www.sudzibas.lv McDonald's Rupjšs personāls

Mcdonald's - Rupjšs personāls

Gaidot pasūtījumi, dzina laukā no iestādes. Ļoti rupji izteicās sieviete (vārdu nebiju saskatījusi) . Blakus bija māsa, kurai ir astma. Pēc likuma drīkst nenēsāt masku. Sieviete rupji izteicās viņas adresē, sāka saukt apsargu. Beigu beigās mūs izdzina, bet paspējām paņemt savu pasūtījumu. Māsai sākās lēkme pirms atbraucām uz mājām. Drausmīgs serviss un darbiniece. Pārtrauca nepārtraukti un neļāva pateikt nē vārda.

17.01.2021

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 18.01.2021

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.
McDonald's

Z zhuupa 17.01.2021

Sejas masku var nevalkāt:

bērni sabiedriskajā transportā un publiskās iekštelpās, kas nav sasnieguši 7 gadu vecumu
cilvēki ar acīmredzamiem kustību traucējumiem, kas apgrūtina maskas uzlikšanu
cilvēki ar psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ trūkst spēju vai iemaņu sejas maskas lietošanai

Nepieciešamības gadījumā, ja nav pieejamas sejas maskas vai arī to lietošana izsauc būtiskas veselības problēmas, persona aizsardzībai var lietot sejas vairogus.

Tātad jūsu māsai 5 gadiņi vai viņa ir psihiski slima?

Joe Rogans👽 18.01.2021

Tad māsai jāpastāv ārā, jāieelpo svaigais Rīgas piepirstais gaiss un jāpagaida, kamēr māsa atnes maķīti. Easy

D Džumbo 18.01.2021

Tātad māsai panikas lēkme dēļ jums, jo darbinieki visu pareizi darīja.

Žēl, ka viņai tāda māsa.

V vitols 18.01.2021

Vajdzēja filmēt visu to

H Helsu 18.01.2021

Blakus bija māsa, kurai ir astma. Pēc likuma drīkst nenēsāt masku.

Sis nav nekads iznemums un maska ir javelka.