LV RU

McDonald's

Premier Restaurants Latvia SIA
www.mcdonalds.lv
Adrese: Duntes iela 6
Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67242319
Fakss: +371 67242317
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
120
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
37
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

McDonald's - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Apelsīnu sula bija nenormāli atskaidīta ar ūdeni, garsoja pēc kautkāda citronūdens. Frī kartupelus pēc garsas varēja saprast, ka cepti atkārtotu reizi un pārcepti. Kartupeliem pie reizes bija vecas ellas piegarsa kā arī drusku vistas nagetu piegarsa, kurai pēc manām domām nevajadzētu tur atrasties, it īpasi kāda galas neēdāja ēdienā. Pirmo reizi ir gadījies tik drausmīgs ēdiens, uzreiz pēc darbinieku mainas, jo ievēroju, ka strādā jauni darbinieki. Loti neapmierināts un nav vairs vēlmes atgriezties.

Ar Armands 11 st atpakaļ
Komentāri 2 Kafejnīcas, bāri

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 31.10.2019. , apmeklēju "restorānu" McDonald, Rīgā, Merķeļa ielā. Nav vairs pirmā reize, kad šī iestāde man liek vilties. Strādnieki itkā strādā, viņu ir daudz, bet rindā pēc maksāšanas, lai saņemtu pasūtījumu, nogaidīju 20 min, gaidot savu pasūtījumu. Manuprāt, tas nav normāli, pasūtījums nebija liels, vidējais komplekts, bet personāls par to vispār nelikās ne zinis. Iepriekšējā reizē par manu pasūtījumu vispār aizmirsa. Kauns. Vismaz būtu atvainojušies. Itkā ātrās ēdināšanas milzi...

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Сделала заказ 2 x McMuffin около ⏰ 7.00. В очереди заказов была третьей. В результате, прождав 15 минут, оставила заказ невыполненным, считая невыгодным опоздать на работу. Если ресторан позиционирует себя как ресторан быстрого обслуживания, клиент вправе ожидать равноценного сервиса.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām ēdienu! Gaidījām vairāk nekā 20 minūtes, darbinieki apkalpoja cilvēkus, kas pasūtīja ēdienu uz vietas, nesaprotot to, ka cilvēkiem, kas ir pasūtījuši līdzi, vajag atrāk, kavējot savus plānus, nesagaidījām savu pasūtījumu un nokavējām lekciju. Dusmīgas, izsalkušas un neapmierinātas!

McDonald's - Sanitārās normas pārkāpšana

Sanitārās normas pārkāpšana Kāpēc McDonald’s pārkāpj sanitāro normu? Cepures neaizsedz matus, kuri krīt ēdienā, burgeri un cita veida ēdieni tiek gatavoti ar kailām rokām. Kāpēc neviens nepievērš uzmanību tam, kā tiek gatavots ēdiens? Tas viss tādēļ, ka McDonald’s ir liela un prestīža firma, kuras restorānus katru dienu apmeklē milzīgs skaits cilvēku? Būtu pareizi, ja PVD izskatītu šo situāciju un McDonald’s turpmāk ievērotu sanitārās normas!

Ag AG 20.09.2019
Komentāri 7 Kafejnīcas, bāri

McDonald's - Bojājums

Bojājums 16. Septembri ar ģimeni devāmies uz Mc Donald, kur konstatējam Happy Meala komplekta maizīte bijis diegs. Ejot noskaidrot, kas par problēmu darbinieks piedāvāja vieta jaunu čizburgeru, no kura atteicos. Tad saruna iesaistijas direktors, kura attieksme pret klientu nebija no vislabākajam, nesaņemam pat atvainošanos! Teicis, ka tas ir neiespējams un atteicas atgriezt naudu, jo meita pusi burgeri apēdusi. Tiešam loti nepatikami, no sadas attieksmes! Šadam darbiniekam nevajadzētu stradat šāda vieta, ja nemak risināt šādas situācijas. Nerunājot pat par to, ka darkart netiek cimdi izmantoti.

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Šodien pasūtīju lielo komplektu ar Isic. Izvēlētais deserts bij kokteilis ar šokolādi, tai vietā saņēmu parastu saldējumu. Kā arī pasūtīju mērcīti sinepes, kuru es vispār nesaņēmu. Komplektu sūtīji līdzi, mājās tika viss tikai pamanīts... Minēšu vēl vienu atgadījumu. Biju sūtījusi bigmac un fri ar bekonu. Pie kases stāvēja māceklis, kurš tika apmācīts. Tai vietā viņš izsita čekā fri parastos un bigmac ar bekonu. Gāju prasīt, lai samaina. Tai vietā puisis ar meiteni savā starpā sasmējās un...

McDonald's - Krāpšana

Krāpšana Sestdien, 10. Augustā ap plkst. 22: 00 vakarā Mcdonaldā Pie Ulmaņa Maximas iegādājāmies mcflurry saldējumus ar sāļo karameli, kas mums ļoti garšo. Diemžēl, no karameles nekā nebija. Tas bija parasts saldējums ar sāļajiem kraukšķiem, kas garšoja briesmīgi. Būtu pirms pārdošanas pateikuši, ka karamele ir beigusies, brīdinot pircēju. Tā ir tīra maldināšana, jo reklāmā ir attēlots kas cits, nekā reālajā dzīvē. Es diez gan lielu naudu samaksāju par tiem 4 saldējumiem.

McDonald's - Krāpšāna

Krāpšāna Biju iegriezies maķī Akropolē ar draugiem, lai paņemtu lielo big mac komplektu. Dzēriena vietā izvēlējos Zero Cola. Frī kartupeļi un burgers bija ok ,bet dzēriena vietā man atnes vienkārši nedaudz brūnu gāzētu ūdeni, kā mēs vēl ar draugiem pajokojām "kola ar gāzētā ūdens garšu" Es pēc tā biju ļoti noskumis, jo ārā bija +25 grādi un gribējās kaut ko aukstu un gāzētu. es zinu ka viņi lieto kolas pulverus vai sīrupus,un paši samaisa ar gāzētu ūdeni lai ieekonomētu. Bet dēļ tā, ka viņu nevarēja normāli padzert man mutē bija Sahāras tuksnesis, un nākamajā reizē Zero Colu es neņemšu.

McDonald's - Muša nagetos

Muša nagetos Pasūtījām 20 nagetus līdz ņemšanai, ņemot kārtējo nagetu kastes apakšā pamanījām beigtu mušu. Protams visa ēstgriba pazuda uzreiz. Ļoti bēdīgi ka personāls ir tik neuzmanigs... : ( protams atgriezties atpakaļ jau nebija iespēja, bet gribētos lai turpmāk tomēr personāls apskatās ko liek iekšā, pirms atdod pasūtījumu. Nu fuj... Pievienoju arī fotogrāfiju.

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju komplektu. No sākuma atnesa nepareizo, otro reizi nesa - arī nepareizo, beigu beigas neatnesa vispār. Nācās iet un prasīt, kas par problēmu. Tādējādi nogaidīju 30 minūtes. Nesaprotu vai tiešām akropole trūkst darbinieku pulkstens 12 dienā, kad cilvēku ir ļoti maz.

McDonald's - Slikts serviss, jocigs ediens

Slikts serviss, jocigs ediens Biju Mcdonal'S Rigā Centralā stacijā, pie Origo. Pirmkārt, es pasūtiju vistas komplektu ar fantas dzerienu! Man atnesa "fantu" un tur bija vienkarši ūdens ar oranžu krasu! Burgeris bija normāls, bet kartupeļus fri bija ļoti maz! Un bija bezgaršīgi, itka viņiem jau 2 gadi! Ar māsu gājām uz McDonald pie Origo centrālā stacijā, mēs tur bieži edām, un tur strādā jocīgs puika kurš vienmēr skatās uz manu māsu, un viņa man pateica kad viņāi tas baigi nepatīk. Kāpēc kadam oficiantam vienmēr jāskatā...

McDonald's - Slikts burgers

Slikts burgers Ko jūs izdarījāt ar chikenburgeru? Normāls asais burgers bija, nē jānomaina uz balto mērci, nu ok, ēdams bija, a tagad vispār neēdama ar to jauno sinepju mērci... Nopirku 4 burgerus nezinot ka jauna mērce, 3 izmetu miskastē! Gribēju iet atpakaļ sūdzēties, bet kāda jēga? Darbinieki jau nav vainīgi ka dauņi augšā sēž!

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Gaidīšana ilgāk par 30 minūtēm, strādāju vakar akropolē, iegāju pasūtīju tur paēst, rezultātā pusstundu nogaidīj un tā arī nesagaidiju, mans pārtraukums beidzās, samaksāju 5,5 eiro lai nepaēstu, tā bija pēdējā reize kad es apmeklēju mcdonald's, neesmu pārāk bagāts uz laiku, iešu tur kur var caur aplikāciju pasūtīt un atnākt jau pakaļ gatavam. 21. Gadsimtā visiem tā jau vajadzētu strādāt, bet mcdonald's laikam dzīvo 20. Gadsimtā un vēl joprojām lieto faksu un peidžerus

McDonald's - Higiēna

Higiēna Labdien, vakar 30.03.19. Devos uz mcdonalds restorānu imantā, ļoti sen neesmu bijusi šāda tipa ēdināšanas iestādē. Pasūtīju dubulto čīzburgeru. Viss ok, apkalpošana, rinda nebija jāgaida, bet... Ak, vai kad es redzēju, ka burgeri tiek gatavoti šādi: darbinieks siera šķēles salika ar rokām, bez cimdiem, satina burgeri iesaiņojumā... Tātad mans ēdiens tika apgramstīts neskaitāmas reizes ar svešām rokām. Peeee, vairs nekad neiepirkšos mc donalds. Vai tas vispār ir normāli, ka ēdienu gatavo nevelkot cimdus? Kur skatās pvd?

McDonald's - Mans mērs ir pilns!

Mans mērs ir pilns! Neesmu konflikta cilvēks un pirmo reizi rakstu sūdzību, bet mans mērs ir pilns! 23.02.19 pulkstens 23: 10-15, Juglas Makdonalda, Mc Drive pasūtīju pēc kupona vidējo big mac + nagetti, un dubulto čīzburgeru. Protams, dubultais čīzburgers netika ielikts un pēdējā laikā tas notiek ļoti bieži. Bēdīgi, maksāju naudu, bet palieku bez ēdiena. Nākamreiz iešu uz hesburgeru, labāk ilgāk pastāvēt rindā, bet vismaz saņemt visu to par ko esi maksājis. Aptuveni gada laikā, Juglas un alfas makdonalda bieži...

McDonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki esmu bijušais ši restorāna darbinieks, kas vēlas būt anonīms, tā kā mcdonald's strādāju aptuveni divus gadus restorānā x, bet domāju, ka visos mcdonald's tā ir, tas ka gaļa kas ir jābūt izmesta ārā pēc 15,20 minūtēm netiek ārā mesta, bet gan stāv pat trīs reizes ilgāk, nerunājot jau par file o fish vai pat tiempašiem kartupeļiem, kam jāstāv ne vairāk 5 min. , stāv dažreiz pat stundu! Interesanti irtas, ka starp restorāniem ir tāda kā sacīkste par augstākajiem rādītājiem un restorāni kuri...

McDonald's - Slikts serviss un krāpšana

Slikts serviss un krāpšana Šodien no rīta ap 11 nopirku 2 kafijas + happy meal tātad ar kafijam viss okey apkalpošana galīgi 0.. Puisis kurš pienesa visu aizmirsa atnest bērnam dzērienu (nepiefikseju jo ņemu happy meal līdz ne uz vietas) puisis pilnīgi visiem klientiem čekus savāca bija apmēram 10 cilvēki kuri par to nobrinijas. Viss šis notika pie Brīvības ielas

McDonald's - Nav vēlamā pasūtījuma.

Nav vēlamā pasūtījuma. Sūdziba par to, ka nekad nav mazais wraps, pārējais viss apmierina, bet ļoti iecienijis mazo wrapu, kura nekad nav uz Marijas ielas mcdonalda un pretīm Brīvības piemineklim. Tas mazina vēlmi apmeklēt šīs iestādes. Mazais wraps ir mana ikdiena un es ļot vēlētos lai tas tiek gatavots un ir atpakaļ sertimentā. Ejot uz darbu biju pieradis ieskriet pēd mazā wrapa.

Gi Gigabogels 21.12.2018
Komentāri 1 Restorāni

McDonalds - Slikts serviss liela cilvēku pieprasījuma laikā

Slikts serviss liela cilvēku pieprasījuma laikā Sveiki šodien bijām 30 cilvēki Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī un mēs četratā katrs sevs pasūtījām ēdienu , bet protams saprotami bija jāgaida ilgi , jo lielais pūlis bija priekšā , bet arī diemžēl saskārāmies ar šādām problēmām. 1. Draugam Vienam čīzburgerim bija pasūtīts BEZ gurķiem , bet tika pielikts 2.Draugam Vel Diviem citiem čīzburgeriem NEBIJA ne sīpoli , ne gurķi , kautvai pasūtīts ar. 3.Draugam Nepareizā mērcīte Neiedoti pasūtītie nageti Bet Man Pie Mudierī kartupeļiem tika...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes