www.sudzibas.lv McDonald's Nepilnīgs pasūtījums

Mcdonald's - Nepilnīgs pasūtījums

Kārtējo reizi McDonald’s nenokomplektē visu pasūtījumu! 5x pēc kartas. Reāli iesaku pie kases pārbaudīt, jo mājās jau ir par vēlu un viena burgera vai frī porcijas dēļ uz centru atpakaļ nebrauksi. Nu tas nav normāli. Tad katru reizi tiešām jāpārbauda vai viss ir salikts. Absurds. Šoreiz neielika lielos frī. Iepriekš bija ielikts cits burgers, tad aizmirsa ābolu pīrāgu. Cmom. Kaut kā domājiet par risinājumiem. Nu, nekas. Būs burgerking, citādi bez konkurences galīgi nolaists.

12.12.2020

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 14.12.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.

McDonald's.

K Kāpurs3000 12.12.2020

Wow, kamēr neizlasīju līdz galam, pat negaidīju, ka šis viss ir dēļ burgerking reklāmas. :D tas bija tik primitīvi, ārprāts.

L Loģikas piekritējs 13.12.2020

Malacis ka izlasīji līdz galam

K Kāpurs3000 13.12.2020

Malacis, ka māki lasīt un rakstīt.

N Noboby 13.12.2020

Loģikas piekritējs kas nedraudzējas ar loģiku 😂😂😂

D Dodo East 13.12.2020

Kāda problēma uztaisīt sev hamburgeru mājās, uzcep kotleti, saliec maizes bulciņā, virsū majoneze vai cita mērce un viss gatavs, tāpat ar frī kartupeļiem, var dabūt lielo maisu sasaldēto kartupeļu maximā un uzcept, visi tie mcronaldi un donaldi prasa lielo cenu un sataisa kaku

K Kāpurs3000 13.12.2020

Lauku zābaks. Tu savu māju ar ugunskuru kurini?

D Dodo East 13.12.2020

A tu pilsētas zābaks ar kontrolētiem pakaļas pirdieniem kurini?

K Kāpurs3000 13.12.2020

Jep :D. Tas ir viss optimālākais apkures veids.

K Kāpurs3000 13.12.2020

Kāda jēga no mašīnas, ja var iet kājām? :DDDDDD