Apsara Tējas namiņš

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Apsara Tējas namiņš - Sūdzības un atsauksmes

Apsara Tējas namiņš - Darba laiks

Darba laiks Vienīgā sūdzība ir - kāpēc, nu kāpēc to nevarēja saglabāt? Absolūti unikāla Atpūtas vieta, ar unikālu atmosfēru un brīnišķīgu pieeju klientu apkalpošanai.. Cik tējas tasīšu tur izdzertas, cik skaistāku dzīves brīžu pavadīti tajā terasītē otrajā stāvā, cik tēmu apspriestas, cik jauku brīžu ar dzīvē dārgāko cilvēku piedzīvoti tieši tur.. Manuprāt, zemeslodē kļuva tumšāk dienā kad to slēdza ( (

Apsara Tējas namiņš - Nepieklājīga klientu apkalpošana

Nepieklājīga klientu apkalpošana Es ar draudzeni esam patstāvīgie Vērmaņdārza tējas namiņa apmeklētāji. 11.11.16 plkst 17:20, sežot 2.stāvā ar pasūtītu tējas ceremoniju, pie mums atnāca meitene-darbinieks un pateica mums, ka 2.stāvā ir maz vietas, ir citi klienti, kuri arī grib tur atpūsties, bet mēs sežam šeit jau visu dienu, vairs neko nepasūtot un mums jāiet prom. Mēs tur bijam kādas 3-4 stundas un tāpat gribējam jau iet prom, izdzerot pēdējo tējas krūzīti. Brīva vieta 2.stāvā citiem klientiem tur bija, bet darbinieks to neredzēja vai negribēja redzēt. Rindas pie kases arī nebija. Vairs šajā tējnīcā neparadīšos.

Apsara Tējas namiņš - nepieklājīga apkalpošana

nepieklājīga apkalpošana Diemžēl Vērmaņdārza tējas namiņā meitenei-bārmenei-oficiantei izturēšanās kā galma princesei - katrā ziņā jaunkundzei rada prieku jau pirms desmitiem apstaigāt klientus un ar nīgru seju atgādināt, ka jāpamet iestāde. Viesmīlību tas neveicina un vēlmi apmeklēt tējnīcu,neskatoties uz patiesi gardu tēju - arī ne. Varbūt jāmaina apkalpojošais personāls vai vismaz attieksme pret klientiem?! Inga