McDonald's

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

McDonald's - Sūdzības un atsauksmes

Mcdonald's - Slikts burgers

Slikts burgers Ko jūs izdarījāt ar chikenburgeru? Normāls asais burgers bija, nē jānomaina uz balto mērci, nu ok, ēdams bija, a tagad vispār neēdama ar to jauno sinepju mērci... Nopirku 4 burgerus nezinot ka jauna mērce, 3 izmetu miskastē! Gribēju iet atpakaļ sūdzēties, bet kāda jēga? Darbinieki jau nav vainīgi ka dauņi augšā sēž!

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Gaidīšana ilgāk par 30 minūtēm, strādāju vakar akropolē, iegāju pasūtīju tur paēst, rezultātā pusstundu nogaidīj un tā arī nesagaidiju, mans pārtraukums beidzās, samaksāju 5,5 eiro lai nepaēstu, tā bija pēdējā reize kad es apmeklēju mcdonald's, neesmu pārāk bagāts uz laiku, iešu tur kur var caur aplikāciju pasūtīt un atnākt jau pakaļ gatavam. 21. Gadsimtā visiem tā jau vajadzētu strādāt, bet mcdonald's laikam dzīvo 20. Gadsimtā un vēl joprojām lieto faksu un peidžerus

Mcdonald's - Higiēna

Higiēna Labdien, vakar 30.03.19. Devos uz mcdonalds restorānu imantā, ļoti sen neesmu bijusi šāda tipa ēdināšanas iestādē. Pasūtīju dubulto čīzburgeru. Viss ok, apkalpošana, rinda nebija jāgaida, bet... Ak, vai kad es redzēju, ka burgeri tiek gatavoti šādi: darbinieks siera šķēles salika ar rokām, bez cimdiem, satina burgeri iesaiņojumā... Tātad mans ēdiens tika apgramstīts neskaitāmas reizes ar svešām rokām. Peeee, vairs nekad neiepirkšos mc donalds. Vai tas vispār ir normāli, ka ēdienu gatavo nevelkot cimdus? Kur skatās pvd?

Mcdonald's - Mans mērs ir pilns!

Mans mērs ir pilns! Neesmu konflikta cilvēks un pirmo reizi rakstu sūdzību, bet mans mērs ir pilns! 23.02.19 pulkstens 23: 10-15, Juglas Makdonalda, Mc Drive pasūtīju pēc kupona vidējo big mac + nagetti, un dubulto čīzburgeru. Protams, dubultais čīzburgers netika ielikts un pēdējā laikā tas notiek ļoti bieži. Bēdīgi, maksāju naudu, bet palieku bez ēdiena. Nākamreiz iešu uz hesburgeru, labāk ilgāk pastāvēt rindā, bet vismaz saņemt visu to par ko esi maksājis. Aptuveni gada laikā, Juglas un alfas makdonalda bieži...

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki esmu bijušais ši restorāna darbinieks, kas vēlas būt anonīms, tā kā mcdonald's strādāju aptuveni divus gadus restorānā x, bet domāju, ka visos mcdonald's tā ir, tas ka gaļa kas ir jābūt izmesta ārā pēc 15,20 minūtēm netiek ārā mesta, bet gan stāv pat trīs reizes ilgāk, nerunājot jau par file o fish vai pat tiempašiem kartupeļiem, kam jāstāv ne vairāk 5 min. , stāv dažreiz pat stundu! Interesanti irtas, ka starp restorāniem ir tāda kā sacīkste par augstākajiem rādītājiem un restorāni kuri...

Mcdonald's - Slikts serviss un krāpšana

Slikts serviss un krāpšana Šodien no rīta ap 11 nopirku 2 kafijas + happy meal tātad ar kafijam viss okey apkalpošana galīgi 0.. Puisis kurš pienesa visu aizmirsa atnest bērnam dzērienu (nepiefikseju jo ņemu happy meal līdz ne uz vietas) puisis pilnīgi visiem klientiem čekus savāca bija apmēram 10 cilvēki kuri par to nobrinijas. Viss šis notika pie Brīvības ielas

Mcdonald's - Nav vēlamā pasūtījuma.

Nav vēlamā pasūtījuma. Sūdziba par to, ka nekad nav mazais wraps, pārējais viss apmierina, bet ļoti iecienijis mazo wrapu, kura nekad nav uz Marijas ielas mcdonalda un pretīm Brīvības piemineklim. Tas mazina vēlmi apmeklēt šīs iestādes. Mazais wraps ir mana ikdiena un es ļot vēlētos lai tas tiek gatavots un ir atpakaļ sertimentā. Ejot uz darbu biju pieradis ieskriet pēd mazā wrapa.

Mcdonalds - Slikts serviss liela cilvēku pieprasījuma laikā

Slikts serviss liela cilvēku pieprasījuma laikā Sveiki šodien bijām 30 cilvēki Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī un mēs četratā katrs sevs pasūtījām ēdienu , bet protams saprotami bija jāgaida ilgi , jo lielais pūlis bija priekšā , bet arī diemžēl saskārāmies ar šādām problēmām. 1. Draugam Vienam čīzburgerim bija pasūtīts BEZ gurķiem , bet tika pielikts 2.Draugam Vel Diviem citiem čīzburgeriem NEBIJA ne sīpoli , ne gurķi , kautvai pasūtīts ar. 3.Draugam Nepareizā mērcīte Neiedoti pasūtītie nageti Bet Man Pie Mudierī kartupeļiem tika...

Mcdonald's - Rupja atbilde un necieņa

Rupja atbilde un necieņa Zvanīju un teicu ka nevaru stādāt 2 dienas Macd. Jo ir 2. Darbs. Man rupji atcurta ka neesam vainīgi pie tā un zvani pati un prasi. Nepateica kam man jāzvana un neko citu. Drausmīgākā attieksme no asistenta puses. Zvani kaut vai prezidentam. Tik neatsaucīgs kolektīvs.

Mcdonald's - Nav pakalpojuma

Nav pakalpojuma Bijām mcdonald,paņēmām līdzńemšanai. Ńēmām diezgan daudz.Atbraucot mājās, gaida brìnumi. Nav divi lielie burgeri,lielais dubultās vistas burgers un lielais big tasty ar bekonu.. Kas par bardaku? Samaksāju pietiekoši lielu naudu... diezgan bēdìgi.

Mcdonalds - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Krāp un neprot taisit dzērienus, jau trešo reizi barista sajauc vai nepabeidz dzērienus, par 2 eiro ar kapeikām dabūjam 0.2l siltu pienu ar putam, paprasīju vai tā ir jābūt un viņa vainoja automātu, KAUT taisīja dzērienu pati, bez nekādiem automātiem. Meitene vispār nejuta nekādu kaunu. Merķeļa ielā, mccafe 04.11.18 21:00

Macdonalds - Briesmiga apkalposa

Briesmiga apkalposa Menidžere Nadežda. Pie konflikta situacijas rikojās ļoti neprofisonāli. Viņa nepaskaidroja labi visu un uzstāja uz savu. Radās konflikta situācija,kur šī meitene palika pie sava. Neatvainojās un stāstija,cik labs menidžeris viņa ir.Uzskatu šī meitene nav piemērota šim amatam,jo nav spejiga rast kompromisu strīda situācijās un cīnas par savu taisnību. Nekad nēsmu saskarusies ar šādu neprofesionalu darbinieku. Nebiju vienīgā neapmierinātā.

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūti 2 mērcītes un saņem tieši nevienu Saprotams,ir agrs rīts un domas ir citur,tomēr ja dari darbu,dari to līdz galam Pat neesmu īsti dusmīga par mērcēm un tomēr vīliens sanāk ,ne jau dēļ naudas ko iztērēju nesaņemot tās,bet tīri dēļ vēlmes saņemt to ko kārojas Paldies mcdolds pie Laimas pulksteņa!

Mcdonald's - Мошенничество со стоимостью бургеров, не отвечают за свои цены

Мошенничество со стоимостью бургеров, не отвечают за свои цены Не дают ответ на вопрос, почему один двойной чизбургер дороже двух обычных чизбургеров на 30 центов дороже. Ведь даблчизбургер состоит из того же самого, что 2 чизбургера, но при этом там 1 булка. То есть дабл дешевле по цене ингредиентов. Почему же он стоит на 30 центов больше? По-моему, он ну никак не должен стоить дороже двух чизбургеров. Таким образом макдоналдс наживаются на людях, которые не обращают внимание на детали. Очень некрасивое поведение, за которое они не могут дать...

M monteragi 07.08.2018
Komentāri 16 Restorāni

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss 5. Augustā tika nolemts aizbraukt līdz mcdonalds, kas atrodas tirdzniecības centrā spice, lai paņemtu līdzņemšanai bigmac un meža ogu pīrāgu. Mani laipni apkalpoja iesniedzot papīra paku ar visu pasūtīto. Ar labu garastāvokli aizrbraucu līdz mājam. Un šeit mani sagaidīja pārsteigums, proti, bigmac trūkst kotletes... Paldies, dārgais mcdonalds, par big mac ar vienu kotleti! Viss, ka vajag: (

P pavelst 05.08.2018
Komentāri 10 Restorāni

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien gribu bridinat visus cilvēkus kuri ed mcdonald's uz krasta ielas.. Tur stradā menedžere vai pardeveja tāda jana brūvele uzmanieties vina es ar brali piegajam pie kases pasutijam teisty komplektu ar bekonu. Bralis konstatēja ka tur nau bekona. Piegajam pie menedzeres vina asi atbildeja pasi vainigi pusi jau norijāt un peksni mainīt gribat.. Ka nau kauna es maksaju naudu. Bardaks ara teritorijā.. Galdi netiri.. Vnk sausam.

Mcdonalds vienības gatve - Slikts serviss

Slikts serviss Вчера 06.05 где-то после 23.00 пришла в mcdonalds чтобы купить что нибудь покушать. Так как знаю что он работает всю ночь. Пришла двери все были закрыты хотя внутри людей много. Подошла к кассе где подъезжают машины чтоб купить. Так за окошком кассир мне даже окошко не открыла. Хотя меня выделка. За мной тоже стояли люди и так же как и я ушли голодными так как нас никто не обслужыл

Macdonalds - Сервис

Сервис Макдональдс на краста самый ужасный и не вкусный. Дают старую еду, это чувствуется по вкусу! Работники постоянно забывают что-то положить в заказ, я понимаю если у них дикая запара, но ее нет! И это продолжается регулярно. Палец в низ. Больше не будем туда ездить.

K Katyunka 26.03.2018
Komentāri 6 Restorāni

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, piebraucam pie mcdonalds (krastā) pasūtījām čisburgeru, sēžam, gaidām, paiet 90 sekundes, piebraucam pie loga, mēs saņemam čisburgeru un prasām par akciju, mums atbilde, neko nezinām, pasūtījums bija jau gatavs, vienkārši pirms mums mašīna ilgi stāvēja (bet šī mašīna ņēma pasūtījumu) atnāca galvenais, Aleksandrs Vizgalovs, viņš pateica ka mēs varam sūdzaties, rakstīt visur, bet bezmaksu kuponu mēs nesaņemsim. Beigu beigās viņš lēma mums dot kuponu. Mēs atbraucam 2 metri un saprotam ka...

K Ksenija 18.03.2018
Komentāri 6 Restorāni

Mcdonald's - Pakalpojuma kvalitāte

Pakalpojuma kvalitāte Atvainojos, bet šie jaunie dubultie vistas burgeri ir lēti un pretīgi sūdi. Personīgi vienmēr viss garšo bet izdomāju pa ilgiem laikiem atnākt pusdienās uz mcdonalda un uzzinu, ka vairs nav tādu pusdienu piedāvājumu, bet tā vietā aizstāja 2 jauni burgeru veidi pa 3.50. Cilvēki neejiet un netērējiet naudu, patiešām ir ļoti pretīgi un nav šīs naudas vērts + ja vēl viņi pagatavoti slikti un ilgi stāvējuši. Mcdonalds - savukārt jūs savus frančīzes īpašniekus informējat par neapmierinātību lūdzu. Domājams ka neesmu vienīgais kurš vairs šeit pusdienās nedosies!