www.sudzibas.lv McDonald's Krāpšana un drosibas līdzekļu, noteikumu neieverošana

Mcdonald's - Krāpšana un drosibas līdzekļu, noteikumu neieverošana

Labdien! Nesen biju apmeklējis jūsu iestādi un ievēroju dažus drošības līdzekļu un noteikumu neievērošanu.
Pirmkārt es pasūtīju pasūtījumu un gaidīju vismaz 30minūtes neskatoties uz to kad tur strādā vismaz 10 darbinieki un restorāns nebija pilns. Pats galvenais pārkāpums ir kad visi darbinieki kas kravā maisus ir ar cimdiem bet ēdienu gatavo bez cimdiem. Kā es varu zināt kad tie kas gatavo nav slimi ar covid 19 vīrusu. Ja jūs man centīsieties ieskaidrot kad iestādes darbinieki ar rokām ēdienu neaiztiek bet gan ar specialiem darba rīkiem tie būs meli jo es pats ar savām acīm redzēju kad sieviete kas gatavo sagriež vistu un ar rokam liek virsu tortilai. Ludzu rīkojaties lai uzlabotu šos pārkāpumus.

Papildināts Pareizais20 05.02.2021

Īsuma Par krāpšanu gandriz katru reizi es nesaņemu pilnu pasutijumu vienmer trūkst kada mērce bet sodien es vispar biju šoka kad man 4 nagetu vieta ielika 3 un 3 sira burgeru vieta ielika 2😂👍🏽

05.02.2021

05.02.2021

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 06.02.2021

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.
McDonald's

P

T TransportsK 05.02.2021

Strādājot ēdienu pagatavošanas zonā bez kontakta ar naudu vai kases aparātu cimdi nav obligāti - rokas ir jādezinficē, tas arī viss.
Uz cimdiem mikroorganismi uzkrājas vēl labāk un cimdus nav iespējams nodezinficēt.

B Buhariks 05.02.2021

Es ar tiem cimdiem uz rokām varu tik pat labi pieskārties 100 dažādām virsmām un vēl dibenu pakasīt. Tas ka cimdi rokās, tevi no COVID neizglābs. Svarīgāk, katru reizi dezinficēt rokas.

Purva Ezelis 06.02.2021

Re kur es skaistulis esmu. Jums ir pāris tūkstoši dāvaniņai man? Skatities cik skaistas ķermeņa daļas mani ir. Esmu cēls radījums. Mans vārds ir Daurenis un man prieks, ka mani piemin.

A Anonims 25.02.2021
Slikta apkalpošana

Es paņēmu kečupu ,kuram klāt vajadzēja būt trauciņam,bet trauciņš netika ielikts. Kā viņi domā,kur man likt to kečupu?

S Sudzibas.lv Admin 15.03.2021