McDonald's

Premier Restaurants Latvia SIA
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67242319
Fakss: +371 67242317
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
184
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
72
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

Mcdonald's - Krāpšana!

Krāpšana! Centos izmantot bonusu no adventes kalendāra vēlreiz, jo aplikācijā bonuss parādijās vēlreiz, bet diemžēl kad centos nomainīt dzērienam opcijas, man uz ekrāna rādijās divi pāri ar zeķēm, kur viens no viņiem sāka mainīt no bezmaksas uz 5€ un atpakaļ, neko nevarēja nospiest un beigās rādijās ka kupons jau ir izlietots. Es nesaprotu kāpēc jūs man mēģiniet tik ļoti čakarēt smadzenes ar visu šito padarīšanu, bet es vēlos savas nolādētās zeķes! Es darīšu visu savos spēkos lai dabūtu pāri ar tām zeķēm un neapstāšos līdz dabūšu!

Mcdonald's - Krāpšana

Krāpšana Vēlējos izmantot Ziemassvētku adventes bonusa kuponu kur dāvanā nāk zeķes, bet pārāk ilgi biju maksāt ar karti ekrānā, kad man piedāvāja opciju samaksāt pie kases, izvēlējos nē, ar domu ka varēšu vēlreiz maksāt. Dēļ tā man neļāva vairāk izmantot bonusu, jo nerādijās kupons aplikācijas izvēlē. Viss ko es vēlos, ir savs lielais kombo un zeķu pāris! Pielikumā arī ir čeks, kur uzrādīts ka esmu vēlējies iegādāties bonusa saturu. Es nevēlos boikotēt par šādu mazu lietu, bet tas tiešām sabojāja manu...

Mcdonald's - Обман

Обман Хотел по баллам получить Mcflurry вкус daim мороженное, так как в приложении написано любой вкус. Продавец отказал и сказал единственный вкус можно oreo. Любой другой за деньги. При всем при этом у меня баллы пропали и деньги я заплатил. Почему так получается, опечатка или я что то не до понял. Все видно на фото. Жду пояснений, не приятная ситуация.

Mcdonald's - Vājš serviss

Vājš serviss Tik labas lokācijas Mcdonald's (vienmēr salīdzinoši mazas Rindas) , bet traucē, ka vienmēr netīri galdi. Diemžēl nav patīkami ēst uz vietas, sevišķi vakaros, kad pēc darba dienas ir izteikti netīrs. Cerams tas pavisam drīz uzlabosies, citādi - viss super!

McDonalds Akropole - Slikts serviss

Slikts serviss Вчера посетили с семьёй «ресторан» макдональдс который находится в акрополе, на кассе я показал девушке два купона, один на скидку для комплекта и второй за бургер который можно получить за накопленые баллы. После отоваривания второго купона работница резко заявила что на один чек пробить два купона нельзя т. К это им не позволяет система. Баллы улетели и менеджер очень недобрым тоном сказал что бургер я не получу и то что баллы вернут в течении 24х часов. Баллы вернули, только не 400, а 250. И...

Mcdonald's - Ļoti slikts serviss!

Ļoti slikts serviss! Tika veikts pasūtījums plkst.13: 57, bet pašu pasūtījumu saņēmām tikai pēc apmēram 30. Min. , kad gāju skaidroties cik ilgi vēl būs jāgaida! Mūsu pasūtījums bija palaists garām un tika sen jau izsniegti citi! Ja nebūtu piegājusi jautāt par mūsu pasūtījumu, tā arī būtu palikuši bez tā! Pašā restorānā bija nenormāli auksts! Strādāja kondicionieris! Vairākas reizes lūdzu personālu to izslēgt, bet reakcijas nekādas! Čeka nr.37/5481

Mcdonald's - Nesaņēmu ēdienu

Nesaņēmu ēdienu Pasūtīju 2 cheesburherus mazos fri un lielo colu, nogaidīju 30min aizgāju prom man nav laika gaidīt uz 2 cheesburgeriem 1h aizgāju atpakaļ uz darbu paldies mcdonalds👍nekad nenākšu atpakaļ tik mazu sūtījumu taisīt vairāk nekā 30 min tas taču nau reāli lielisks serviss.

Mcdonald's - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Labvakar! Kā jums šķiet tas ir normāli, tad atieksme pret klientu? Šodien pasūtīju ēdienu no mcdonalda edu tur pat uz vietas. Un labi zinu ka izskatās dubūltais big tasty ar bekonu, katra ziņa tur bija jābūt bekona bet bekona tur nebija parasti kad pasūtīju citos mcdonalda restorānos bekonu skaidri varēja redzet šoreiz to nevarēja par atverot ieraudzīt! Starp gaļām maizītes aukšā skatījos un nekur nebija neviens pats bekons, aizgāju pie kases ar visu čeku lai pateiktu ka tas nav tas burger ko...

Mcdonald's - Nepilns pasūtījums

Nepilns pasūtījums Pasūtījums tika saņemts bez kartupeļiem frī, kuri tika pasūtīti, diemžēl nebija laika apskatīt pasūtījumu uz vietas, kā tika darīts līdz šim. Notiek jau ne pirmo reizi, pasūtījums nav pilns. Slikts serviss, diemžēl. Būtu jāpārbauda ko liec pasūtījumā un par ko aizmirsti.

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu totāli šokēta un neapmierināta! Iebraucu Mcdonalda Rīgā Krasta iela 101, pasūtījumu it kā pieņēma, beigas izrādījās, ka pasūtījums nav pieņemts. Tad manai mašīnai piestājis priekšā divi cilvēki, kuri bez Rindas pasūtīja ēdienu. Kad bij jāveic samaksa man, izrādījās, ka pasūtījums nav pieņemts. Es nogaidīju 43 minūtes, lai saņemtu vienu komplektu un 6 nagetus! Kaut kāds absurds. Izvēlējos Mcdonalds ēstuvi, jo skaitās ātras apkalpošanas.

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pasūtīti Happy Meal noteiktas grāmatas, iedeva ne tās. Tika veikts pasūtījs, taču pēc tam daļa no pasūtījuma tika atcelta. Kā arī pienācām pie kases, lai noskaidrotu kas un kā, mums pateica, ka mēs paši esam vainīgi, pagriezās un aizgāja prom. Bērni palika neēduši. Kā arī pasūtijums tika izdarīts nekvalitatīvi un daudz kas ir auksts.

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Neesmu apmierināts ar servisu, slikts serviss akropoles mcdonaldā. Darbinieks/ki kuri pakoja sūtījumu nemāk lasīt un skaitīt! Pasūtīju caur kuponu vidējo komplektu bigmac ar 4 nagetiem, gaidīju 20 minūtes pasūtījumu, ēst gribējās nereāli un ko es redzēju maisā? Nebija vidējo kartupeļu un 4 nagetu vietā bija 3. Biju steidzies un uzticējos darbiniekiem, nākošreiz visu pārbaudīšu visu uz vietas, lai neapmāna vēlreiz!

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Paņemot divus čīzburgerus nav jāgaida pus stinda! Ja samainītu nedaudz vadītāju kompitenci mazos pasūtojumus varētu šaut daidz ātrāk ārā. Pasūtijumu ņemšana pēc kārtas ir pilnīgs amatieru bizness. 27002207 ja vēlaties sazināties un uzzināt kā.

Mcdonald's - Netīrība

Netīrība Kāpēc apmeklētājiem jāsēž pie netīra galda? Zem galda pietrūkst tikai tarakāni! Jājiet pašiem un jālūdz lai atnāk un izpilda savu darbu! Kamēr gaidījām, jau paši iztīrījām galdiņu un paēdam! Jau ne pirmo reizi tieši alfas McDonald’s ir tāda netīrība!

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Imanta ir vissliktākais Mc Donalds Rīga! Personāls nekompetenti, vadība neiespringst! Vadoties pēc reklāmas, kas acu augstumā priekšā izlikta, pasūtīju burgeri, uz reklāmas rakstīts - dienas piedāvājums, pērc vienu otru dāvinām! Es saņēmu vienu un izrādās man bija jāpiesaka ka vēlos otru! Kāpēc man neprasīja? Kāpēc pie reklāmas nav pielikt info, ka tev pasūtot jāpiekomentē ka vēlies otru? Kāpēc maldina? Šis man jau otrais gadījums šajā Imantas mc. Iesaku iet ar labi pārdomātu tekstu!

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Juglas mcdonald's (pie circlek) - ārkārtīgi pavirši strādā, jau kārtējo (uzsveru - kārtējo:) reizi saņemot pasūtījumu izrādās, ka kaut kas trūkst (konkrēti vakar - 4 eur nošmaukti, iepriekšējo reizi arī apmēram tik pat) . Kāpēc netiek pārbaudīts pasūtījums saņemot? Jo viss tiek darīts lielā steigā - brēc, lai pabrauc mašīnu aiz dzeltenās līnijas, tur vietas nav - jau cita stāv priekšā, beidzot tā aizbrauc, nobraucu malā, nākošā aiz manis arī tiek ievirzīta uz gaidīšanu, mēģina iestampātie...

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju ēdienu, saņemot savu pasūtījumu man trūka puse no tā. Lai ietu prasīt kas par lietu dabūju vēl gaidīt Rindā kas bija apm. 15min, neiedoto ēdienu iedeva, taču neatvainojās, pārējais ēdiens jau bija auksts viņu kļūdas dēļ. Kā kompensāciju neiedeva ne kādu burgeri klāt ne arī atmaksāja savu kļūdu. Ja man ir jācieš viņu neuzmanības dēļ es gribētu saņemt vismaz papildus ēdienu vai lai atmaksā pusi no maniem izdevumiem. Par ko es maksāju naudu?

Mcdonald's - Krāpšana

Krāpšana Labdien, Mcdonald’s Vienības gatvē autokasē iegādājāmies dažus komplektus, citā starpā komplektu ar chiken nuggets priekš bērniem. Autokasē saņēmām paketi, protams, uz vietas to neatvērām. Kad atbraucām mājās, konstatējām, ka chiken nuggets nav ielikti. Šeit pat nav tik naudas jautājums, cik tas, ka komplekts bija paredzēts bērnam, līdz ar ko bijām spiesti bērnam skaidrot, kāpēc viņam trūkst tas, ko viņš ir pasūtījis. A kad visi jau sēž pie galda, protams, neviens atpakaļ nebrauks. Tāpat...

Mcdonald's - Забыли положить салат

Забыли положить салат Mcdonalds в иманте не положили заказанный салат «цезарь». Заказ был сделан через аппликацию Bolt Food. В самой аппликации, возможность оставить информацию о том, что не правильный заказ - отключена (пишешь, и сообщения не отображаются) . Позвонив в макчик в иманте, сотрудник предложил только два варианта, - попросить болт вернуть деньги, или забрать салат в другой день. Вот вопрос, на что мне ваш салат завтра, если в стране локдаун, и после 8 из дома выйти нет возможности, и салат должен был...

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar. Šodien pasūtījām Mc Donald's. Samaksājām 30 €. Bet ļoti esam apbēdājusies, ēdiens tika piegādāts auksts, bērni lika mikrovilkrasni sildīt. Burgeri sausi a par nagetiem vispār nevar izvēlēties pareizus vārdus garšoja pēc īstas gumijas. Paldies jums par sabojātu ģimenes vakaru.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes