Putni konditoreja

Latvia - LV-3001
(Faktiska adrese)
Tālrunis: +371 29172237
+371 26104407
Informācija: Kafejnīca Jelgavā, saldumu tirdzniecība, konditorejas izstrādājumu.
Darba laiks: slēgts

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Putni konditoreja - Sūdzības un atsauksmes

Putni konditoreja - Lieliska izvēle dzimšanas dienas Kūkas pasūtījumam

Lieliska izvēle dzimšanas dienas Kūkas pasūtījumam Pasūtījām snikers kūku meitas dzimšanas dienai, un tā bija ne tikai garšīga, bet arī patiesi iepriecinoša. Kūka bija rūpīgi pagatavota, ar bagātīgu snikers garšu, kas patiesi pārsteidza gan manu meitu, gan viesus. Putnu konditoreja izcēlās ar savu uzmanību detalēm un izcilu kvalitāti. Esam ļoti apmierināti ar izvēli, jo ne tikai kūka bija baudāma, bet arī visu pasūtījuma procesu padarīja vieglu un patīkamu. Paldies putnu konditorejai par garšīgu kūku.

Putni SIA - Slikta kvalitate

Slikta kvalitate Не рекомендую! Самый без вкусный торт в моей жизни! Когда заказывал, попросил чтобы крем был клубничный, насыщенный, чтоб бисквит был хорошо пропитан! И что я получил - сухой бисквит, со взбитымы почти без сахара и без клубники сливками! Торт за 40 евро?