www.sudzibas.lv McDonald's Neiespējams iegūt apsolīti, proti, iespēju iepirkties 24/7 kā tas arī ir minēts

AtrisinātaMcdonald's - Neiespējams iegūt apsolīti, proti, iespēju iepirkties 24/7 kā tas arī ir minēts

Labrīt,
Esmu pie jūsu restorānā, bet diemžēl nav iespēja nopirkt savu iecerēto ēdienu, lai gan neatnāca agri ir 6:49 vēl aizvien šķietami ēdināšanas vieta vēl nav atvērusies. Šādi ir jau noticis vismaz divas reizes un esmu nepatīkami pārsteikta, darbinieki, šķiet, pat neievēro, ka kāds gribētu kaut ko nopirkt. Iesaku ja jūs arī rakstiet, ka pakalpojumi ir iespējami 24/ 7 tad man šķiet tad vajadzētu turēties pie šādiem principiem.

Nepatīkami apbēdināta,
Adrija Rose

Papildināts Nezināms Nezināms 15.06.2024

Es esmu nepatīkami pārsteigta un te jau esmu 40 min un arī atnāca vēl viens cilvēks, kurš uz jums gaida

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nezināms Nezināms 15.06.2024

...