Cata - Slikts serviss
Cata nedomā ar galvu un pirms Jāņiem reisos palaiž mazos autobusus kuri ir šausmīgi neērti un pilni. Daudz cilvēku palika pieturās, tai skaitā bērni.
Cata nedomā ar galvu un pirms Jāņiem reisos palaiž mazos autobusus kuri ir šausmīgi neērti un pilni. Daudz cilvēku palika pieturās, tai skaitā bērni.
Pievienot komentāru