LV RU

McDonald's

Premier Restaurants Latvia SIA
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67242319
Fakss: +371 67242317
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

11%
Sūdzības
145
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
66
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

McDonald's - Krāpšana un drosibas līdzekļu, noteikumu neieverošana

Krāpšana un drosibas līdzekļu, noteikumu neieverošana Labdien! Nesen biju apmeklējis jūsu iestādi un ievēroju dažus drošības līdzekļu un noteikumu neievērošanu. Pirmkārt es pasūtīju pasūtījumu un gaidīju vismaz 30minūtes neskatoties uz to kad tur strādā vismaz 10 darbinieki un restorāns nebija pilns. Pats galvenais pārkāpums ir kad visi darbinieki kas kravā maisus ir ar cimdiem bet ēdienu gatavo bez cimdiem. Kā es varu zināt kad tie kas gatavo nav slimi ar covid 19 vīrusu. Ja jūs man centīsieties ieskaidrot kad iestādes darbinieki ar rokām ēdienu...

McDonald's - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Nekad nebija nekādu sūdzību, bet tas, kas darās tagad, jau šķērso visas robežas. Pasūtījumu pieņemt nemāk un nedzird, pasūtījuma laikā pie Mcdrive var atļauties vnk izslēgties uz pārus min un tad pienāk cits reģistrators. Pasūtījuma pieņemšanas punktā (tagad ne pirmo reizi) pavisam kko citu un galvenais ka čekā ir nepareizas Vienības, kur nu vēl runājot, ka pat neielik to kas ir pasūtīts! Ēdiens un arī dzērieni stipri zaudējuši savu kvalitāti! Pēdējās reizes liek apšaubīt turpmāko iepirkšanos šai iestādē. Sazvanīt nav iespējams! Žēl.

McDonald's - Rupjšs personāls

Rupjšs personāls Gaidot pasūtījumi, dzina laukā no iestādes. Ļoti rupji izteicās sieviete (vārdu nebiju saskatījusi) . Blakus bija māsa, kurai ir astma. Pēc likuma drīkst nenēsāt masku. Sieviete rupji izteicās viņas adresē, sāka saukt apsargu. Beigu beigās mūs izdzina, bet paspējām paņemt savu pasūtījumu. Māsai sākās lēkme pirms atbraucām uz mājām. Drausmīgs serviss un darbiniece. Pārtrauca nepārtraukti un neļāva pateikt nē vārda.

McDonald's - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pirku Big Tasty komplektu līdzi ņemšanai. Kad ierados mājās sapratu ka Big Tasty vietā ir ielikts mazs Mcchikens. Lai izskaidrotu sīkāk tad tas ir nesalīdzināmi mazāks burgers. Tāpat kā vairākas reizes tiek neieliktas mērcītes, vai sajaukts mērču daudzums un ielikts krietni mazāk. Ieteiktu visiem 100% pārbaudīt saņemto pasūtījumu. Jūtos atkal apkrāpta un nepaēdusi.

McDonald's - Nepilna pasūtījuma saņemšana

Nepilna pasūtījuma saņemšana Jau kuru reizi pasūtu caur boltu un ja nemaldos jau 3 reizi kko aizmirsta ieliekot tik līdz pasūtījums virs 20 EUR tad 100% kkas trūkst, šodien piemēram neielika dubulto bigtasty...Bolts malaci ātri kompensē bet nauda nav jau galvenais, lūdzu ka jūs netiekat gala tad nevajag sadarboties ar boltu/woltu...ja nemākat strādāt tad lūdzu nedariet.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien veicot pasūtījumu MCDonalds Akropolē, novēroju, ka viens no apkalpojošā personāla strādāja bez cimdiem tiešā saskarē ar ēdienu. Masūtījumā Big Tasty ar bekonu, bija viens niecīgs bekona gabaliņš 2x2 cm, siers nebija pakusis, dzeramajai glāzei nebija iedots līdzi salmiņš. Šada situācija ir pirmo reizi, jo iepriekš nekad nav sanācis būt sarūgtinājumā par pasūtījumiem. Ļoti žēl!

McDonald's - Slikti pagatavots ēdiens

Slikti pagatavots ēdiens Pērkam 2 lielus un 2 Happy Meal komplektus un no tā kartībā bija tikai viens lielais dzēriens. Kartupeli frī visas 4 porcijas nebija pagatavotas līdz galām, burgeriem gaļa bija, pēc sajūtas, pārcepta. Dzērieni bija bez garšas, izņemot 1 cola-cola zero. Karstais un aukstais bija ielikts viena maisā. Pasūtījums bija veikts Mcdrive, 24.12.2020, aptuveni 00.30. Ēdienu rokas deva menedžeris un ļoti žel ka cilvēks, kuram jāseko līdzi ēdiena kvalitātei, dod klientam rokas tik šausmīgi pagatavotu produkciju.

McDonald's - Мошенники

Мошенники решил заказать Big Tasty и по приезду домой увидел, что булка в 2 раза меньше обычной. сначала подумал, что ошиблись и положили не тот бургер, потом выясняется что на самом деле размер стал меньше, а название осталось старым, без каких либо приставок jr, small и тому подобных (которые кстати есть у всех других гамбургеров). это является вводом в заблуждение покупателей, с таким успехом можно из бигмака (который в одном и том же виде существует десятилетиями) убрать все котлеты и продавать под...

McDonald's - Nepilnīgs pasūtījums

Nepilnīgs pasūtījums Kārtējo reizi McDonald’s nenokomplektē visu pasūtījumu! 5x pēc kartas. Reāli iesaku pie kases pārbaudīt, jo mājās jau ir par vēlu un viena burgera vai frī porcijas dēļ uz centru atpakaļ nebrauksi. Nu tas nav normāli. Tad katru reizi tiešām jāpārbauda vai viss ir salikts. Absurds. Šoreiz neielika lielos frī. Iepriekš bija ielikts cits burgers, tad aizmirsa ābolu pīrāgu. Cmom. Kaut kā domājiet par risinājumiem. Nu, nekas. Būs burgerking, citādi bez konkurences galīgi nolaists.

McDonald's - Nepilnīgs pasūtījums

Nepilnīgs pasūtījums Sveiki! Šodien (25.10.2020.) īsi pirms 21.00 biju iebraukusi akropoles McDonald’s pēc diviem komplektiem - Bigtasty lielā komplekta un Bigtasty ar bekonu vidējā burgera. Abus komplekts pasūtīju līdzņemšanai. Mana vaina, ka čeku atstāju uz pasūtījumu Letes. Pasūtījuma nr. Bija 032, atbraucot mājās bija liela vilšanās, jo vidējam komplektam iztrūka burgers - Bigtasty ar bekonu. Iepirkties turpināšu tāpat, jo parasti viss ir kārtībā un ir garšīgi, bet būtu jauki, ja es citreiz varētu saņemt pilnu pasūtījumu. Ar cieņu Dace

Mcdonalds - Nepilnīgs pasūtījums

Nepilnīgs pasūtījums Iesaku darbiniekiem iemācīt rēķinā pasūtītās sastāvdaļas ielikt mcdonalds maisiņā, savādāk jau trešo reizi saņemu nepilnīgu pasūtijumu. Neliela vilšanās. Gunāra Astras iela/purvciems. Seviss labs, darbinieki profesionāli, bet lūgums tomer iekļaut to kas kas ir bijis pasūtīts... ……...

D Dijdbeuidks 07.10.2020
Komentāri 3

McDonald's - Pasūtītais neatbilst iegūtajam

Pasūtītais neatbilst iegūtajam Mcdrive tika veikts pasūtījums Big Tasty ar bekonu lielais komplekts bez tomātiem. Atbraucot mājās konstatējām, ka ievietots mazajās maizītēs chiken ar šķēli siera un vienu tomātu. Pēc skata kā no bērnu komplekta. Sazinājāmies ar pārdošanas vietu, kur tika paskaidrots, ka "nu sajauca, atbrauciet un iedosim kafiju". Vai 3x braukāšana šo burgeri nepārvērš par zelta stieni? Iesakām visiem pārbaudīt sapakotos komplektus, jo "nu sajauca" vai " nu neielika" ir jau bijusi vairākkārt.

McDonald's - Pirkumā McDrive nebija visi iegādātie produkti

Pirkumā McDrive nebija visi iegādātie produkti Iegādājāmies McDrive diezgan lielu pasūtījumu. Iegādātajā uzkodā "Pikantie siera kumosiņi" kārbiņā iekšā bija tikai divi gab. siera bumbiņu, kaut gan jābūt četrām. It kā jau tas nav tik liels zaudējums, bet vienalga nepatīkami. Tā nav pirmā reize, kad McDonald's pirkumā ir trūcis kāds produkts.

McDonald's - Ēdiena pagatavošana

Ēdiena pagatavošana Ja jums nav, kur likt sīpolus, tad lūdzu izņemiet tos, nevis ieliekat kaudzi ar tiem burgerī! Es vienmēr ņemu pie jums vienu un to pašu, bet šoreiz jūsu koleğis izveidoja mīnusu uz sipoliem, un sabojāja garšu līdz maksimumam. Ja es gribētu ēst sīpolus, būtu nopircis sīpolu gredzenus.

McDonald's - Ēdiena kvalitātes sekas

Ēdiena kvalitātes sekas Labdien. Kurzemes prospektā paņēmu Big Mac komplektu. Pēc 2h palika ļoti slikti. Vēmu piecas reizes, kā arī bija caureja. Ļoti sāpēja vēders (īpaši augšdaļā) un Rāva uz augšu visu dienu. Palika labāk tikai pēc 6 stundām. Oglīte un ūdens dzeršana Nepalīdzēja. Šāda situācija, pēc Mcdonalds apmeklējuma, ir piedzīvota vēl reizi pirms tam. Notikuma datums: 13/08/2020

McDonald's - Darbinieki

Darbinieki 31. Jūlijā izsalkuma mākts iegriezos Mc Donalds Merķeļa ielā. Visa apetīte pazuda kad ieraudzīju tur strādājošo darbinieku. , aizmirstu personu, kas kā izrādās strādā tur. Vai tiešām šī uzņēmuma vadība ņem visus pēc kārtas, pat nenoskaidrojot to darbinieku psihiskos stāvokļus? !

McDonald's - Akropole - rupjš vārdisks uzbrukums apkalpošanas vietā

Akropole - rupjš vārdisks uzbrukums apkalpošanas vietā 01.07.2020. Plkst.16.45 ļoti rupji atteica apkalpot brunete ar krāsotiem sarkanīgiem matiem astē zilā kreklā (laikam, servisa vadītāja) . Pirms manis tika apkalpots vīrietis, es pienāku pie kases, taču man ļoti rupji un ar nicinājumu viņa pateica - pie blakus kases! Nekas, ka es stāvēju kādu laiku un pie otrās kases jau bija trīs cilvēku Rinda? Nevarēja uzreiz pateikt, ka jāiet pie citas kases? Vai nevarēja izsist vienu pozīciju? Nevarēja pateikt ar smaidu un pieklājīgi? Arī galdiņi bija ļoti...

McDonald's - Krāpšanu

Krāpšanu Sūdzība ir par krāpšanu, pasūtot un samaksājot par pasūtīto ēdienu bieži vien nesaņemu pasūtīto, tā arī notika šodien 27.03.2020 pasūtīju ēdienu macdrive kasē, samaksāju, saņēmu pasūtījumu, bet atbraucot mājās pasūtījums nebija nokomplektēts pilnīgi! Šis gadījums nav pirmā reize.

McDonald's - Čeks nepilnīgs vai netiek izdrukāts pavisam

Čeks nepilnīgs vai netiek izdrukāts pavisam Pirms dažām nedēļām biju Mcdonaldā "Main Station" restorānā. Pašapkalpošanās kase (tas stends pie kura pats vari pasūtīt) neizdrukāja čeku. Jautāju darbiniekam, tas uzreiz saprata manu problēmu, pirms paspēju pateikt, ka čeku neizdrukāja. Darbinieks atvēra to stendu un iedeva saburzītu čeku, bet es paskatos, ka tas nav mans čeks. Pateicu, ka tas nav mans čeks, bet man atbildēja, ka nevarēs dabūt man manu čeku. Par laimi man bija tas pasūtījuma numuriņš pēc kura saņēmu savu pasūtījumu. Šodien...

McDonald's - Esmu ļoti vīlusies

Esmu ļoti vīlusies Šodien apmeklēju Akropoles McDonald's, un esmu ļoti vīlusies.. Pasūtīju lielo komplektu, kurā bija dubultais vistas burgeris kola un rievotie kartupeļi lielie, ēdot, redzu ka kautkas nav labi, manos kartupeļos bija citi kartupeļi, jo kuriem diemžēl man bija slikti, alerģiska reakcija.. Notika kas slikts, devos pie ārsta.. Esmu ļoti vīlusies. Esmu spiesta jautāt atgriest naudu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes