LV RU

McDonald's

Premier Restaurants Latvia SIA
www.mcdonalds.lv
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67242319
Fakss: +371 67242317
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
129
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
49
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

McDonald's - Akropole - rupjš vārdisks uzbrukums apkalpošanas vietā

Akropole - rupjš vārdisks uzbrukums apkalpošanas vietā 01.07.2020. Plkst.16.45 ļoti rupji atteica apkalpot brunete ar krāsotiem sarkanīgiem matiem astē zilā kreklā (laikam, servisa vadītāja) . Pirms manis tika apkalpots vīrietis, es pienāku pie kases, taču man ļoti rupji un ar nicinājumu viņa pateica - pie blakus kases! Nekas, ka es stāvēju kādu laiku un pie otrās kases jau bija trīs cilvēku Rinda? Nevarēja uzreiz pateikt, ka jāiet pie citas kases? Vai nevarēja izsist vienu pozīciju? Nevarēja pateikt ar smaidu un pieklājīgi? Arī galdiņi bija ļoti...

McDonald's - Krāpšanu

Krāpšanu Sūdzība ir par krāpšanu, pasūtot un samaksājot par pasūtīto ēdienu bieži vien nesaņemu pasūtīto, tā arī notika šodien 27.03.2020 pasūtīju ēdienu macdrive kasē, samaksāju, saņēmu pasūtījumu, bet atbraucot mājās pasūtījums nebija nokomplektēts pilnīgi! Šis gadījums nav pirmā reize.

McDonald's - Čeks nepilnīgs vai netiek izdrukāts pavisam

Čeks nepilnīgs vai netiek izdrukāts pavisam Pirms dažām nedēļām biju Mcdonaldā "Main Station" restorānā. Pašapkalpošanās kase (tas stends pie kura pats vari pasūtīt) neizdrukāja čeku. Jautāju darbiniekam, tas uzreiz saprata manu problēmu, pirms paspēju pateikt, ka čeku neizdrukāja. Darbinieks atvēra to stendu un iedeva saburzītu čeku, bet es paskatos, ka tas nav mans čeks. Pateicu, ka tas nav mans čeks, bet man atbildēja, ka nevarēs dabūt man manu čeku. Par laimi man bija tas pasūtījuma numuriņš pēc kura saņēmu savu pasūtījumu. Šodien...

McDonald's - Esmu ļoti vīlusies

Esmu ļoti vīlusies Šodien apmeklēju Akropoles McDonald's, un esmu ļoti vīlusies.. Pasūtīju lielo komplektu, kurā bija dubultais vistas burgeris kola un rievotie kartupeļi lielie, ēdot, redzu ka kautkas nav labi, manos kartupeļos bija citi kartupeļi, jo kuriem diemžēl man bija slikti, alerģiska reakcija.. Notika kas slikts, devos pie ārsta.. Esmu ļoti vīlusies. Esmu spiesta jautāt atgriest naudu

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar veicu pasūtījumu Mcdonald’s. Visu atnesa izņemot meža ogu pīrāgu. Teica ka būs vēlāk - esot jāpagaida. Gaidīju kādas 30 min un tā arī neatnesa. Ejot prom piegāju jautāju kur ir pīrāgs uz ko man atbildēja, ka nav izcepts un būs vēl jāgaida 6 min. Ja jau tik īss pagatavošanas laiks, tad jau sen bija jābūt gatavam. Bet nebija vairs laika gaidīt. Kā risinājumu piedāvāja ņemt ābolu pīrāgu, kas esot izcepts un gatavs ēšanai. Ņemot vērā ka tas bija vienīgais piedāvātais risinājums, tad arī...

McDonald's - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Заехали за комплектом по купонам в Mc Drive, в окошке девушка попросила показать купон, предоставили купон и сразу сказали, что биг мак будет без лука и салата, в ответ нас грубо спросили какой будет напиток и соус, а нашу просьбу как будто проигнорировали, ну с таким человеком в принципе общаться смысла не было, сказали ей какой напиток и соус. Получив заказ и отъехав в бургере всё же оказался лук ?? это уже не первые раз, когда подобное происходит именно в этом макдональде, но делая выводы просто больше туда не поедем. Персонал грубит, ничего не слышит, а мы платим за такое «удовольствие»!

McDonald's - Kāpēc ir jābļauj?!

Kāpēc ir jābļauj?! Piebraucu pie drive, pasūtīju visu ko gribēju, braucu pie nākamā lodziņa, tur sieviete pateica summu, bet kamēr meklēju naudu nedzirdēju cik īsti bija un kad pajautāju cik no manis viņa sāka bļaut. Pajautāju kāpēc ir jābļauj.? ! Apvainojās, nerunāja vairs vispār. Pat salmiņu neiedeva.

McDonald's - Slikts servis, nebija viss ko pasūtījām, ēdiens nebij svaigs, un briesmīga attieksme kad zvanījām.

Slikts servis, nebija viss ko pasūtījām, ēdiens nebij svaigs, un briesmīga attieksme kad zvanījām. Mums neielika 2 burgerus, un ēdiens nebij svaigs, sakaltis, mēs ēdām 10 min pēc atdošanas. Zvanot un sakot ka mums nav 2 burgeru, saņēmām pārmetumus, ka mēs pasi kļudamies un tā nevar būt viņu vaina jo viss notiek automātiski, čeka noradits tas ko pasūtijām un nesaņēmām, esam ļoti vīlušies un vairs neapmeklēsim, dēļ rupjas attieksmes un nevēlēšanas atrisināt situāciju ar darbinieci kurai zvanījām.

McDonald's - Mārketinga kāpšana

Mārketinga kāpšana Sveiki. Kā man ir apnicis ka jūs dzērienos tik daudz ledus liekas???katru reizi sabojājat man noskaņojumu.. Kāpēc tik daudz ledus or jāliek? Kas jums darīt nav ko? Ir taču ziena. Kāds nafik ledus? Man garšo fanta normāla. Nevis udeņaina! Saldējat tad fantu gabaloņos un liekat fantā. Lai garša nepazūd. Zaparili ar savu ledu??????????

McDonald's - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Apelsīnu sula bija nenormāli atskaitīta ar ūdeni, garšoja pēc kautkāda citronūdens. Frī kartupeļus pēc garšas varēja saprast, ka cepti atkārtotu reizi un pārcepti. Kartupeļiem pie reizes bija vecas eļļas piegarša kā arī drusku vistas nagetu piegarša, kurai pēc manām domām nevajadzētu tur atrasties, it īpaši kāda galas neēdamā ēdienā. Pirmo reizi ir gadījies tik drausmīgs ēdiens, uzreiz pēc darbinieku maiņas, jo ievēroju, ka strādā jauni darbinieki. Loti neapmierināts un nav vairs vēlmes atgriezties.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 31.10.2019. , apmeklēju "restorānu" McDonald, Rīgā, Merķeļa ielā. Nav vairs pirmā reize, kad šī iestāde man liek vilties. Strādnieki itkā strādā, viņu ir daudz, bet rindā pēc maksāšanas, lai saņemtu pasūtījumu, nogaidīju 20 min, gaidot savu pasūtījumu. Manuprāt, tas nav normāli, pasūtījums nebija liels, vidējais komplekts, bet personāls par to vispār nelikās ne zinis. Iepriekšējā reizē par manu pasūtījumu vispār aizmirsa. Kauns. Vismaz būtu atvainojušies. Itkā ātrās ēdināšanas milzi...

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Сделала заказ 2 x McMuffin около ⏰ 7.00. В очереди заказов была третьей. В результате, прождав 15 минут, оставила заказ невыполненным, считая невыгодным опоздать на работу. Если ресторан позиционирует себя как ресторан быстрого обслуживания, клиент вправе ожидать равноценного сервиса.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām ēdienu! Gaidījām vairāk nekā 20 minūtes, darbinieki apkalpoja cilvēkus, kas pasūtīja ēdienu uz vietas, nesaprotot to, ka cilvēkiem, kas ir pasūtījuši līdzi, vajag atrāk, kavējot savus plānus, nesagaidījām savu pasūtījumu un nokavējām lekciju. Dusmīgas, izsalkušas un neapmierinātas!

McDonald's - Sanitārās normas pārkāpšana

Sanitārās normas pārkāpšana Kāpēc McDonald’s pārkāpj sanitāro normu? Cepures neaizsedz matus, kuri krīt ēdienā, burgeri un cita veida ēdieni tiek gatavoti ar kailām rokām. Kāpēc neviens nepievērš uzmanību tam, kā tiek gatavots ēdiens? Tas viss tādēļ, ka McDonald’s ir liela un prestīža firma, kuras restorānus katru dienu apmeklē milzīgs skaits cilvēku? Būtu pareizi, ja PVD izskatītu šo situāciju un McDonald’s turpmāk ievērotu sanitārās normas!

McDonald's - Bojājums

Bojājums 16. Septembri ar ģimeni devāmies uz Mc Donald, kur konstatējam Happy Meala komplekta maizīte bijis diegs. Ejot noskaidrot, kas par problēmu darbinieks piedāvāja vieta jaunu čizburgeru, no kura atteicos. Tad saruna iesaistijas direktors, kura attieksme pret klientu nebija no vislabākajam, nesaņemam pat atvainošanos! Teicis, ka tas ir neiespējams un atteicas atgriezt naudu, jo meita pusi burgeri apēdusi. Tiešam loti nepatikami, no sadas attieksmes! Šadam darbiniekam nevajadzētu stradat šāda vieta, ja nemak risināt šādas situācijas. Nerunājot pat par to, ka darkart netiek cimdi izmantoti.

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Šodien pasūtīju lielo komplektu ar Isic. Izvēlētais deserts bij kokteilis ar šokolādi, tai vietā saņēmu parastu saldējumu. Kā arī pasūtīju mērcīti sinepes, kuru es vispār nesaņēmu. Komplektu sūtīji līdzi, mājās tika viss tikai pamanīts... Minēšu vēl vienu atgadījumu. Biju sūtījusi bigmac un fri ar bekonu. Pie kases stāvēja māceklis, kurš tika apmācīts. Tai vietā viņš izsita čekā fri parastos un bigmac ar bekonu. Gāju prasīt, lai samaina. Tai vietā puisis ar meiteni savā starpā sasmējās un...

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Sestdien, 10. Augustā ap plkst. 22: 00 vakarā Mcdonaldā Pie Ulmaņa Maximas iegādājāmies mcflurry saldējumus ar sāļo karameli, kas mums ļoti garšo. Diemžēl, no karameles nekā nebija. Tas bija parasts saldējums ar sāļajiem kraukšķiem, kas garšoja briesmīgi. Būtu pirms pārdošanas pateikuši, ka karamele ir beigusies, brīdinot pircēju. Tā ir tīra maldināšana, jo reklāmā ir attēlots kas cits, nekā reālajā dzīvē. Es diez gan lielu naudu samaksāju par tiem 4 saldējumiem.

McDonald's - Krāpšāna

Krāpšāna Biju iegriezies maķī Akropolē ar draugiem, lai paņemtu lielo big mac komplektu. Dzēriena vietā izvēlējos Zero Cola. Frī kartupeļi un burgers bija ok ,bet dzēriena vietā man atnes vienkārši nedaudz brūnu gāzētu ūdeni, kā mēs vēl ar draugiem pajokojām "kola ar gāzētā ūdens garšu" Es pēc tā biju ļoti noskumis, jo ārā bija +25 grādi un gribējās kaut ko aukstu un gāzētu. es zinu ka viņi lieto kolas pulverus vai sīrupus,un paši samaisa ar gāzētu ūdeni lai ieekonomētu. Bet dēļ tā, ka viņu nevarēja normāli padzert man mutē bija Sahāras tuksnesis, un nākamajā reizē Zero Colu es neņemšu.

McDonald's - Muša nagetos

Muša nagetos Pasūtījām 20 nagetus līdz ņemšanai, ņemot kārtējo nagetu kastes apakšā pamanījām beigtu mušu. Protams visa ēstgriba pazuda uzreiz. Ļoti bēdīgi ka personāls ir tik neuzmanigs... : ( protams atgriezties atpakaļ jau nebija iespēja, bet gribētos lai turpmāk tomēr personāls apskatās ko liek iekšā, pirms atdod pasūtījumu. Nu fuj... Pievienoju arī fotogrāfiju.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju komplektu. No sākuma atnesa nepareizo, otro reizi nesa - arī nepareizo, beigu beigas neatnesa vispār. Nācās iet un prasīt, kas par problēmu. Tādējādi nogaidīju 30 minūtes. Nesaprotu vai tiešām akropole trūkst darbinieku pulkstens 12 dienā, kad cilvēku ir ļoti maz.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes