svarīgi, galvenais ir izsūkt pēc iespējas vairāk naudu. Darba vietā galvenais ir piedzerties. Tā pat arī šis birojs apkrāpj savus darbiniekus. Algas neizmaksā un liek strādāt briesmīgos apstākļos. Ja meklējiet juridisku palīdzību vai darba vietu-neejiet uz šo biroju.