www.sudzibas.lv Cata Autobusa nestrādāja bankas kartes

Cata - Autobusa nestrādāja bankas kartes

Labdien šodien man bērni ka ierasts plk 15: 00 gribēja braukt uz Rīga-Cēsis līdz Cēsīm bet ieguva vilšanos jo bankas kartes nepieņem (nedarbojas) es lūdzu šoferim lai min 2 - 4 uzgaida kamēr bērns aizskrēja līdz bankomātam bet saņēmu lielu vilšanos viņš pateica negaidīs viņam jāsteidzas. 15: 01 viņš atstāja no platformas bērns pienāca 15: 02. Un kur cilvēcība tagad bērni rīt kavēs skolu jo no Cēsīm viņiem vēl tālāk jābrauc. Vai tagad jāsēž Rīgā necilvēka dēļ vesalas trīs h jāsēž autuosta jo autobuss ir 18: 00 un uz skolu ir 20: 30. Lūdzu sniegt man atbildi par šo necilvečību telefoniski nr 20585826
ja nebūs atbildes vērsīšos aukstākas instancēs vai arī uz 4studiju

K

K Kika35 15.10.2023

Labdien šodien man bērni ka ierasts plk 15:00 gribēja braukt uz Rīga-Cēsis līdz Cēsīm bet ieguva vilšanos jo bankas kartes nepieņem ( nedarbojas) Es lūdzu šoferim lai min 2- 4 uzgaida kamēr bērns aizskrēja līdz bankomātam bet saņēmu lielu vilšanos viņš pateica negaidīs viņam jāsteidzas. 15:01 viņš atstāja no platformas bērns pienāca 15:02. Un kur cilvēcība tagad bērni rīt kavēs skolu jo no Cēsīm viņiem vēl tālāk jābrauc. Vai tagad jāsēž Rīgā necilveka dēļ vesalas trīs h jāsēž autuosta jo autubus ir 18:00 un uz skolu ir 20:30. LŪDZU SNIEKT MAN ADBILDI PAR ŠO NECILVEČĪBU TELEFONISKI NR 20585826
JA NEBŪS ADBILDES VERSĪŠOS AUKSTAKAS INSTANSES VAI ARĪ UZ 4STUDIJU

V vitols 15.10.2023

Kā jums nav kauns ņemt un rakstīt šīš bezjēdzīgās sūdzības.Iegaumējiet uz visiem laikiem,ka pirms brauciena autobusā jums jāiegādājas biļete iepriekš kasē vai internetā,vai jāsagatavo precīza nauda pirms brauciena,ja pērkat pie šofera.
Maksājums ar karti ir radīts papildus ērtībām,bet jums jāsaprot,ka nevienmēr kartes termināls darbojas un jūsu pienākums ir turēt precīzu un skaidru naudu.

0 0203 16.10.2023

Šitādiem vairs nepalīdzēs nevienas zāles un ārsti🤦 cik var par to runāt, ka skaidrai naudai jābūt vienmēr,
nu nekas-būs mācība, ka ar kartēm neko nevar🤷‍♂️ ļoti bieži ar viņām ir problēmas

E epopejas_guru3 17.10.2023

Iskatās, ka autore arī ir ļoti bieži kavējusi skolu un palikusi uz ielas.