www.sudzibas.lv McDonald's Nepareizs ēdiens

Mcdonald's - Nepareizs ēdiens

Pasūtīju lielo wrapa komplektu, kur wrapam bija jābūt bez bez bekona, abu veidu sīpoliem un AR EXTRA mērci. Šis arī rakstīts uz piezīmes, kas pielīmēta pie wrapa, taču wrapā ir gan bekons, gan wraps ir pilnīgi BEZ mērces. Tiešām negarsīgi un maltīte sabojāta.

19.05.2021

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 20.05.2021

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.
McDonald's

I ilrgjefiho 19.05.2021

Paņem labāk uzēd suņu kakas, būs veselīgāk

G Gulbenietis 14.12.2021

Uzēd savas, ibio :D

B Bez vārda vārds 19.05.2021

Kas tik negaršīgs bekonā? Šodien apēdu vairākas maizītes ar bekonu, ļoti garšīgi. Man atkal liekas negaršīga tā pankūku mīkla wrapos u.t.t. bekons ir pat ļoti garšīgi! 👍

P pagpag 20.05.2021

Bekonam ir tā specifika, vismaz fastfood bekonam, ka tu kožļā kožļā pa muti kā tādu kožļeni vai kovboju laikos kožļājamo tabaku un beigās vienalga izspļauj to nesakožļāto murskuli, nu nezinu man patīk, varbūt šai meitenei nepatīk, tapēc viņa vienmēr brīdina lai neliek...:-)

P pagpag 19.05.2021

Mmm, ņammmiks! Kādā planētas graustu rajonā, teiksim Mogadišu, par tādu mierīgi varētu nogalēt! Pārāk bargi netiesājiet šo mūsdienu pofigistu paaudzi, kura baigi neiedziļinājās Jūsu pasūtījuma niansēs! Pankūka taču bija okei, skatos kāri zobiņi tanī ir iekodušies... Tai wrapā vēl varētu iemest 3-4 palielas ēdamkarotes šampinjonu lečo no pa ceļam veikalā iepirktas burciņas :-)))

M marite 14.12.2021

To tak var samainit, ja iedod nepareizu pasutijumu.