Oyster Bar Medusa

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Oyster Bar Medusa - Sūdzības un atsauksmes

Oyster Bar Medusa - Nestrādā

Nestrādā Labdien! Izpētījām šī restorāna piedāvājumu mājas lapā un 26.02.2017. vēlējāmies to apmeklēt. Bārs ir slēgts. Mājas lapā par to nav ne vārda! Rakstīts,ka strādā katru dienu un apmeklētāji laipni lūgti! Ļoti neglīti ... bijām kopā ar bērniem un mūsu atpūtas vakars svētdienas dienā bija sabojāts! Vai tiešām grūti ir ierakstīt mājas lapā, ka bārs ir slēgts?!

"Oyster Bar", "Trinity Bar", "Chirros Pomodorro"" - menedzeri neciena darba kolegus, dara ko grib

menedzeri neciena darba kolegus, dara ko grib Saja restoranu tikla ( Trinity Bar,"Oyster Bar" Chirros Pomodorro, Terrace Riga) menedzera attieksme (Anna Kovaleva) attieksme ir loti briesmiga, telo no sevis baigo gudro, pie visa piekasas, ka ari sef pavaris Andrejs Kudravecs, visu laiku kliedz, ar psihiku vinam nav normali..daudzas lietas dara nelikumigi, ka ari algas samaksa ir divas dalas viena uz karti un otra uz rokam. Neciena darbiniekus, atlaiz tos nebridinot ieprieks...Domaju ka uz turieni vajag parbaudi!