McDonald's

Premier Restaurants Latvia SIA
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67242319
Fakss: +371 67242317
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

10%
Sūdzības
164
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
72
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Īsi sakot, pasūtīju sev dubulto bigtasty komplektu, tajā vietā iedeva parasto bigtasty, līdzi ņemu vēl 2 mērces, tās gan man neielika vispār, aizbraucu prom uz mājām un tad tikai esmu to pamanijis. Ļoti bēdīgi, ka kartupeļus vajadzēja ēst sausus bez mērces un ar parasto bigtasty gan nepietika 😕

Mc Donalds - Обман

Обман Платил за покупку баковской картой покупка не прошла. Потребовал дать чек отмены, чек не дали сказали всё будет хорошо деньги банк вернёт. Деньги банк списал товар не получен. Повторно обратился к той же работнице мак дональдса вернуть деньги либо товар и снова отказ. И самое интересное эта работница посоветовала обратиться в луминор банк где у меня никода не было счета так как деньги зависли в воздухе! Раньше в этом ресторане споры разрешались за секунду в пользу клиента, теперь такой бред и...

K kirpich 15.09.2021
Komentāri 1 Restorāni

McDonald's - Aplikācija

Aplikācija Vienmēr ir problēmas ar kuponiem Mc aplikācijā! Sūtot pie pašapkalpošanās aparāta ļoti bieži rāda, ka kupons jau ir izmantots, kaut gan kupons ir tikai tikko aktivizēts un izmantots pirmo reizi! Esmu gājusi arī pie kases, pat kasiera acu priekšā aktivizējot kuponu, man ir mēģināts ieskaidrot, ka "nē, viņš jau ir izmantots". Kā? Ja problēma būtu man vienīgajai, tad domātu, ka man aplikācija gļuko, bet diemžēl šādas problēmas ir arī citiem man pazīstamiem. Noteikti vajadzētu sakārtot to, lai...

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Sveiki.02.09.21 pulkstens 11.28 biju Juglas Mc. Kad maksāju ar karti, tad atteica, bet naudu no konta paņēma. Gāju skaidrotie pie pārdevējas, viņa teica, ka tas esot normāli un naudu pēc h atgriezīs manā kontā. Protams, ka pasūtīju visu vēlreiz un ar otro reizi viss izdevās. Protams, ka čeki un bankas izraksts ir. Šodien jau ir 05.09.21, bet naudu neesmu saņēmis atpakaļ. Krāpnieki viņi ir! Iesaku pārbaudīt jūsu kontus, kad norēķinieties ar bankas kartēm.

McDonald's - Krāpšana ar naudu

Krāpšana ar naudu 30.08.2021. Iebraucu Makdonalda caur auto kasi. Pasūtīju ko vēlos est. Tad piebraucot pie maksāšanas lodziņa. Pirmajā reize Alina sacīja kad maksājums nav izdevies un jāievieto karte. Bet man abas reizes noņēma naudu. Nozaga man 15€. Mēģinu sazināties ar viņiem bet nevienu nevar ne sazvanīt un neviens uz e-pastiem neatbild. Laikam būs jāsūdz tiesa. Par zādzību. Vēl ir saglabāts čeks. Un atceros sievietes vārdu pie maksāšanas termināla.

McDonald's - Nepareizs ēdiens

Nepareizs ēdiens Pasūtīju mcwrapa lielo komplektu, no kura izņēmu šādas sastāvdaļas - bekonu un abu veidu sīpolus, kā arī samaksāju un pievienoju klāt papildus mērci wrapam, taču gala rezultātā saņēmu pilnīgi pretēju Wrapu, kas nav gluži ēdams, jo mērce netika pievienota nemaz, kā redzams bildē. Pasūtījums tika veikts Vienības gatves Mcdonaldā. Diemžēl jāsaka, ka šī nav pirmā reize, kad rakstu šāda veida sūdzību un diezgan regulāri saņemu nepareizi izgatavotus wrapus, kur kaut viena no manis izmainītajām lietām...

McDonald's - Nepareizs pasūtījums

Nepareizs pasūtījums Pasūtīju ēdienu 29. Augustā, taču saņēmu nepareizas 2lietas. 1. Samaksāju par nagetiem, kurus diemžēl vispār nesaņēmu, izņemot mērci, kas nāk līdzi un 2. Abi pasūtītie wrapi bija izgatavoti nepareizi - 1. Wrapam, kas bija bez izmaiņām, nebija sīpolu, taču 2. Wraps, kur tika mainītas sastāvdaļas, piemēram, noņemts bekons, tomēr bija ar bekonu. Šī diemžēl nav pirmā reize ar wrapiem, taču lielākā problēma ir ar to, ka samaksāju par nagetiem, bet tos tā arī neieguvu. Diemžēl bilde ir tikai ar čeku: (

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījām 3x 20nagetu komplektus ar kuponu un mums nejielika 2 fri kartupeļus 1 spraitu un vienu mērci un 20 nagetu vieta vienu komplektu iedeva 9 nagetus nav jau pirmā reize kad nesaņemam to ko pasūtījām, nepatīkami ir iztērēt naudu un nesaņemt to par ko samaksāji. Ja kādreiz sūtat tad pārbaudāt kārtīgi vai ir viss ielikts.

McDonald's - Slikts serviss un klientu prioritāte

Slikts serviss un klientu prioritāte Gaidīju Rindā pie lodziņa, ievērojot divu metru distanci. Pienāca pārītis ar cilvēkiem un uzreiz pēc cilvēka man priekšā gāja pasūtīt, kad es skaļi ieminējos, ka man pielīda priekšā, pārītis mani palaida, savukārt kasieris pie lodziņa pateica, ka apkalpos viņus sākumā.

McDonald's - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Juglas Mcdonalds šodien 06.08.2021 ir vienkārši ļoti slikts. Nostāvēju rindu plkst. 9: 55. Kad pienāca mana Rinda pasūtīju lielo Mcchicken komplektu uz ko saņēmu atbildi, ka tos var pasūtīt tikai pēc, 5 minūtēm. Nu labi. Aizmirsu, ka dažreiz kaut kas tāds ir. Pasūtīju vienkārši lielo latte. Pateicu vēl 2 reizes, ka lielā. Kad vajadzēja maksāt, man pateica, ka 1eur. Nodomāju, ka kaut kāda akcija. Beigās iedeva mazo latte. Kad pateicu, ka sūtīju lielo man atbildēja, ka nē jūs pasūtījāt mazo...

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Parasti nekad nesūdzos, bet nu šis jau gan būtu pašsaprotami atļaut darīt. Tātad pasūtīju ēdienu, iznesu ārā, noliku uz galdiņa un atgriežos, lai nomazgātu rokas, mani nelaida to izdarīt. Ir covid, kā var nenodrošināt klientiem sanitārās normas? Gāju mazgāt rokas circkle k 😂. Ja nevar nodrošināt tīrību, restorāns nedrīkst būt atvērts, manuprāt. Kamēr gaidīju ēdienu, visi cilvēki staigāja iekšā un ārā un labierīcībām. Ja nevar kontrolēt cilvēku plūsmu, tad mitrās salvetes jāgādā.

McDonald's - Mana cilvēkus

Mana cilvēkus Krāpj cilvēkus iebraucu nopirku saucamocena big teisti burgeru samaksāju pierastu naudu attaisu valja nevaru saprast kas tas par čīzburgeru aizgāju atpakaļ pajautāt varbūt pardeveis kauko sajauca uz ko saņemu atbildi ka jau 6 menesus ka big teisti palicis tāds maz bet Cena un nosaukums palicis vec tāda gadījuma tas ir smole teisti.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Būtu labi, ka šajā karstajā pandēmijas laikā arī McDonaldā cilvēki, kuri gatavo ēdienu un saliek burgerus, to darītu cimdos, nevis atrunātos, ka likums viņiem atļauj strādāt ar sasvīdušām rokām bez cimdiem. Ir liekulīgi, ka ēdienu gatavo un burgerus saliek bez cimdiem, bet paku izsniedz cimdos. Nepatīkami!

McDonald's - Bezgaršīgs

Bezgaršīgs Burgerā vispār nav mērces, ielikts viens gurķis un, burgers ir bezgaršīgs. Uzpļekāta mērce un izskatās vienkārši drausmīgi, tas ir pārāk saus un nav vispār nekādas garšas. Šī ir pēdējā reize, kas kaut ko pasūtam, jo tas ir drausmīgs, esmu pat bišku šokēta, parasti ņemu un viss ir labi.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Iegājām Mc Donalds krasta ielā 14.06.2021, stāvējām Rindā, nāca vēl cilvēki iekšā, pēc dažām minūtēm pienāca darbinieks puisis un pateica ka mums jāiet ārā, jo ir par daudz cilvēku. Mēs pateicām, ka nebijām pēdējie un lai iet ārā tie kas bija vēlāk ienākuši, uz ko viņš rupji pateica, ka viņam nav laika te spriest un jāiet prom tieši mums.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss 27.05.21 pulkstens 21.30 mani atteicas apkalpot mcdrive darbiniece , rupji atbildēja bērnu priekša. Ceru ka vadība kaut kad sāks atlasīt labus darbiniekus. Neiesaku šo mcdonaldu, labāk braucat uz hesburgeru(tur vienmēr laipni apkalpo). cerams ka vadība kaut ka ari reaģēs uz šo ziņu. Tā nav pirma reize šajā vieta. Tādam apkalpojošajam personālam nevajadzētu stradat ar cilvēkiem.

McDonald's - Nepareizs ēdiens

Nepareizs ēdiens Pasūtīju lielo wrapa komplektu, kur wrapam bija jābūt bez bez bekona, abu veidu sīpoliem un AR EXTRA mērci. Šis arī rakstīts uz piezīmes, kas pielīmēta pie wrapa, taču wrapā ir gan bekons, gan wraps ir pilnīgi BEZ mērces. Tiešām negarsīgi un maltīte sabojāta.

McDonald's - Ēdiens

Ēdiens Esmu neapmierināta ar Mcflurry oreo ļoti dārgs bet ļoti mazs iekšā esmu vīlusies liels iepakojums bet aizpildīts būt tā ka tikai 60% Ļoti garšīgs bet kā es teicu ļoti dārgs un iekšā baz saldējuma.Servis viss kārtībā.Ceru kad būs vairāk kuponi uz mcflurry jo pašlaik nē esmu redzējusi kad būtu.Ceru kad nekad vairs neredzēšu tik maza saldējuma ielikta.

McDonald's - Negatīvas izmaiņas

Negatīvas izmaiņas Nesaprotu, kas notiek ar burgeru izmēru un garšu. Big tasty, tagad pavisam nav big pēc izmēra vairāk atgādina chiken vai čīzburgers neredzu jēgu pārmaksāt. Royal galīgi nav pat tuvu līdzīgs, kas bija iepriekš. Garša tādapati kā dubultajam vai parastajam čīzburgeram. Kartupeļus var droši mest ārā. Neredzu jēgu apmeklēt mcdonalds iestādes ja ir alternatīvas piem. Hesburger

McDonald's - Krāpšana un drosibas līdzekļu, noteikumu neieverošana

Krāpšana un drosibas līdzekļu, noteikumu neieverošana Labdien! Nesen biju apmeklējis jūsu iestādi un ievēroju dažus drošības līdzekļu un noteikumu neievērošanu. Pirmkārt es pasūtīju pasūtījumu un gaidīju vismaz 30minūtes neskatoties uz to kad tur strādā vismaz 10 darbinieki un restorāns nebija pilns. Pats galvenais pārkāpums ir kad visi darbinieki kas kravā maisus ir ar cimdiem bet ēdienu gatavo bez cimdiem. Kā es varu zināt kad tie kas gatavo nav slimi ar covid 19 vīrusu. Ja jūs man centīsieties ieskaidrot kad iestādes darbinieki ar rokām ēdienu...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes