www.sudzibas.lv Cata Ļoti slikts serviss

Cata - Ļoti slikts serviss

Šodien 24.11.23 gaidīju autobusu Cēsu AO-Priekuļi pieturā cēsu klīnika pulkstens 12:32. Piebrauca autobuss iekāpju rādīju 3+ karti teicu līdz maija parkam un maksāšu ar karti, viņš laikam nemaz nepaskatījās kad es rādīju to 3+ un iesita pilnu biļeti es teicu bet man ir 3+ ar 90% atlaidi viņš uzreiz pateica "LAIKAM TĀ BIJA KĻŪDA KAD ES JŪS IELAIDU AUTOBUSĀ,VARĒJĀT STĀVĒT UN GAIDĪT PIETURĀ" nu labi kautko viņš tur darīja un saka tu vispār zini cik tev tā biļete maksā teicu jā 7 centi bet man nav skaidrā tāpēc ar maksāšu ar karti beigās visu savadīja un iedeva to biļeti bet varēja redzēt kad bija dusmīgs par to ka maksāšu 7 centus ar karti. Bet vispār kāda viņam starpība ar ko es maksāju un ar kādām tiesībām viņš varēja neņemt mani autobusā?!

K Kriksiits 26.11.2023

Bēdīgi 😔